Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające antycellulit

Zawarty w kosmetyku i opracowany wyłącznie w celu rzeźbienia i ujędrniania ciała kompleks Lipocell-Slim i L-karnityna przyśpieszają metabolizm, efektywnie redukując podskórną tkankę tłuszczową. Przyjemne uczucie chłodzenia towarzyszące aplikacji jest gwarancją natychmiastowego działania serum.
Już po 2 tygodniach stosowania:
- redukcja cellulitu o 60%,
- zmniejszenie obwodu ud do 3 cm,
- skóra aksamitnie gładka, elastyczna i jędrna.
Maksymalne efekty osiąga się stosując jednocześnie wszystkie 3 preparaty wyszczuplające 1. żel, 2. serum, 3. krem.

wybraniec wśród "wyszczuplających" bubli

W walce ze zbędnymi kilogramami szukałam produktu, który będzie wspomagał proces ujędrniania i wygładzania skóry ud, dotkniętej cellulitem. Przetestowałam kilka różnych opcji, zarówno innych marek kosmetycznych, jak i Eveline i zawsze wracam do tego produktu, bo robi wiele dobrego dla naszej sylwetki.

STOSOWANIE
Używałam regularnie (kilka razy w tygodniu) przez wiele miesięcy, zużyłam ciągiem 3-4 opakowania. Stosowałam przed treningiem, jako produkt wspomagający body wrapping (uda i brzuch) oraz do masażu ud i pupy, gdzie cellulit miałam naprawdę spory i mocno widoczny. Do tego raz na jakiś czas szczotkowałam uda na sucho - dało to razem naprawdę genialny efekt. Nie polecam stosowania po masażu na sucho albo po prysznicu, bo wtedy efekt chłodzenia jest nie do wytrzymania, jest wręcz bolesny i kilka razy, jak miałam słabsze dni musiałam produkt po prostu wcześniej zmyć.

ZALETY
+ cena
+ dostępność
+ efekty: ujędrnienie, wygładzenie, przyspieszona redukcja cellulitu
+ dobre wsparcie dla ćwiczeń, diety i body wrappingu
+ przyjemna w aplikacji żelowa konsystencja

WADY
- drażniący mnie zapach
- słaba wydajność
- efekt chłodzenia czasem jest przesadny i nie należy do najprzyjemniejszych - przynajmniej na za nim nie przepadam, ale poświęcałam się dla dobra sprawy

Lubię.

Efekty stosowania serum nie są może aż tak spektakularne, jak zapewnia producent, ale mimo wszystko seria Slim Extreme 3D na czele z tym produktem to najlepsze wyszczuplająco-ujędrniające kosmetyki z jakimi się zetknęłam.

Regularnie stosowane naprawdę działa - wygładza skórę, przyjemnie ją napina. Skóra jest wyraźnie ujędrniona. Jednak nie oszukujmy się - samo wmasowywanie serum nie da cudownych rezultatów, warto połączyć to z dietą i ćwiczeniami.

Bardzo intensywnie chłodzi! Zwłaszcza nałożony na skórę rozgrzaną ćwiczeniami, masażem lub kąpielą. Czasem ten chłód balansuje na granicy przyjemności i chwilami jest wręcz nie do zniesienia. Jednak dzięki temu czujemy, że kosmetyk rzeczywiście coś robi na naszym ciele,

Wracam do niego co jakiś czas, zazwyczaj wiosną, gdy ze zdwojoną siłą zaczynam pracować nad przygotowaniem ciała na lato. Zawsze się sprawdza.

sprawdza się

Eveline nigdy mnie nie przestanie zadziwiać. Kosmetyki w niskiej cenie, dobrej jakości i dodatkowo sprawdzają się w 100%.
+ ujędrnia
+ mniejszy celuit
+ fajne uczucie chłodu i mrowienia
+ cena
+ dostępność
+ wydajność

depilacja zalety

Najlepszy!

Stosowałam go bardzo dawno temu i teraz, po latach do niego wróciłam. I przypomniała sobie jak świetnie na mnie działał.
Plusy:
-wygładzenie,
-cena,
-napięcie i ujędrnienie,
-dostępność,
-mocne chłodzenie,
-zapach,
-przy regularnym stosowaniu, dobrej diecie i ćwiczeniach duzo szybsza redukcja cellulitu.
Ten produkt ( i jego wszyscy bracia ) jest moim hitem. Polecam.

Świetne serum

Nie rozumiem opinii o nadmiernym chłodzie. Jeśli chcemy aby były efekty należy się poświęcić. Mi to wcale nie przeszkadza, że chłodzi wtedy czuję że naprawdę działa. Stosowałam już różne sera ale to jest najbardziej udane bo najlepiej działa. Stosując regularnie co u mnie znaczy przynajmniej raz na tydzień zlikwidowałam zupełnie celulit.

