Naturmedicin, Swederm, Bronzing Stone (Wypiekany puder brązujący)

Naturmedicin, Swederm, Bronzing Stone (Wypiekany puder brązujący)

Bronzing Stone to wypiekany puder brązujący w jednym, uniwersalnym odcieniu (chłodny, brązowy odcień, bez rudych/czerwonych pigmentów) zapewniający długotrwały efekt nieskazitelnie gładkiej skóry i jednocześnie perfekcyjne wykończenie makijażu. Lekka formuła pozwala skórze oddychać, nie powoduje uczucia ciężkości. Dostosowuje się do każdego typu cery. Dzięki delikatnej formule i wyselekcjonowanym składnikom pielęgnuje i chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Pierwsza aplikacja nadaje skórze efekt naturalnej opalenizny. Sprawia, że wygląda zdrowo i promiennie. Krycie i stopień opalenizny można regulować poprzez kolejne aplikacje, w zależności od ilości nakładanych kolejnych warstw pudru. Za pomocą pędzla możesz profesjonalnie wymodelować kontur twarzy. Ekologiczne, designerskie opakowanie.

Dobry

Kupiłam ten puder na targach kosmetycznych LNE w Krakowie i jestem z niego bardzo zadowolona. Pierwsze co mi się w nim spodobało to oryginale kartonowe opakowanie z lusterkiem. Puder jest dobrze wypieczony, nie daje smug na skórze i dobrze się nim modeluje twarz. Stopniowo można uzyskać efekt od delikatnego do coraz mocniejszego.
Kolor jest twarzowy, powinien pasować przy każdym typie urody, gdyż nie jest rudy ani pomarańczowy. Jestem z niego bardzo zadowolona!

puder brązujący

używam od niedawna, jak na razie bez zastrzezeń, kolor przypasowal do mojej karnacji, fajnie można nim sobie wykontuować twarz, jest bardzo trwały i ładnie się nakłada. Na pewno jak przy każdym kosmetyku trzeba sobie rozpracować sposób używania, jestem zadowolona i pewnie jeszcze kupię

Lubię go

Dostałam w prezencie zestaw kosmetyków Swederm i chętnie przystąpiłam do testowania, bo byłam ich strasznie ciekawa. Na pierwszy rzut poszło opakowanie, które zaskoczyło mnie tym, jakie jest praktyczne. Kompaktowe, można wrzucić je po prostu do torebki, nie otwiera się, magnes trzyma mocno, nic się nie rozsypie. Zawartość trochę mnie zaskoczyła, bo nie spodziewałam się tak ciemnego kamienia. Trochę obawiałam się o zbyt ciepłe tony, bo jestem typem dość chłodnym, ale szybko okazało się, że zupełnie niepotrzebne.

Nie jest to łatwy kosmetyk. Trzeba się z nim zaprzyjaźnić, popróbować go, polubić i wypracować sobie sposób na użycie do makijażu. Na początku pokreślałam nim tylko letnią opaleniznę, potem dodawałam sobie jej, kiedy zaczęła blaknąć. Z czasem odkryłam, że w zależności od tego, jak pracujemy pędzlem, możemy bawić się makijażem od delikatnego dziennego z nutką słońca na policzkach, po wieczorowe, wyraziste tonacje.

bronzer który spełnił moje oczekiwania

Mnie ten puder bronzujący całkiem podpasował. Można nim pudrować całą twarz, szyję oraz dekolt. Daje fajny, naturalny efekt. Ociepla skórę i poprawia koloryt - daje efekt opelenia. Tylko trzeba nauczyć się go używać. Miałam kilka nieudanychprób , ale po kilku eksperymentach z nakłądaniem znalazłam swój idealny sposób. Nakładam pędzlem kabuki niewielkie ilości tak żeby kolor nadawać stopniowo. Od kiedy wiem jak go używać jest dla mnie wybawieniem - opali, nada koloru i wyrównuje mój własny koloryt skóry.

