Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające antycellulit

Zawarty w kosmetyku i opracowany wyłącznie w celu rzeźbienia i ujędrniania ciała kompleks Lipocell-Slim i L-karnityna przyśpieszają metabolizm, efektywnie redukując podskórną tkankę tłuszczową. Przyjemne uczucie chłodzenia towarzyszące aplikacji jest gwarancją natychmiastowego działania serum.
Już po 2 tygodniach stosowania:
- redukcja cellulitu o 60%,
- zmniejszenie obwodu ud do 3 cm,
- skóra aksamitnie gładka, elastyczna i jędrna.
Maksymalne efekty osiąga się stosując jednocześnie wszystkie 3 preparaty wyszczuplające 1. żel, 2. serum, 3. krem.

działa!

serum stosowałam razem z kremem, co być może miało wpływ na efekty. używałam go latem, więc efekt chłodzenia, który nie wszystkim się podoba, nie był przykry. aplikacja dwóch kosmetyków zapewniała przede wszystkim solidną porcję masażu na nogi i pośladki, stąd pewnie część efektu. po zużyciu dwóch opakowań obydwu kosmetyków widziałam znaczącą poprawę. skóra była bardziej napięta, wygładzona, a nogi wydawały się smuklejsze (zapewne od stymulacji krążenia). generalnie byłam zadowolona, potem kupiłam jeszcze peelingujący żel pod prysznic, ale tu nie zauważyłam specjalnych efektów.

Nieprzyjemny

-przede wszystkim tak bardzo chłodzi, że nie jestem w stanie stosować tego produktu, miałam dwa podejścia, w sensie, że zużyłam jedno opakowanie i po roku czy dwóch zapomniałam już jak beznadziejny jest ten produkt i kupiłam go znowu,
-nie robi absolutnie nic, tzn. wygładza trochę ciało, ale taki efekt da większość kremów przeznaczonych do czegokolwiek, bezpośrednio po nałożeniu skóra jest miękka, ale nic poza tym,
-lepi się, klei, wkładanie ubrań od razu nie jest najlepszym pomysłem,
-w miesiące zimowe nie da się go używać,
-nawet w lecie chłodził tak bardzo, że kilka razy musiałam go z siebie zmyć, a kilka razy ubrać zimową piżamę i wejść pod koc,
-niestety nawet zmycie go nie gwarantuje, że efekt schłodzenia się skończy,
-nie obiecuje tego, co mówi producent, nie wyszczupla, niespecjalnie ujędrnia, nie działa przeciw cellulitowi, chociaż ja tak bardzo na to nie liczyłam, chciałam tylko delikatnego napięcia, a i to nie wyszło,

-/+ opakowanie ok,
-/+ konsystencja ok,
-/+ przeciętna wydajność,
-/+ przeciętna wchłanialność w stronę słabej,

+oszałamiająco piękny zapach, tak bardzo żałuję, że nie mogę go używać!
+dobra cena,
+szeroko dostępny

Być może używałabym tego serum, gdyby nie efekt chłodzenia, który przekreśla go absolutnie, to są tortury. Od balsamu tak naprawdę nie oczekuję wiele, używam codziennie, więc wystarczy, że trochę nawilży i ładnie pachnie. Ten spełnia te oczekiwania i nie jest drogi, ale jak wspomniałam - nie ma potrzeby się z zimnem męczyć.

Wszystko pięknie, ale nie działa.

Zachwycona pozytywnymi opiniami i gloryfikacją produktu postanowiłam go nabyć. Mam problem z cellulitem, dodatkowo ćwiczę wiec balsam miał być produktem uzupełniający do walki ze skórką pomarańczy. Balsamu używałam od 5.08.2017 r. zgodnie z zaleceniami producenta, niestety efektów nie zauważyłam. Fakt, mrozi i ma fajną konsystencję, ale co z tego, skoro nie działa. Większy efekt dawały masaże strumieniem lodowatej wody i mimo cierpienia, byłam zadowolona z efektu. Uważam ze dalsze recenzowanie produktu jest niecelowe, skoro nie ma właściwości, o których zapewnia Producent.

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

Nigdy więcej

Skąd tyle pozytywnych komentarzy? Niestety jak dla mnie jest to zwykły, nic nie robiący kosmetyk, ale do rzeczy.

Plusy:
- ładny zapach,
- wygodne opakowanie,
- skóra po użyciu jest gładka.

Minusy:
- z ciałem nie robi praktycznie nic...
- "Przyjemny efekt chłodzenia" jest ZDECYDOWANIE zbyt mocny. W środku lata niesamowite dreszcze. Bez koca i podgrzewanej poduszki się nie obejdzie. Ten efekt utrzymuje się nawet po ubraniu się... I to przekreśla ten produkt. Nigdy więcej.

Produkt dobry

Nie zauważyłam zmniejszenia brzucha. Za to skóra w miejscach stosowania jest napięta. Nie pojawiają się fałdy, widać już troszkę poprawę. Stosuję ten krem wraz z dedykowanym peelingiem z eveline i wykonuję 60 sek masaże obszarów stosowania. Bardzo lubię ten produkt. Mocno chłodzi, co daje uczucie działania kremu. Krem starcza mi na 3 tyg użytkowania, smarując dwa razy dziennie po kąpieli wg zaleceń producenta.