Ulubieniec

Wracam do tego produktu co jakiś czas już od lat. Ma piękny miętowy zapach który kojarzy mi się z wakacjami.
Świetnie nawilża i widocznie ujędrnia przy regularnym stosowaniu, nie sądzę że ma działanie antycellulitowe bo jego redukcję możemy osiągnąć zmianom trybu życia nie używaniem serum ale produkt jest wart stosowania. Ma bardzo przyjemne chłodzące działanie które sprawia duża przyjemność zwłaszcza latem.
Produkt wydajny, w dużej pojemności, łatwo się aplikuje i szybko wchłania.
Nie widzę minusów ponieważ cena też jest bardzo przystępna.

Zadowolona.

Używałam w momencie, w którym schudłam 30kg!
Smarowałam uda, brzuch, pośladki, ręce- nie miałam dużego cellulitu.
Skóra po użyciu:
nawilżona
napięta
daje uczucie chłodzenia
wygładzona,
zmniejszone rozstępy.
Jestem bardzo zadowolona.

Kocham tę serię Eveline, ale...

Niestety z tym produktem się nie pokochałam. Podchodziłam do niego parę razy, ale to po prostu nie jest "to". Po wielu pozytywnych komentarzach spodziewałam się, że ta tubka to jakieś cudo... Moim zdaniem jest kilka o wiele lepszych produktów z tej serii Eveline, a już na pewno rozgrzewające "spalacze tłuszczu", które mają faktyczny efekt na ciele (oczywiście jeśli wspieramy je przyzwoitą dietą i ćwiczeniami, bo nie spodziewajmy się cudów).

Przy tym produkcie można zauważyć lekkie, ale nie spektakularne wygładzenie i poprawę jędrności. Niestety to serum nie poradziło sobie nawet z wygładzeniem krostek na pośladkach, które to usuwa większość innych produktów Eveline. Nie zauważyłam zmniejszenia obwodu uda czy też uciążliwych boczków. Ostatnim razem po zakończeniu stosowania od razu przerzuciłam się na inne serum Eveline i... efekt wow, naprawdę! Myślę, że po prostu moja skóra nie polubiła się z tymi składnikami.

Jest jeszcze jeden wielki minus... ten efekt chłodzący jest nie do zniesienia, nawet latem. Stosowałam inne produkty chłodzące Eveline, żaden nie był tak ekstremalny :) Może to znak, że działa, nie wiem, ja już do niego wrócę.

Daję 3 gwiazdki za:
- dobra wydajność, jak wszystkich produktów z tej serii,
- przyjemna konsystencja,
- wygodne opakowanie,
- delikatne ujędrnienie skóry,
oraz przede wszystkim za to, że produkty Eveline to nadal jedyne sera ujędrniające z przyzwoitą ceną, które faktycznie działają. Na mnie po prostu inne wersje mają o wiele lepszy efekt.

Nie...

Nie jestem w stanie wytrzymać tego chłodzenia, jest tak nieprzyjemne, że zastosowałam kosmetyk max 2x i oddałam siostrze.. fakt, skóra była przyjemnie gładka po tym kosmetyku, ale (moze troche przesadzę) ale ten kosmetyk mnie wyziębia.. po posmarowaniu szłam od razu pod kołdrę :P nie kupie ponownie na pewno

bardzo dobry

w fazie extra odchudzania używałam codziennie wieczorem po prysznicu i muszę powiedzieć, że działało. Dorzucając do serum bańkę chińską 3 razy w tygodniu oraz raz w tygodniu jednorazowo 45 minut na saunie infrared naprawdę to działa! Polecam z pewnością, kupię jeszcze nie jeden raz :)

Uczucie zimna, którego nie potrafię znieść

Podobno dobry. Podobno poprawia mocno stan skóry, wspomaga walkę z cellulitem, wpływa na jędrność skóry itd.
Podobno... nigdy nie udało mi się o tym przekonać, gdyż nie jestem w stanie go nijak używać. Przejmujące, dominujące uczucie zimna aż do szpiku kości skutecznie mnie zawsze do niego zniechęcało. Podejść robiłam co najmniej kilka-latem, upalnym latem, o zgrozo i zimą. Zawsze kończyło się tak, że kupowałam termiczne czerwone serum (to grzejące) i mieszałam w proporcjach 1:1 i wtedy doużywałam opakowanie do końca. Inaczej nie jestem w stanie.
A szkoda...

Zimno!

Kosmetyk, który pomógł mi po odchudzaniu :) Poszło 15 kilo i moje nogi były w fatalnym stanie a w tamtym czasie ani myślałam o robieniu przysiadów :D jest tani, więc postanowiłam spróbować, zdecydowanie się nie rozczarowałam! Ujędrnia znacząco skórę i delikatnie zmniejsza cellulit. Minus? Mrozi niesamowicie! Od razu po nałożeniu biegłam pod kołdrę i trzęsłam się jak osika :D Zapach jak dla mnie też do przyjemnych nie należy, no ale coś za coś :)