Dove, Derma SPA Goodness, Krem do rąk

Dove, Derma SPA Goodness, Krem do rąk

Sprawdź ceny produktu

Krem do rąk nadający skórze miękkość, jedwabistą gładkość i promienny blask. Dzięki połączeniu olejku oraz technologii Cell-Moisturisers przywraca suchej skórze blask oraz jedwabistą gładkość. Testowano dermatologicznie.

Dove - krem do rąk

Uwielbiam kosmetyki DOVE, jednak ten krem nie zagości u mnie na dłużej. Krem w pierwszej chwili po użyciu daje uczucie idealnego nawilżenia, jednak po chwili dłonie stają się lepiące i występuję uczucie "maski", czego ja bardzo nie lubię. Zawsze po nałożeniu chwilę odczekiwałam, a następnie zmywałam krem samą wodą, gdyż dyskomfort był dla mnie nie do zniesienia. Jednakże nawet po zmyciu skóra była nawilżona i delikatna, więc krem spełnił swoje zadanie. U mnie minus za dyskomfort po użyciu

Najlepszy krem do rąk. Świetnie nawilża, nadaje skórze zdrowy wygląd i przepięknie pachnie. Dodatkowo ma ładne opakowanie i jest bardzo wydajny.

Mam bardzo delikatna skórę na rękach, która szybko się podrażnia i pęka na jesień/zimę. Ten krem bardzo dobrze sobie z tym radzi.

Bardzo dobry

Skromne opakowanie wygodne w użycie ,krem nieco żadkawy ale daje sobie radę nawet z najbardziej suchą skórą .Bardzo szybko się wchłania nie pozostawiające na rękach lepkości ale za to czuć widoznie regenerację skóry już po kilku użyciach.Krem ma bardzo ładny zapach który długo się na dłoniach utrzymuje małym minusem jest jego dostępność za drugim opakowanie musiałam się troszkę nabiegać .

Przyjemny,porządny krem!

Krem do rąk to kosmetyk,który uważam za niezbędny szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Moje dłonie bardzo szybko odczuwają skutki niższych temperatur i stają się suche,podrażnione przez co wymagają wyjątkowej pielęgnacji.

Krem do rąk Dove otrzymałam w prezencie i byłam zadowolona gdyż wcześniej w sklepie jakos nie wpadł mi w oko. Na pierwszy rzut oka opakowanie wydaje się być eleganckie i praktyczne. Jest to mała,zgrabna tuba ze złotą nakrętką. Bez problemu możemy wydobyć krem,którego konsystencja jest kremowa i cudownie się rozprowadza. Zapach bardzi przyjemny i relaksujący. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Dłonie są natychmiastowo nawilżone i wygładzone. W dłuższej perspektywie krem pomaga zapobiegać pękaniu skóry. Po zastosowaniu wszelkie podrażnienia są zniwelowane. Skóra staje się ukojona i przyjemna w dotyku. Na minus zasluguje to,że nakrętka i miejsce skad wychodzi krem bardzo się brudzą. Dodatkowo krem ma wysoką cenę regularną. Mimo to zdecydowanie polecam gdyż jest to kosmetykkosemtyk,który pomaga w walce o piękne i nawilżone dłonie.

Fajny, aksamitny krem

Bardzo dobry krem do rąk Dove. Naprawdę warto go spróbować. Ma dość fajną konsystencję (mógłby być troszkę bardziej gęsty) - bardzo przyjemna aplikacja, krem szybko się wchłania i nie klei się. Dłonie są aksamitne, bardzo fajnie nawilżone i jeszcze ma dodatek krem pięknie pachnie. Jest dość wydajny i ma całkiem dobrą cenę. Plusik za ładne i praktyczne opakowanie.

W porządku

Krem ma delikatny zapach i bardzo szybko się wchłania. Uważam,że nie będzie dobry dla bardzo suchej skóry, z uwagi na to, że ma bardzo lekką konsystencję. Jednak po jego zastosowaniu dłonie są wyraźnie nawilżone i gładkie. Jestem nim mile zaskoczona i zawsze chętnie po niego sięgam.

