Slim Extreme 3D, Peeling - masaż pod prysznic

Slim Extreme 3D, Peeling - masaż pod prysznic

Innowacyjny opracowany w laboratorium Eveline Cosmetics Peeling - masaż pod prysznic zapewnia optymalną pielęgnację skóry, zwiększając skuteczność kuracji wyszczuplającej i antycellulitowej. Masaż przy pomocy preparatu rozgrzewa i pobudza ukrwienie skóry, dzięki czemu poprawia jej jędrność i elastyczność. Mikrogranulki peelingujące złuszczają zrogowaciały naskórek, jednocześnie oczyszczając i wygładzając skórę. Kosmetyk wzmacnia działanie produktów antycellulitowych, doskonale przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych zawartych w preparatach Slim Extreme 3D.
Aktywne składniki:
- Lipocell-Slim (Isocell Slim, Centella Asiatica, kofeina, wyciąg z imbiru) stymuluje mikrokrążenie, dzięki czemu wspomaga redukcję cellulitu.
- Miłorząb japoński działa na skórę uelastyczniająco i ujędrniająco, pobudza krążenie, wzmacnia strukturę skóry.
- Minerały wód termalnych Północnej Bretanii oraz wyciąg z alg Laminaria głęboko nawilżają, łagodzą i odświeżają skórę.
- Proteiny jedwabiu w połączeniu z witaminami A, E i F odżywiają skórę, czyniąc ją aksamitnie gładką i sprężystą.
- Alantoina i D-panthenol koją i łagodzą podrażnienia, przyspieszając odnowę naskórka.

Straszny

Jak dla mnie absolutny bubel. Ma bardzo glutowatą i nieprzyjemną konsystencję. W zasadzie to jest bardziej żel pod prysznic niż peeling, bo prawie w ogóle nie ma drobinek. Przez tę dziwną konsystencję nawet nie da się go wydobyć z tuby. Po prostu nie.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Bubelek

Żel nie jest wydajny.

Zapach: prawie niewyczuwalny.
Konsystencja: woda z drobinkami
Cena: około 9zł

Żel spływa po mnie, zaraz po nałożeniu.
Nie czuję zapachu po umyciu się.

Nie polecam, dycha w błoto.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego opakowania

Nieporozumienie

-konsystencja (bardzo rzadka, produkt się wylewa opraz glutowata-produkt ześlizguje się ze skóry)
-cena regularna
-opakowanie (napisy się zdzierają,pod koniec zużywania trzeba je rozcinać)
-małe drobinki
-niewydajny
+dostępność
+zapach

Używam tego produktu od: 2014

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Szału nie ma

Kupiłam ten produkt nie licząc na jakiekolwiek działanie antycellulitowe (w bajki nie wierzę, z cellulitem walczy się w inny sposób), jednak szukając czegoś złuszczającego w przystępnej cenie.

+ cena

- zbyt małe drobinki, przez co jest słabe uczucie ścierania naskórka
- mało wydajny (trzeba dużo nałożyć go na ciało, żeby poczuć, że cokolwiek tam szoruje)

W każdym razie produkt ten może się sprawdzać przy codziennej pielęgnacji, sprawdzi się jako zwykły żel pod prysznic :P

Używam tego produktu od: sierpnia 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nieporozumienie.

Pierwszy, jak dotychczas produkt eveline, który mnie mocno rozczarował. Do dziś nie wiem co mnie skusiło aby kupić ten peeling. Może to te całe krocie wymienionych "cudownych składników"? Cellulitu nie posiadam, liczyłam jednak na jakieś nawilżenie, cokolwiek lub jakiekolwiek uczucie dobrego peelingu. A tu mamy gluty z minimalną ilością minimalnych drobinek. Niestety ani nie wygładza ani nie nawilża. Jest to totalnie zbędny produkt, równie dobrze można by było go nie używać, efekt ten sam.

Zalety:
+ niska cena w porównaniu z innymi tego typu kosmetykami
+ tubka umożliwiająca wyciśnięcie tyle produktu ile potrzeba

Wady:
- niemalże brak drobinek peelingujących (brak efektu złuszczania)
- glutowata przezroczysta konsystencja
- brak jakiegokolwiek efektu
- dziwny chemiczny zapach

Nie polecam, bo to na pewno nie jest peelingiem, już prędzej żelem pod prysznic.

