Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające antycellulit

Cena już od 15,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zawarty w kosmetyku i opracowany wyłącznie w celu rzeźbienia i ujędrniania ciała kompleks Lipocell-Slim i L-karnityna przyśpieszają metabolizm, efektywnie redukując podskórną tkankę tłuszczową. Przyjemne uczucie chłodzenia towarzyszące aplikacji jest gwarancją natychmiastowego działania serum.
Już po 2 tygodniach stosowania:
- redukcja cellulitu o 60%,
- zmniejszenie obwodu ud do 3 cm,
- skóra aksamitnie gładka, elastyczna i jędrna.
Maksymalne efekty osiąga się stosując jednocześnie wszystkie 3 preparaty wyszczuplające 1. żel, 2. serum, 3. krem.

Najlepszy!

Stosowałam go bardzo dawno temu i teraz, po latach do niego wróciłam. I przypomniała sobie jak świetnie na mnie działał.
Plusy:
-wygładzenie,
-cena,
-napięcie i ujędrnienie,
-dostępność,
-mocne chłodzenie,
-zapach,
-przy regularnym stosowaniu, dobrej diecie i ćwiczeniach duzo szybsza redukcja cellulitu.
Ten produkt ( i jego wszyscy bracia ) jest moim hitem. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518096].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne serum

Nie rozumiem opinii o nadmiernym chłodzie. Jeśli chcemy aby były efekty należy się poświęcić. Mi to wcale nie przeszkadza, że chłodzi wtedy czuję że naprawdę działa. Stosowałam już różne sera ale to jest najbardziej udane bo najlepiej działa. Stosując regularnie co u mnie znaczy przynajmniej raz na tydzień zlikwidowałam zupełnie celulit.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496751].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec

Wracam do tego produktu co jakiś czas już od lat. Ma piękny miętowy zapach który kojarzy mi się z wakacjami.
Świetnie nawilża i widocznie ujędrnia przy regularnym stosowaniu, nie sądzę że ma działanie antycellulitowe bo jego redukcję możemy osiągnąć zmianom trybu życia nie używaniem serum ale produkt jest wart stosowania. Ma bardzo przyjemne chłodzące działanie które sprawia duża przyjemność zwłaszcza latem.
Produkt wydajny, w dużej pojemności, łatwo się aplikuje i szybko wchłania.
Nie widzę minusów ponieważ cena też jest bardzo przystępna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493831].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Zadowolona.

Używałam w momencie, w którym schudłam 30kg!
Smarowałam uda, brzuch, pośladki, ręce- nie miałam dużego cellulitu.
Skóra po użyciu:
nawilżona
napięta
daje uczucie chłodzenia
wygładzona,
zmniejszone rozstępy.
Jestem bardzo zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475026].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham tę serię Eveline, ale...

Niestety z tym produktem się nie pokochałam. Podchodziłam do niego parę razy, ale to po prostu nie jest "to". Po wielu pozytywnych komentarzach spodziewałam się, że ta tubka to jakieś cudo... Moim zdaniem jest kilka o wiele lepszych produktów z tej serii Eveline, a już na pewno rozgrzewające "spalacze tłuszczu", które mają faktyczny efekt na ciele (oczywiście jeśli wspieramy je przyzwoitą dietą i ćwiczeniami, bo nie spodziewajmy się cudów).

Przy tym produkcie można zauważyć lekkie, ale nie spektakularne wygładzenie i poprawę jędrności. Niestety to serum nie poradziło sobie nawet z wygładzeniem krostek na pośladkach, które to usuwa większość innych produktów Eveline. Nie zauważyłam zmniejszenia obwodu uda czy też uciążliwych boczków. Ostatnim razem po zakończeniu stosowania od razu przerzuciłam się na inne serum Eveline i... efekt wow, naprawdę! Myślę, że po prostu moja skóra nie polubiła się z tymi składnikami.

