L`biotica, Professional Therapy, Repair, Odżywczo - witalizujący szampon do włosów

Szampon do codziennej pielęgnacji - intensywna regeneracja.
Formuła szamponu jest idealnie dostosowana do potrzeb włosów bardzo zniszczonych, suchych, ze skłonnością do wypadania.
Składniki aktywne:
- olej jojoba
- prowitamina B5
- owoc guawy
- ekstrakt z zielonej herbaty
Kompleks składników aktywnych wnika w głąb włosów i uzupełnia ubytki naturalnego cementu międzykomórkowego. Odtwarza zewnętrzną naturalną warstwę włosów. W efekcie struktura włosów jest zregenerowana i wzmocniona, włosy nawilżone, elastyczne i pełne blasku. Olej Jojoba zadba o intensywne nawilżenie bardzo suchych i zniszczonych włosów oraz zapobiega ich ponownemu przesuszeniu. Włosy odzyskują swoją naturalną sprężystość i blask, są nawilżone i zregenerowane.

Nie

Zacznę od tego, że szampon pachnie trochę jak niedojrzały banan - jakoś tą właściwość zapamiętałam jako najlepszą :) Poza tym - fajna forma tuby, szampon nie za gęsty, dobrze się pieni, wydajny, ale...Jestem na nie, bo nawet nie myje dobrze głowy i włosów nie mówiąc już o jakichś właściwościch rewitalizujących. Równie dobrze możnaby do zamienić na coś 3 razy tańszego i nikt nie zauważy różnicy.

Pierwszy taki mój szampon

Miałam próbkę tego szamponu i włosy były po nim jak po jakieś świetnej masce: gładkie, miękkie, nawilżone. Niestety nie nadaje się raczej do codziennego użytku dla osób z przetłuszczającymi się włosami, ja mam rzadkie, cienkie i przetłuszczające się włosy i myje je codziennie i po trzecim dniu musiałam po myciu użyć suchego szamponu, bo przy nasadzie włosy były jakby przetłuszczone. Myślę, że jeszcze go kupię i będę stosować co drugi dzień.

Okrycie roku

Dla mnie bomba! Jestem zachęcona tym szamponem. Moje włosy są zniszczone zabiegami - rozjaśnianie, prostowanie... do tego od kilku przestały rosnąć, około 5 cm na rok

Fajna Seria

Plusy:
- fajne, wygodne opakowanie :-)
- ładny, delikatny zapach, który utrzymuje się na włosach
- wydajny
- dobrze się pieni i oczyszcza
- wzmacnia i włosy mniej wypadają
- nie podrażnia skóry głowy
- włosy są miękkie i miłe w dotyku,
- Zapach jest boski

Na widoczne efekty trzeba trochę poczekać, zmianę zauważyłam dopiero po którymś myciu. Mimo to uważam, że warto. Miałam okazję testować szampon za darmo, jednak cena ok. 30zł (na promocjach 19.90).
Oczywiście sam szampon to nie wszystko, ważne, żeby pamiętać o dodatkowym nawilżeniu, odżywce bądź masce. Ja stosowałam odżywkę do włosów zniszczonych z tej samej serii i myślę, że lepszy efekt osiągnęłam dzięki używaniu całego zestawu.

Duży plus!

Szampon stosowałam po kuracji dermatologicznej. Obawiałam się, że moja wrażliwa skóra głowy może źle "zareagować", ale nic z tych rzeczy.
Plusy:
- fajne, wygodne opakowanie :-)
- ładny, delikatny zapach, który utrzymuje się na włosach
- wydajność - tubka 250ml wystarczyła na prawie 3 miesiące, co przy moich włosach długich do pasa to zdecydowana zaleta
- dobrze się pieni i oczyszcza
- wzmacnia i włosy mniej wypadają
- nie podrażnia skóry głowy, tak jak wiele drogeryjnych, wcale nie tanich szamponów
- włosy są miękkie i miłe w dotyku,
ALE !!!
nie od razu. Na widoczne efekty trzeba trochę poczekać, zmianę zauważyłam dopiero po którymś myciu. Mimo to uważam, że warto. Miałam okazję testować szampon za darmo, jednak cena ok. 30zł (na promocjach 19.90) za taką wydajność jest jak dla mnie w porządku.

Zniszczone włosy.

Produkt jest wydajny (przez 3 miesiące wykorzystałam ok. 3/4 opakowania 250ml). Zapach jest cudny, naprawdę mi się spodobał. Ale tutaj zalety się kończą.
Po tych 3 miesiącach moje włosy były w gorszym stanie niż przed rozpoczęciem używania. Co prawda nie wypadały moje włosy tak drastycznie jak wcześniej (choć to może także zasługa maski Biovax z avokado), ale stały się suche, a końcówki bardzo się porozdwajały. Moje włosy wyglądały po tym szamponie jak siano, a gdyby nie odżywka w ogóle nie dałabym rady ich rozczesać. Przykre przeżycie zwłaszcza po przeczytaniu tylu dobrych opinii.
Moje włosy nie polubiły tego szamponu.

Najlepszy!

Prawdopodobnie najlepszy szampon jaki miałam.
Moje włosy są wyraźnie mocniejsze i mniej wypadają. Po użyciu odzywki włosy w dotyku wydają się podobne jak po myciu u fryzjera.
Wielki plus za cenę (odnosząc do jakości jest bardzo atrakcyjna)
Poza tym wielki plus, że takie produkty można dostać w większości drogerii takich, np. Rossmann.

Zdecydowany plus

Wykorzystałam już całe opakowanie wraz z odżywką. Włosy są gładsze, mocniejsze, w lepszym stanie niż wcześniej. Zapach jest bardzo fajny delikatny, ale dłużej wyczuwalny na włosach. Nie zawiera parabenów, co jest dodatkowym plusem. Poręczne opakowanie, wygodne w stosowaniu podczas mycia. Pierwsze wrażenia w zetknięciu z tą marką są bardzo pozytywne.