Raczej nie

Zacznę od tego, że peeling jest bardzo gęsty i ciężko jest go wycisnąć z opakowania, które nie jest zbyt przystosowane do produktu pod prysznic - śliska się, wypada z rąk.Peeling ma małe ziarenka- co za tym idzie słabo peelinguje. Myślę, ze ten produkt będzie odpowiedni na lato własnie dlatego, że jest delikatny. Produkt nie jest wydajny, przez te problemy z wyciskaniem i słabym działaniem. Jeśli chodzi o działanie antycellulitowe to nie za bardzo coś zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: 1x200ml

Absolutnie nie polecam

Kupiłam produkt przypadkiem, szukałam mojego ulubionego peelingu z Lirene jednak go nie było, a żel- peeling z Eveline był w promocji no i na opakowaniu ... nr 1 w Polsce - mnie osobiście zachęcił....
.. cóż już po pierwszej aplikacji nie byłam zadowolona, a teraz nie mogę się doczekać aż skończę tubkę, ponieważ nie lubię wyrzucać kosmetyków do kosza..

Sposób aplikacji jest bardzo niewygodnie, trzeba się trochę namęczyć, aby wycisnąć peeling, dodatkowo tak jak już dziewczyny pisały ma konsystencje gluta, zeslizguje się ze skóry, co za każdym razem doprowadza mnie do irytacji.

szczególnego efektu wygładzenia nie odnotowałam, może w sposób minimalny, ale spodziewałam się nie takiego efektu - tym bardziej po nr 1 w Polsce ;)

Rzadko piszę recenzję - ale w tym przypadku jestem tak niezadowolona z tego zakupu, że musiałam coś napisać.

Dzięki temu nieudanego zakupowi przynajmniej w końcu wypróbowałam peeling domowej roboty- kawowy, który znakomicie się sprawdza :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

BUBEL !

Już dawno nie natrafiłam na tak beznadziejny produkt. Ani to dobry żel, ani to dobry peeling. To jest taki glut z nielicznymi drobinkami, który z ledwością wychodzi z tubki. Ileż to gimnastyki trzeba wykonać, żeby wydobyć go z opakowania. Nie wiem, czy inne dziewczyny też tak miały, czy może trafiłam na felerny egzemplarz, ale choć nie lubię marnować kosmetyków, tak tu z miłą chęcią wywaliłam go do śmietnika i nie bawiłam się w wykorzystywanie produktu do końca, żeby tylko wreszcie sprawić sobie jakiś dobry DZIAŁAJĄCY peeling.

Tak się zastanawiam, czy ten żel ma w ogóle jakieś plusy? Myślę i myślę i myślę i nic mi nie przychodzi do głowy. O ! Może komuś spodoba się jego zapach?

PODSUMOWUJĄC: BUBEL wszechczasów !!!

Nie mogę się doczekać, aż się skończy

Koszmarny produkt.

Najpierw muszę się umęczyć żeby wycisnąć DWOMA RĘKAMI peeling na gąbkę, a potem nawet nie mogę wykonać nim masażu dłońmi, tak jak lubię, bo po prostu się nie da! Żel ma konsystencję, tak jak już dziewczyny pisały, gluta, który nijak nie chce się rozprowadzać na skórze. Jedynym sposobem na jego użycie jest właśnie przy pomocy gąbki.

Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

Taki sobie zwykly peeling

Zaznaczam, ze nie uzywam tego produktu dla kuracji antycellulitowej, gdyz cellulitu nie mam. Poprostu nie lubie takich ciezkich peelingow gruboziarnistych, a ten akurat jest delikatny. Wracam do niego co jakis czas.

Odejmuje punkt za konsystencje niezbyt wygodnego glutka, oraz nie za trwaly efekt. Ale i tak za taka cene moze byc.

Używam tego produktu od: 4 - 5 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: okolo 7

średnioo

jedynym plusem tego produktu jest chyba tylko i wyłąćzniw zapach i nic poza tym. wygładza bardzo delikatnie i tylko na chwilę, później skóra nadal jest taka, jak przed użyciem, konsystencja, której chyba w żaden sposób nie potrafię opisać ;p
w sumie czego sie spodziewać za 15 zł ;)
raczej go nie polecam :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Glutek

No to nie był przemyślany zakup :D Jednak lepiej nie kupować w biegu, tylko pierw poczytać na wiżażu :)

Zabawna konsystencja. Nie rozumiem frustracji. U mnie ona wywołała szeroki uśmiech. No i nie trzeba dodatkowo ćwiczyć mięśni ramion, 2 w 1. Nie byłaby ona wcale taka uciążliwa wierzcie mi, gdyby tylko oprócz tego ten peeling jak to go wychwalają działał.. ale nie działa : ]

Drobinek jest baardzo mała ilość. Coś tam wygładza, ale to na krótko i niedokładnie.

Dla mnie zapach jest przykry. Wydawałoby się, że jest orzeźwiający, ale jest taki dziwny. Ja oczekuję od tego typu kosmetyków zapachów, które wręcz zachęcają do oddychania

Krążenia też raczej nie pobudza.