O'Herbal, Szampon do włosów farbowanych z ekstraktem z macierzanki tymianku

O'Herbal, Szampon do włosów farbowanych z ekstraktem z macierzanki tymianku

Szampon do włosów farbowanych z ekstraktem z macierzanki tymianku. Łagodnie oczyszcza farbowane włosy, nie wypłukuje pigmentu, pomaga utrzymać głęboki, nasycony kolor i naturalny połysk. Receptura szamponu nie zawiera SLES, SLS, silikonów i barwników. Dodatkowo zawiera oliwę z oliwek, keratynę i kwas mlekowy.

Nie jest wcale taki naturalny.

Wiele osób zachwala szampony z tej serii...że sa takie naturalne, wspaniałe i mają cudowny skład. Czasem warto jednak poczytać na temat poniektórych składników, a nie sugerowac się bujdami, które wypisuje producent.
Na samym początku składu mamy tutaj bardzo silny detergent, który działa drażniąco Sodium Myreth Sulfate /Mirystylosiarczan etylenowany sodu/ (można go odnaleźć także w składzie niektórych płynów do mycia podłóg). Sama naturka nieprawdaż?
Co do samego szamponu...odrzuca mnie jego zapach, słodki, duszący jak cukiernki prawoślazowe - nie umila to użytkowania. Jeżeli chodzi o działanie, to przegrał z wersją arnikową, oczyszcza gorzej, włosy szybciej się po nim przetłuszczają, ale dobrze się pieni (jak wszystkie z tej serii; zasługa niechlubnego detergentu w składzie podobnego działaniem do silikonów).
Miałam duży problem żeby zmęczyć taką dużą butlę do końca. Jeśli szukacie naprawdę delikatnego szamponu z naturalnym składem - to ten z pewnością do nich nie należy.

jest ok

Po lekkim niewypale z szamponem do włosów suchych postanowiłam dać szansę szamponowi przeznaczonemu do włosów farbowanych. Ten produkt oczyszcza włosy znacznie lepiej. Pieni się nieco mocniej. Skóra głowy jest porządnie oczyszczona, włosy są domyte i odświeżone.

Naturalna formuła szamponu sprawia, że włosy są splątane. Chyba taki "nieurok" szamponów z serii O'Herbal. Po użyciu maski włosy wyglądają i zachowują się już lepiej. Pachnie dość delikatnie, zapach ziół nie przeszkadza w myciu. Do ideału daleko... Nie zauważyłam wypłukiwania koloru. Włosy wyglądają na zdrowe.

Bardzo dobry szampon

Szampo kupiłam ze względu na zawartość kwasu mlekowego w składzie. Opakowanie bardzo praktyczne, z zamknięciem typu "klik". Szampon ma żelową konsystencję, jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość aby umyć całą głowę. Posiada delikatny ziołowy zapach , bardzo przyjemny. Po umyciu włosy są niesamowicie miękkie i błyszczące, dobrze się rozczesują i nie elektryzują się. Jestem z tego szamponu bardzo zadowolona. Używam wraz z maską z tej serii. Polecam.