Dove, Derma SPA Goodness, Krem do rąk

Dove, Derma SPA Goodness, Krem do rąk

Krem do rąk nadający skórze miękkość, jedwabistą gładkość i promienny blask. Dzięki połączeniu olejku oraz technologii Cell-Moisturisers przywraca suchej skórze blask oraz jedwabistą gładkość. Testowano dermatologicznie.

Fajny, aksamitny krem

Bardzo dobry krem do rąk Dove. Naprawdę warto go spróbować. Ma dość fajną konsystencję (mógłby być troszkę bardziej gęsty) - bardzo przyjemna aplikacja, krem szybko się wchłania i nie klei się. Dłonie są aksamitne, bardzo fajnie nawilżone i jeszcze ma dodatek krem pięknie pachnie. Jest dość wydajny i ma całkiem dobrą cenę. Plusik za ładne i praktyczne opakowanie.

W porządku

Krem ma delikatny zapach i bardzo szybko się wchłania. Uważam,że nie będzie dobry dla bardzo suchej skóry, z uwagi na to, że ma bardzo lekką konsystencję. Jednak po jego zastosowaniu dłonie są wyraźnie nawilżone i gładkie. Jestem nim mile zaskoczona i zawsze chętnie po niego sięgam.

Wykorzystała: kilka próbek

fajny

Produkt ma bardzo przyjemną konsystencję, która jest dosyć rzadka. Wchłania się ekspresowo i nie zostawia lepkiej czy tłustej warstwy. Zapach jest przyjemny i w sumie nie byłam tym zaskoczona, bo produkty marki dove są bardzo fajne jeśli chodzi o zapach. Produkt nie daje mocnego uczucia nawilżenia, ale do stosowania na co dzień idealnie się nadaje. Zapach na skórze pozostaje długo. Opakowanie jest wygodne i miękkie przez co nie ma problemu z wydobyciem produktu.

Ok

Kosmetyk jak dla mnie ok. Trochę za rzadki Ale działa bez zarzutu. Wydajny. I ma extra zapach. Wygładza skórę rąk. Niweluje przesuszenia. Bardzo dobry na zimę i mrozy. Estetyczne opanowanie.
Jestem zadowolona.

Cud dla moich rąk!

Natrafiłam na niego przypadkiem podczas zakupów, kiedy na szybko szukałam kremu do rąk. Nie wiedziałam, że będę miała styczność z KWC! Po aplikacji kremu, moje dłonie odrazu stają się gładsze, nawilżone, a co najważniejsze zachwycają niebiańskim zapachem!

Dłonie jak marzenie....

Krem do rak Dove Derma Spa to uzupełnienie pielęgnacji spa o domową pielęgnację dłoni. Kosmetyk jest trochę inny, niż kremy czy balsamy do ciała z tej serii. Ma wyraźnie bardziej rzadka konsystencję, dlatego nakładamy go bardzo mało. Nie wchłania się już tak szybko i przez dłuższy czas dłonie są dość śliskie. Z opisu wynika, że jest to krem przeznaczony do skóry suchej i moja taka właśnie jest więc, nie rozumiem czemu krem tak długo schnie. Ale gdy już wyschnie, to skóra jest aksamitnie gładka, nawilżona, odżywiona i wszystko to co najlepsze. Opakowanie kosmetyku to 75 ml kremu zamknięte w podłużnej tubce z wygodnym zamknięciem. Kolor opakowania to kremowy mat z delikatnymi złotymi wstawkami. Czyli elegancja w każdym calu i pielęgnacja spa na każdym centymetrze skóry. Dodatkowo słodki śmietankowo-waniliowy zapach sprawia, że pielęgnacja dłoni tym kremem jest na prawdę przyjemna.

jedwabisty

Produkt godny uwagi. Jeszcze żaden krem do rąk tak nie wygładzał moich dłoni. Ilość kremu wielkości ziarnka fasoli jest wystarczająca dla posmarowania dłoni i już po chwili stają się bardzo delikatne, gładkie, miękkie i przy tym dobrze nawilżone. Przy regularnym stosowaniu skóra jest widocznie zregenerowana i w moim odczuciu bardziej odporna (nie czuję tak ściągnięcia po umyciu rąk). Ten krem chyba nawet bardziej mi podpasował niż ten w wersji Intensive (choć też uważam, że jest bardzo dobry).

