OPI, Infinite Shine (Lakier do paznokci z efektem żelu)

OPI, Infinite Shine (Lakier do paznokci z efektem żelu)

Nowy system OPI Infinite Shine, to:
- Najnowszy lakier do paznokci o trwałości i mocy żelu kolorowego;
- Paleta 30 zupełnie nowych odcieni, wykreowanych wyłącznie dla tego systemu;
- Wyjątkowy, trójwymiarowy połysk bez zarysowań do 10 dni, aż do czasu usunięcia lakieru Infinite Shine;
- Łatwy w aplikacji, jak wszystkie lakiery OPI: baza, lakier, top - bez użycia lampy i specjalistycznych przyspieszaczy schnięcia;
- Prosty w usuwaniu, wystarczy niskoacetonowy zmywacz do paznokci i wacik - bez namaczania;
- Głęboki pigment, dzięki któremu kolor jest niewiarygodnie nasycony, mocny i kremowy;
- Wyjątkowa trwałość do 10 dni;

mam i uzywam

Kupiłam bo myślałam że będzie taki jak hybryda (zrezygnowałam z robienia hybryd, kiedy przeczytałam artykuł o związku promieni uv z czerniakiem).
No niestety lakier nie wytrzymuje 10 dni, na moich paznokciach trzyma się w stanie nienaruszonym 3-4 dni, później pojawiają się odpryski i wytarte końcówki. Może dlatego że mam małe dziecko i ciągle muszę coś myć, wycierać itp. Na szczęście kupiłam go na promocji w sephorze za wszystkie 3 lakiery zapłaciłam coś około 90 zł.

Pic na wodę

Lakiery infinite shine są słabe. Mam dość cienkie paznokcie, ale lakiery dobrze się ich trzymają. Tu lakier nałożony wraz z bazą i topem tej firmy od razu złazi, marszczy się, do efektu żelu mu baardzo daleko, powiedziałabym że to miękka warstwa wilgotnego lakieru, top też nie jest jakiś fenomenalny, generalnie uważam tę kolekcję za stratę pieniędzy, lepiej już kupić chyba zwykłe lakiery opi albo postawić na hybrydę, tu ani w tę ani wewtę. Skoro lakier marszczy się po nałozeniu to wiadomo że mowa tu też o zerowej trwałości. Dodam też że oczywiście robię duże odstępy czasowe między nakładaniem kolejnych warstw i upewniam się że one dobrze wyschły (kilka minut)

NIEPOROZUMIENIE

Infinite Shine kupiłam, gdyż sądziłam, że ta inwestycja się opłaci. Nie opłaciła się.

Plusy:
+ ładne kolory
+ łatwość malowania

Minusy:
- na moich paznokciach utrzymuje się 3-4 dni, co jest niewarte tak wysokiej ceny, gdyż podobny efekt otrzymuję z podkładem revlon, lakierem wow golden rose i utwardzaczem iron hard vibo, które kosztują dużo mniej

Ilość zużytych opakowań: cztery w użyciu