L`biotica, Professional Therapy, Repair, Odżywka do włosów zniszczonych ze skłonnością do wypadania

L`biotica, Professional Therapy Repair odżywka do włosów zniszczonych ze skłonnością do wypadania to nawilżająca, ekspresowa maska-odżywka do codziennego stosowania. Intensywnie regenerująca, bogata formuła dostosowana do potrzeb włosów bardzo zniszczonych, suchych, osłabionych zabiegami oraz stylizacją, ze skłonnością do wypadania.
Składniki aktywne:
- keratyna
- ceramidy
- rozmaryn
- witamina E
- olejek różany
- olejek z kiełków kukurydzy
Kompleks składników aktywnych wnika w głąb włosów i uzupełnia ubytki naturalnego cementu międzykomórkowego. Odtwarza zewnętrzną, naturalną warstwę włosów. W efekcie ich struktura jest zregenerowana i wzmocniona. Włosy są nawilżone, elastyczne i pełne blasku. Keratyna przenika przez powierzchnię włosów, wypełnia mikrouszkodzenia zniszczonych i przesuszonych włosów zapobiega łamaniu i rozdwajaniu. Włosy odzyskują miękkość i zdrowy połysk.

I tak i nie

Odżywkę otrzymałam w prezencie w pakiecie z szamponem. Niespecjalnie chętnie testuję na swoich włosach tego typu produkty, ale postanowiłam dać im szansę. Szampon odpadł już na samym początku, odżwyka... No zachwycił mnie zapach - cudowny, kobiecy jak perfumy kwiatowe. Po pierwszym użyciu wszystko super - włosy gładkie, miękkie, sypkie. Z każnym kolejnym stosowaniem gorzej - wychodzą włosy garściami. Nie polecam.

Tak

Odżywka kupiona w Rossmannie na przecenie. Mam problem z włosami. Mianowicie końcówki mam takie suche, zniszczone. Włosy zaczeły mi ostatnio wypadać. Więc postanowiłam wzbogacić się o odżywkę do włosów. Szampon i odżywka na wypadające włosy.
Nie zauważyłam aby włosy mi przestały jakoś wypadać.
Ale na pewno końcówki się poprawiły. Są gładsze. Takie fajne lejące się. Ładnie się lśnią. Zapach na włosach jest wyczuwalny.
Opakowanie jest wygodne.

Swego czasu był to ulubieniec

Kupiłam ją gdy zaczęłam rozjaśniać włosy co poskutkowało tym, że stały się nieco suche i zwiększyła się ich tendencja do wypadania. Pierwsza i największa zaleta tej odżywki dla mnie to przepiękny zapach, który czuć długo lo umyciu włosów. Po użyciu włosy stawały się miękkie i gładkie, nie wydawały się aż tak suche. Dość poręczne i solidne opakowanie w formie wyciskanej tuby. Czy ograniczyła wypadanie włosów? Po jakimś miesiącu używania faktycznie wypadało ich już nieco mniej, ale czy to zasługa odżywki, ciężko mi powiedzieć.

Naprawdę dobra!

Trochę sceptycznie podeszłam do tej odżywki - prawie 30zł za produkt drogeryjny, w dodatku moje wcześniejsze doświadczenia z marką L'biotica były kiepskie, ale jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze ją kupię.

Po opisie składników aktywnych (rozmaryn, olejek różany, olej z nasion kukurydzy) spodziewałam się intensywnego zapachu, ale odżywka pachnie bardzo delikatnie i kremowo. Ma średnio gęstą konsystencję, nie spływa z włosów, ma przeciętną wydajność. Nawet przy ekspresowym stosowaniu daje efekt - przede wszystkim włosy się mniej puszą i wyglądają na zdrowsze, ale nie są obciążone. Są wygładzone i delikatnie nabłyszczone. Idealnie! :)

Generalnie odżywki do włosów z keratyną kiepsko mi służą, bo moje włosy są po nich sztywne jak druty i matowe, ale tutaj skład sprawdza się świetnie.

Jeden szczegół mnie irytuje - dlaczego na opakowaniu jest "express mask", a potem w opisie producent ciągle pisze "odżywka"? Nie widzę logiki. Tak czy tak to świetny produkt, do którego będę wracać, choć raczej zaczekam na promocję.