Jest przyjazny dla skór bardzo suchych, wrażliwych, skłonnych do podrażnień i stanów alergicznych. Skóra jest ukojona i wyciszona.

Zapach bardzo delikatny, kremowy, charakterystyczny dla zapachów Dove:) bardzo mi się podoba.

Opakowanie (jak i wszystkie kremy z serii Dermo SPA) ma 75ml, jest wykonane z dobrej jakości plastiku, nie niszczy się i otworek się nie psuje. Posiada dziubek, który ułatwia aplikację. Cena regularna to ok 13zł, ale bywają w promocji za 9.99zl.

Produkt warty wypróbowania, polecam :)

Produkt godny polecenia

Krem do rąk w odróżnieniu do balsamu do ciała z tej samej serii jest bardzo dobry. Łatwo się wchłania w skórę rąk, nadając jej aksamitność w dotyku. Byłam miło zaskoczona jak gładkie zrobiły się moje dłonie po zastosowaniu tego produktu.....miło zaskoczona, ponieważ dość niechętnie podchodziłam do przetestowania kremu z serii DOVE Derma Spa po totalnej porażce balsamu do ciała. Jednak kremik ten był dla mnie miłą niespodzianką.

w porząku

Jak dla mnie niezly krem, szybko się wchłania i ma delikatny zapach. ma lekką formułę więc raczej nie nadaje się do mocno wysuszonej skóry. jak dla mnie idealny do stosowania po kazdym myciu rak w biurze czy w domu

Nieporozumienie

Zdecydowanie najgorszy krem do rąk jaki do tej pory miałam. Zupełnie się nie wchłania, nie zauważyłam specjalnego nawilżenia ani poprawy jakości skóry. Wodnista konsystencja utrudnia użytkowanie. Zbyt mocny zapach skutecznie zniechęcał mnie do dawania mu kolejnych szans. Bubel.

+ładne opakowanie

-zbyt wodnista konsystencja
-mocny, agresywny zapach
-nie wchłania się
-niewygodne zamknięcie
-cena

Drogi bubel

Miałam wersję "intensive" tego kremu i jeśli chodzi o działanie to w moim przypadku taka nie była.
Krem szybko się wchłania, ale nawilża baaardzo słabo. Jestem maniaczką kremów do rąk, miałam zarówno takie po 100 zł jak i za 3 zł i cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości.
W tym przypadku jest to dla mnie drogi krem drogeryjny, zdecydowanie nie wart swojej ceny. Znam o wiele tańsze, o wiele lepsze kremy do rąk.
Od kremu do rąk oczekuje przede wszystkim nawilżenia, a tutaj efekt jest mizerny, musiałam bardzo często powtarzać aplikację żeby w jakikolwiek odczuć poprawę nawilżenia skóry na dłoniach. Bardzo słaby produkt.
Jedną gwiazdkę daje za wygodną w używaniu tubkę.

super!

Świetny kremik do rąk, zdecydowanie mój ulubieniec jeśli chodzi o krem do rąk na co dzień. :)
Plusy:
+ zapach - bardzo przyjemny, na początku nie mogłam przestać wąchać swoich dłoni ;)
+ konsystencja nie jest ani za gęsta ani za rzadka.
+ dobrze się wchłania
+ zostawia fajne uczucie nawilżenia na dłoniach

Minusy:
- cena, zdecydowanie za wysoka
- jeśli chodzi o nawilżenie i regeneracje to jakoś nie zauważyłam spektakularnych efektów
- szkoda, że korek jest zakręcany. Dla mnie to dosyć niewygodne.