B.app, Kuracja keratynowa, Odżywka 5 działań

B.app, Kuracja keratynowa, Odżywka 5 działań

Odżywka 5 działań, eliminująca skręt włosów. Odżywka keratynowa w sprayu bez spłukiwania. Specjalna keratynowa formuła wnika głęboko w zniszczoną strukturę włosa eliminując i zapobiegając skręcaniu, odbudowuje od wewnątrz i zewnątrz, chroni przed ciepłem i nabłyszcza włosy.

Mój KWC

Do wysokoporowatych, falowanych, puszących się włosów po prostu rewelacja. Jeszcze nigdy moje włosy nie były tak ładne. Nie są wyprostowane, ale pięknie błyszczą i są wyraźnie zdrowsze, widać że są dobrze odżywione i nawilżone. Na moich bardzo problematycznych, przesuszonych włosach ta odżywka sprawdza się rewelacyjnie.

Zadowalająca

Mam grube, wysokoporowate, z natury mocno szorstkie falowane włosy. Kupiłam tę odżywkę jakiś czas temu i używałam z małymi przerwami, jednak śmiało mogę stwierdzić, że pozostawia na moich włosach powłokę chroniącą przed złamaniami, wygładza je i nawilża. Efektu eliminującego skrętu akurat u siebie nie zauważyłam, jednak przy zakupie liczyłam bardziej właśnie na ochronę i nawilżenie. Polecam osobom borykającym się z suchymi końcówkami czy też brakiem połysku. Kosmetyk nie obciążył ani nie oblepił mi włosów.