Sprawdzona

Kupiłam tę maskę zachęcona działaniem innych kosmetyków L'biotica i nie zawiodłam się. Nie stosuję jej jednak ekspresowo, a zostawiam na włosach dłużej.
Używam na zmianę z innymi kosmetykami w zależności od tego, co uważam, że moje włosy potrzebują :) Polecam wypróbować.

Dobry produkt do włosów

Kupiłam tą odżywkę na promocji w Rossmannie, już po pierwszym użyciu byłam zadowolona z efektów, włosy zostały wygładzone, są miłe w dotyku, łatwo się rozczesują, dodatkowym atutem tego produktu jest przepiękny słodkawy zapach, który sprawia, że sięgam po tą odżywkę chętniej niż do pozostałych. Utrzymuje się również po wysuszeniu włosów. Nie zauważyłam, żeby włosy mniej wypadały.

Dobry szampon

Na moich włosach się sprawdził. Odżywia je i wzmocnił . Ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza i pieni. Jest wydajny. Włosy są po nim odżywione i dobrze się rozczesują. Moim zdaniem jest jednym z lepszych szamponów na rynku. Przede wszystkim nie wydusza skóry głowy , nie powoduje łupieżu i nie przetłuszczają włosów tylko nadaje im delikatnego blasku.

Fajna Seria

Fajny produkt. Używałam go z szamponem razem. Moje włosy nie są zmęczone po używaniu tej serii. Ja mam krótkie włosy i słabe włosy. Włosy są lekkie i łatwo się rozczesują się. Zapach jest nieziemski. Mój mąż zakochał się w tym zapachu. Ja na pewno kupie drugie opakowanie.

Działa :-)

Odżywkę stosowałam w zestawie z szamponem z tej samej serii, z którego też jestem zadowolona. Odżywkę stosuję regularnie po każdym myciu i zostawiam w zależności od tego, ile mam czasu - czasami na 5, a czasami na 20 minut. Tak czy inaczej, dzięki niej włosy szybko i bezboleśnie się rozczesują, są miękkie i pachnące. Zapach jest wyczuwalny jeszcze na drugi dzień, przy czym nie jest męczący i sztuczny. Włosy są gładsze i nie plączą się tak jak wcześniej, pomimo, iż są długie prawie do pasa i farbowane. Co do wydajności produktu nie mogę wydać obiektywna, ponieważ na moją długość stosuję jej sporo, ale sama w sobie utrzymuje się dobrze na włosach, nie spływa. Ogólnie jestem zadowolona i uważam, że produkt spokojnie może się równać z kosmetykami profesjonalnymi z wyższej półki. Pomimo tego, że cena nie jest niska w porównaniu z bardzo wydajnym szamponem, myślę, że jeszcze kiedyś ją kupię.

odżywka na 5+

Odżywka dedykowana jest dla osób borykających się z nadmiernym wypadaniem i zniszczonymi włosami, ja takich problemów nie mam ale postanowiłam wypróbować odżywkę aby je trochę wzmocnić. Opakowanie przypomina mi trochę kosmetyki John Frieda :P

+ skład
+ nawilża
+ odżywia
+ nabłyszcza
+ włosy mniej się elektryzują
+ dociąża

Okej, ale bez rewelacji

Ma cuudowny zapach, aż nie mogłam się go nawąchać.
Jednak działanie nie powala. Jest okej, ale nie można się podziewać po nim cudów. Znam tańsze produkty, ktore dają lepsze i szybko widoczne efekty (np. Rigenol).
No i do tego jest mało wydajny.

Zniszczone włosy.

Zapach oczywiście piękny, przypadł mi do gustu, produkt nieco mniej wydajny niż szampon a w dodatku w mniejszym opakowaniu. Jeżeli chodzi o działanie? dla mnie totalne rozczarowanie. Czytałam wiele dobrych opinii na temat kosmetyków Professional Therapy Repair, ale niestety na moich włosach się nie sprawdziły te opinie. Nie wiem czy ludzie tak cukrują czy po prostu moje włosy nie tolerują takich "naturalnych" produktów. Odżywkę razem z szamponem stosowałam ok. 3 miesięcy i przez ten czas włosy miałam zniszczone bardziej niż przed stosowaniem. Po prostu siano. Jedynie odżywka ratowała wszystko bo dzięki niej nie musiałam, aż tak szarpać włosów rozczesując je jak po samym szamponie. Włosy faktycznie mniej wypadały, ale nie wiem czy to nie zasługa maski Biovax z avokado.