Biotherm, Biomains, Hand And Nail Treatment (Krem do rąk)

Biotherm, Biomains, Hand And Nail Treatment (Krem do rąk)

Biomains krem do pielęgnacji rąk i paznokci. Nawilża i odżywia. Oprócz wyciągu z planktonu termalnego zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe i D-pantenol. Wzmacnia paznokcie.

kremy do rąk
50 - 100ml
Skóra
normalna

Skuteczny

Kupiłam ten krem za połowę ceny niż ta w opisie powyżej (i nie była to obniżka, ale regularna cena w drogerii internetowej). Przyjemna konsystencja i bardzo miły zapach długo utrzymujący się po aplikacji to pierwszy plus. Skóra jest wyraźnie nawilżona i złagodzona, ale bez tłustego filmu i tzw. lepkich palców jak w innych kremach do rąk. Po 2 tygodniach stosowania widzę wyraźny wpływ i odżywienie wymęczonej remontem skóry. Na razie jestem zadowolona.
Poza tym krem jest dość wydajny - stosuję go wieczorem i zabieram ze sobą do pracy, a powinien mi wystarczyć na kolejne 2 tygodnie (przy dużej częstotliwości stosowania). Nie zauważyłam wpływu na paznokcie, ale nie ma co się łudzić - bez odpowiedniej diety żaden krem nie pomoże na słabe paznokcie :)
Jestem na tak. Planuję go kupić ponownie.

Kosztuje ponad 100 zł, a niewiele robi.

Jak dla mnie jest to zwykły, najzwyklejszy krem do rąk. Patrząc tylko na samo jego działanie i nie znając ceny, nigdy bym nie wpadła na to, że może kosztować ponad 100zł!

- krem pięknie pachnie, słodko, ale subtelnie, nienachalnie

- ma maślaną konsystencję

- kolor biały, z leciutenkim różowym odcieniem (?)

- proste, estetyczne, białe opakowanie jak inne produkty Biothermu do pielęgnacji ciała.

Co do samego działania: krem nawilża dłonie, nadaje im piękny zapach i to chyba wszystko.... Nie wzmacnia paznokci ani nie wpływa rewelacyjnie na skórę rąk.

Na tubce jest napisane "water resistant", ale według mnie zwyczajnie zmywa się pod wodą i trzeba go aplikować ponownie, kilkakrotnie w ciągu dnia, tak samo jak inne kremy.

Na szczęście mam tylko miniaturkę kremu 20 ml, na pewno nie kupię całej tubki za 110zł. Nie warto.

Ilość zużytych opakowań: kończę mini krem 20 ml