C-Thru, Romance

C-Thru, Romance

Słodkie perfumy o romantycznym zapachu. Idealne dla kobiet niezależnych, kokieteryjnych i bardzo kobiecych. Perfumy są trwałe. Ślicznie się rozwijają na skórze. Mają śliczne opakowanie. Najpierw zapakowane są w folię, którą się ściąga, a następnie jest plastikowe pudełeczko. Same perfumy są zapakowane w nowoczesną, czerwoną buteleczkę, na dnie której są kuleczki. Polecam!

super

gdzie mogę kupic te perfumy, sa piekne używałam ich wiele lat teraz widzę że od kilku juz ich nie produkuja,znajoma widziała 3 lata temu na allegro a teraz nic:(

Ilość zużytych opakowań: dużo

Za bardzo kwiatowy

Kiedyś kupiłam je przez przypadek, bo w sklepie było złe światło i myślałam, że to Ruby. Zapach nie przypadł mi do gustu, bo jest za bardzo kwiatowy. Perfumy trzymały się średnio na skórze.

Używam tego produktu od: raz miałam

zmysłowy

Wyszperałam ten stary zapach na allegro, skuszona takimi świetnymi recenzjami kupiłam, nie znałam go wcześniej.
Pierwsze użycie rozczarowało mnie, poczułam banalny alkoholowy zapach, jednak jest to zapach, który rozwija się na skórze i po pewnym czasie zmienił się - zaczął mi się podobać. Nie jest ani trawiasty /takich nie znoszę/ ani zbyt słodki mdlący. Słodki ale taki z czymś w tle.
W niektórych momentach przez chwilę przypomina mi Passion Dance z Avonu, jednak po chwili czuję już coś innego.
Zapach dosyć trwały /mam buteleczkę tester/, przyjemny, zmysłowy, nadaje się na spotkanie we dwoje ;) gdy użyłam c-thru mąż powiedział, że ładnie pachnę ;)

idealne

cudowny zapach, przyciągający facetów, długo się utrzymuje, czuć go nawet po paru dniach, a jeśli spryskam nimi włosy to zapach przechodzi na poduszkę.. no coś cudownego i strasznie spalili, że je wycofali. można jeszcze czasem dostać je na allegro i wtedy kupje w hurtowych ilościach mam jeszcze 3 w zapasie:)

Ilość zużytych opakowań: dużo

PIEKNE...CUDOWNE...

Kocham te perfumy i bardzo załuje bo nie moge ich nigdzie dostac :( Sa cudowne,kobiece,ciepłe, dla mnie poprostu idealne.Po lolicie lempickiej jest to mój nr 1 Długo sie utrzymuja na ciele i niesamowicie działaja na mężczyzn.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

Przepiękne!

Zapach jest prześliczny, bardzo zmysłowy i delikatny. Przy tym bardzo trwały. Perfumy są wydajne. Myślę, że to perfumy nie tylko na codzień ale przede wszystkim na szczególne okazje. Zapach podoba się również mężczyznom;) Jeśli kobieta pragnie oczarować mężczyznę i czuć się atrakcyjna i pociągająca to ten zapach jest idealny. Pachnie elegancją;)

dla mnie KWC

Dla mnie to najlśliczniejsze perfumy jakie do tej pory miałam! Delikatny, subtelny zapach, który długo się utrzymuje na skórze. Używam również innych ale do tych powracam zawsze z wielkim sentymentem. Cena rewelacyjna, nawet często spotykam o wiele mniejszą niż jest tu podana.
Polecam gorąco

Używam tego produktu od:3 lat

śliczniutkie są

Prześliczne perfumy.
Mają lekko słodki zapach,bardzo długo je czuć.Nawet ciuszki po wypraniu dalej nimi pachną.
Ja jestem na TAK nie długo biegne po kolejna buteleczke bo mi sie juz skonczyły ;)

serdecznie polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i nie długo będzie druga ;)

zajefajny zapach

bardzo ladny zapach kobiecy bardoz mi sie podoba przy tym dlugo sie utzymuje , poprostu miodzio najlepszy ajki do tej pory mialam jak za tą cenee bardzo bardzo mily

zmysłowa

Jak narazie moja ulubiona woda toaletowa-zapach bardzo kobiecy zmysłowy,adekwatny do nazwy(romance...), dość oryginalny-wyróznia sie sposród innych a do tego trwały. Doskonały zarówno na codzień jak i na specjalne okazje..Używam także dezodorantu z tej samej linii zapachowej i muszę przyznać że zapach ten wogóle mi sie nie nudzi. Plus śliczne opakowanie z kuleczkami na dnie i przystępna cena. Polecam

super zmysłowa :)

zapach jest prześliczny - taki zmysłowy i kobiecy. zdecydowanie wyróżnia się spośród innych, trudno znależć coś podobnego. przy tym woda jest trwałą i czuć ją na mnie nie tylko wtedy gdy ktoś wetknie mi nos w szyję :p. opakowanie tez super- klasyczna butelka w kształcie walca, której kolor w 100% pasuje do samych perfum. a no i ta cena :D