Mrozi i nic wiecej

Walka z cellulitem- tonący brzytwy się chwyta , chwyciłam i ka , ponieważ bardzo nie lubię tego efektu chłodzenia. Spróbowałam- konsystencja dobra, trochę żelowata i po chwili czułam zimno, aż musiałam schować się pod kocyk. Cóż- stosowałam dwa opakowania- efekty? Mierne, dodatkowy minus , że potem miałam wrażenie klejenia się skóry. Balsam ładnie pachnie, na mnie nie zadziałal a jednak efektu są najważniejsze w walce z cellulitem. To kosmetyk nie dla mnie.

dobry produkt

Ogólnie lubię produkty tego typu. Rozgrzewające lub chłodzące. Odczuwa się jakby coś ten produkt robił. Rewelacji nie można się spodziewać. Produkt nie zrobi nowej skóry, nie usunie cellulitu ani rozstępów, nie ujędrni spektakularnie czy nie wyszczupli, ale może pomóc i razem z dietą i ćwiczeniami może przynieść efekty. Lubię kosmetyki eveline i ten produkt też jest ok. Dobrze wygładza, napina skórę, zmiękcza ją, lekko nawilża, zapobiega rozstępom czy cellulitowi, lekko ujędrnia, zapobiega wiotczeniu skóry ( jeśli też się ćwiczy). Jedynie co, to jest mała wydajność takich produktów.

wybraniec wśród "wyszczuplających" bubli

W walce ze zbędnymi kilogramami szukałam produktu, który będzie wspomagał proces ujędrniania i wygładzania skóry ud, dotkniętej cellulitem. Przetestowałam kilka różnych opcji, zarówno innych marek kosmetycznych, jak i Eveline i zawsze wracam do tego produktu, bo robi wiele dobrego dla naszej sylwetki.

STOSOWANIE
Używałam regularnie (kilka razy w tygodniu) przez wiele miesięcy, zużyłam ciągiem 3-4 opakowania. Stosowałam przed treningiem, jako produkt wspomagający body wrapping (uda i brzuch) oraz do masażu ud i pupy, gdzie cellulit miałam naprawdę spory i mocno widoczny. Do tego raz na jakiś czas szczotkowałam uda na sucho - dało to razem naprawdę genialny efekt. Nie polecam stosowania po masażu na sucho albo po prysznicu, bo wtedy efekt chłodzenia jest nie do wytrzymania, jest wręcz bolesny i kilka razy, jak miałam słabsze dni musiałam produkt po prostu wcześniej zmyć.

ZALETY
+ cena
+ dostępność
+ efekty: ujędrnienie, wygładzenie, przyspieszona redukcja cellulitu
+ dobre wsparcie dla ćwiczeń, diety i body wrappingu
+ przyjemna w aplikacji żelowa konsystencja

WADY
- drażniący mnie zapach
- słaba wydajność
- efekt chłodzenia czasem jest przesadny i nie należy do najprzyjemniejszych - przynajmniej na za nim nie przepadam, ale poświęcałam się dla dobra sprawy

Lubię.

Efekty stosowania serum nie są może aż tak spektakularne, jak zapewnia producent, ale mimo wszystko seria Slim Extreme 3D na czele z tym produktem to najlepsze wyszczuplająco-ujędrniające kosmetyki z jakimi się zetknęłam.

Regularnie stosowane naprawdę działa - wygładza skórę, przyjemnie ją napina. Skóra jest wyraźnie ujędrniona. Jednak nie oszukujmy się - samo wmasowywanie serum nie da cudownych rezultatów, warto połączyć to z dietą i ćwiczeniami.

Bardzo intensywnie chłodzi! Zwłaszcza nałożony na skórę rozgrzaną ćwiczeniami, masażem lub kąpielą. Czasem ten chłód balansuje na granicy przyjemności i chwilami jest wręcz nie do zniesienia. Jednak dzięki temu czujemy, że kosmetyk rzeczywiście coś robi na naszym ciele,

Wracam do niego co jakiś czas, zazwyczaj wiosną, gdy ze zdwojoną siłą zaczynam pracować nad przygotowaniem ciała na lato. Zawsze się sprawdza.

sprawdza się

Eveline nigdy mnie nie przestanie zadziwiać. Kosmetyki w niskiej cenie, dobrej jakości i dodatkowo sprawdzają się w 100%.
+ ujędrnia
+ mniejszy celuit
+ fajne uczucie chłodu i mrowienia
+ cena
+ dostępność
+ wydajność

Najlepszy!

Stosowałam go bardzo dawno temu i teraz, po latach do niego wróciłam. I przypomniała sobie jak świetnie na mnie działał.
Plusy:
-wygładzenie,
-cena,
-napięcie i ujędrnienie,
-dostępność,
-mocne chłodzenie,
-zapach,
-przy regularnym stosowaniu, dobrej diecie i ćwiczeniach duzo szybsza redukcja cellulitu.
Ten produkt ( i jego wszyscy bracia ) jest moim hitem. Polecam.

Świetne serum

Nie rozumiem opinii o nadmiernym chłodzie. Jeśli chcemy aby były efekty należy się poświęcić. Mi to wcale nie przeszkadza, że chłodzi wtedy czuję że naprawdę działa. Stosowałam już różne sera ale to jest najbardziej udane bo najlepiej działa. Stosując regularnie co u mnie znaczy przynajmniej raz na tydzień zlikwidowałam zupełnie celulit.