zadowolona

Dziwią mnie takie oceny, ja jestem z niego bardzo zadowolona. Mam dość jasną cerę i cieżko mi było dobrać odpowiedni odcień bronzera. Tutaj odcień jest jeden, od jaśniejszego po ciemniejsze w zależności od ilości nałożonych warstw. Więc latem, kiedy się trochę opalę nakładam go po prostu trochę więcej. Fajnie, że nie ma dużo takich "czerwono-rudych" pigmentów, bo dzięki temu wygląda naturalniej, nawet przy takim zimnym typie urody, jak mój. Fajny jest do konturowania twarzy, nie odznacza się mocno. Łatwo się go nakłada i dobrze się rozprowadza - ja to robię miękkim grubym pędzlem. A to, że jest suchy jak piasek, to dla mnie akurat zaleta, nie lubię takich kremowych bronzerów i różów. Co do opakowania to u mnie po prostu lezy na toaletce, więc się nie niszczy. Ani nie noszę go w torebce, ani w kosmetyczce się z inymi rzeczami nie obija. Powiedziałabym nawet, że to na plus za pomysł takiego ekologicznego pudełka, nie spotkałam się z tym nigdy wcześniej.

Wielkie rozczarowania

Tak samo jak poprzedniczka usłyszałam o produkcie dzięki jednej z modowych blogerek, a w dodatku facebooku marki przeczytałam, że to produkt taki sam jak Ziemia Egipitu. Nie dajcie się nabrać...

1. Kolor - nawet nie wiem jak to określić, kolor jest najzwyczajniej mówiąc brzydki, nie wiem czy komukolwiek może on pasować. Dobrze wiem, że ma być to produkt do ocieplenia cery, a nie konturowania. Jednak taka ilość czerwonego pigmentu wygląda bardzo nienaturalnie , jakbym była brudna, a nie opalona.

2. Konsystencja - nie wiem jak w tym samym zdaniu można użyć słów Bronzing Stone i Ziemia Egiptu...Ziemia jest jak masełko, a ten bronzer jest piasek z pigementem. Puder jest strasznie suchy i w ogóle nie chce się rozprowadzać. Miałam już wiele bronzerów, ale z tym nie mogłam sobie poradzić!

3. Pudełko - no właśnie kartonowe pudełko, kiedy kupowałam puder na targach w Warszawie Pani przekonała mnie, że pudełko jest super ekologiczne i otrzymało nawet nagrodę. Okej, może jest ekologiczne, ale nie jest szczelne i do trwałe - puder ma cały czas styczność z powietrzem...

4. Komfort noszenia - nie wiem czy w tym produkcie jest jakiś składnik, czy to przez to, że ma taką sucha konsystencje, ale jest bardzo niekomfortowy w noszeniu. Może to tylko moja skóra, ale wydaje mi się, że wysuszył moją skóre, a wiadomo sucha skóra = zmarszczki ( nie, dziękuje )

Ogólnie jestem ogromnie rozczarowana! Ogromnie! Pieniądze wyrzucone w błoto...

Zawiodłam się

Niestety kolejny raz przekonałam się, że nie należy bezkrytycznie ufać rekomendacjom różnych blogerek. Ten puder zażyczyłam sobie w prezencie właśnie na podstawie takiej rekomendacji i cały czas biję się z myślami - wyrzucić? (trochę szkoda) czy jakoś go wymęczyć do końca.

Zacznijmy od koloru - puder ten jest reklamowany jako puder o neutralnym kolorze, który świetnie dopasowuje się do każdego odcienia karnacji. Jest zgoła odwrotnie - koszmarny ceglany kolor, przez co absolutnie nie nadaje się do nakładania na całą twarz (np. dla lekkiego poprawienia kolorytu) i niestety równie słabo nadaje się do konturowania.

Po drugie - fatalnie się nakłada, nawet mała ilość natychmiast warzy się na twarzy, tworząc nieestetyczne plamy, które bardzo ciężko potem wyprowadzić innym kosmetykiem, o rozcieraniu nie wspominając.

Jedynie na plus zaliczę trwałość i wydajność. Opakowanie tekturowe - nie wiem, jak za tą cenę wydaje mi się jakieś tandetne.