Jest jeszcze jeden wielki minus... ten efekt chłodzący jest nie do zniesienia, nawet latem. Stosowałam inne produkty chłodzące Eveline, żaden nie był tak ekstremalny :) Może to znak, że działa, nie wiem, ja już do niego wrócę.

Daję 3 gwiazdki za:
- dobra wydajność, jak wszystkich produktów z tej serii,
- przyjemna konsystencja,
- wygodne opakowanie,
- delikatne ujędrnienie skóry,
oraz przede wszystkim za to, że produkty Eveline to nadal jedyne sera ujędrniające z przyzwoitą ceną, które faktycznie działają. Na mnie po prostu inne wersje mają o wiele lepszy efekt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474761].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie...

Nie jestem w stanie wytrzymać tego chłodzenia, jest tak nieprzyjemne, że zastosowałam kosmetyk max 2x i oddałam siostrze.. fakt, skóra była przyjemnie gładka po tym kosmetyku, ale (moze troche przesadzę) ale ten kosmetyk mnie wyziębia.. po posmarowaniu szłam od razu pod kołdrę :P nie kupie ponownie na pewno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1456872].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

w fazie extra odchudzania używałam codziennie wieczorem po prysznicu i muszę powiedzieć, że działało. Dorzucając do serum bańkę chińską 3 razy w tygodniu oraz raz w tygodniu jednorazowo 45 minut na saunie infrared naprawdę to działa! Polecam z pewnością, kupię jeszcze nie jeden raz :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410356].usefull || 0 }}% pomocna.

Uczucie zimna, którego nie potrafię znieść

Podobno dobry. Podobno poprawia mocno stan skóry, wspomaga walkę z cellulitem, wpływa na jędrność skóry itd.
Podobno... nigdy nie udało mi się o tym przekonać, gdyż nie jestem w stanie go nijak używać. Przejmujące, dominujące uczucie zimna aż do szpiku kości skutecznie mnie zawsze do niego zniechęcało. Podejść robiłam co najmniej kilka-latem, upalnym latem, o zgrozo i zimą. Zawsze kończyło się tak, że kupowałam termiczne czerwone serum (to grzejące) i mieszałam w proporcjach 1:1 i wtedy doużywałam opakowanie do końca. Inaczej nie jestem w stanie.
A szkoda...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402116].usefull || 0 }}% pomocna.

Zimno!

Kosmetyk, który pomógł mi po odchudzaniu :) Poszło 15 kilo i moje nogi były w fatalnym stanie a w tamtym czasie ani myślałam o robieniu przysiadów :D jest tani, więc postanowiłam spróbować, zdecydowanie się nie rozczarowałam! Ujędrnia znacząco skórę i delikatnie zmniejsza cellulit. Minus? Mrozi niesamowicie! Od razu po nałożeniu biegłam pod kołdrę i trzęsłam się jak osika :D Zapach jak dla mnie też do przyjemnych nie należy, no ale coś za coś :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389096].usefull || 0 }}% pomocna.

Zimno, zimno, mróz.

Rzecz przez którą drżę, na samą myśl o niej.
Jak większość kosmetyków i ten cudów nie przyniesie, celem redukcji cellulitu, za to daje efekt wizualnego wygładzenia. Poza tym to taki uspokajacz sumienia.
Zjadłam pączka- nałożyłam balsam- zmarzłam jak cholera- pewnie spaliłam dużo kalorii- skóra jest gładka- pewnie schudłam.

Balsam ma świeży, lekko mentolowy zapach i baaaardzo mocno chłodzi.
Nie polecałabym używać go zimą. Zimno jest tak dokuczliwe, że nawet ciepłe dresy i chowanie się pod kołdrę nie pomoże. Po 5- 10 minutach uczucie mija.

Ma lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję. Nie lepi się. Wizualnie wygładza skórę. Nie nawilża jakoś szczególnie. Wyszczuplenia,czy ujędrnienia nie zauważyłam.
Jeśli nie lubicie efektu chłodu, myślę, że nie warto się męczyć dla efektów, które trudno dostrzec.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355151].usefull || 0 }}% pomocna.