Wykorzystała: kilka próbek

fajny

Produkt ma bardzo przyjemną konsystencję, która jest dosyć rzadka. Wchłania się ekspresowo i nie zostawia lepkiej czy tłustej warstwy. Zapach jest przyjemny i w sumie nie byłam tym zaskoczona, bo produkty marki dove są bardzo fajne jeśli chodzi o zapach. Produkt nie daje mocnego uczucia nawilżenia, ale do stosowania na co dzień idealnie się nadaje. Zapach na skórze pozostaje długo. Opakowanie jest wygodne i miękkie przez co nie ma problemu z wydobyciem produktu.

Ok

Kosmetyk jak dla mnie ok. Trochę za rzadki Ale działa bez zarzutu. Wydajny. I ma extra zapach. Wygładza skórę rąk. Niweluje przesuszenia. Bardzo dobry na zimę i mrozy. Estetyczne opanowanie.
Jestem zadowolona.

Cud dla moich rąk!

Natrafiłam na niego przypadkiem podczas zakupów, kiedy na szybko szukałam kremu do rąk. Nie wiedziałam, że będę miała styczność z KWC! Po aplikacji kremu, moje dłonie odrazu stają się gładsze, nawilżone, a co najważniejsze zachwycają niebiańskim zapachem!

Dłonie jak marzenie....

Krem do rak Dove Derma Spa to uzupełnienie pielęgnacji spa o domową pielęgnację dłoni. Kosmetyk jest trochę inny, niż kremy czy balsamy do ciała z tej serii. Ma wyraźnie bardziej rzadka konsystencję, dlatego nakładamy go bardzo mało. Nie wchłania się już tak szybko i przez dłuższy czas dłonie są dość śliskie. Z opisu wynika, że jest to krem przeznaczony do skóry suchej i moja taka właśnie jest więc, nie rozumiem czemu krem tak długo schnie. Ale gdy już wyschnie, to skóra jest aksamitnie gładka, nawilżona, odżywiona i wszystko to co najlepsze. Opakowanie kosmetyku to 75 ml kremu zamknięte w podłużnej tubce z wygodnym zamknięciem. Kolor opakowania to kremowy mat z delikatnymi złotymi wstawkami. Czyli elegancja w każdym calu i pielęgnacja spa na każdym centymetrze skóry. Dodatkowo słodki śmietankowo-waniliowy zapach sprawia, że pielęgnacja dłoni tym kremem jest na prawdę przyjemna.

jedwabisty

Produkt godny uwagi. Jeszcze żaden krem do rąk tak nie wygładzał moich dłoni. Ilość kremu wielkości ziarnka fasoli jest wystarczająca dla posmarowania dłoni i już po chwili stają się bardzo delikatne, gładkie, miękkie i przy tym dobrze nawilżone. Przy regularnym stosowaniu skóra jest widocznie zregenerowana i w moim odczuciu bardziej odporna (nie czuję tak ściągnięcia po umyciu rąk). Ten krem chyba nawet bardziej mi podpasował niż ten w wersji Intensive (choć też uważam, że jest bardzo dobry).

Jest przyjazny dla skór bardzo suchych, wrażliwych, skłonnych do podrażnień i stanów alergicznych. Skóra jest ukojona i wyciszona.

Zapach bardzo delikatny, kremowy, charakterystyczny dla zapachów Dove:) bardzo mi się podoba.

Opakowanie (jak i wszystkie kremy z serii Dermo SPA) ma 75ml, jest wykonane z dobrej jakości plastiku, nie niszczy się i otworek się nie psuje. Posiada dziubek, który ułatwia aplikację. Cena regularna to ok 13zł, ale bywają w promocji za 9.99zl.

Produkt warty wypróbowania, polecam :)

Produkt godny polecenia

Krem do rąk w odróżnieniu do balsamu do ciała z tej samej serii jest bardzo dobry. Łatwo się wchłania w skórę rąk, nadając jej aksamitność w dotyku. Byłam miło zaskoczona jak gładkie zrobiły się moje dłonie po zastosowaniu tego produktu.....miło zaskoczona, ponieważ dość niechętnie podchodziłam do przetestowania kremu z serii DOVE Derma Spa po totalnej porażce balsamu do ciała. Jednak kremik ten był dla mnie miłą niespodzianką.