Sweet Secret, Piernikowe masło do ciała

Sweet Secret, Piernikowe masło do ciała

Skutecznie pielęgnuje skórę, a do tego obłędnie pachnie, pozostawiając długotrwały, kusząco słodki zapach. Regularne stosowanie daje uczycie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry. Bogata receptura intensywnie nawilża i głęboko odżywia skórę poprawiając jej jędrność i elastyczność a wyjątkowo aromatyczny, bajecznie słodki zapach uwalnia od stresu, relaksuje i odpręża wyraźnie poprawiając nastrój.

nie rozumiem tak wysokich ocen

Jedyną zaletą jaką znajduję w tym produkcie jest całkiem przyjemny zapach, który utrzymuje się na skórze naprawdę długo. Jest też bardzo wydajny, ale nie jestem pewna czy w tym przypadku to dobrze .. Poza tym to masło jest totalnie okropne. Ma bardzo gęstą konsystencję przez co nie da się rozprowadzić go na skórze. Ponadto zupełnie się nie wchłania i kompletnie nie nawilża. Używanie tego kosmetyku nie sprawia żadnej przyjemności. Cieszę się, że już go skończyłam i z pewnością więcej do niego nie wrócę.

Świąteczny must have!

Co roku przed świętami wyciągam wszystkie ozdoby i dekoruję nimi dom, zaczynam piec na raty wszystkie pierniki, które ręcznie dekoruję, zaczynam słuchać zimowych smętów typu "all i want for Christmas is you" czy "Last Christmas" :D i zaczynam używać po kąpieli tego masła. Ogólnie w okresie około świątecznym zmieniam cała pielęgnację na cynamonową, goździkową, piernikową, pomarańczową i to masło z Farmony jest świątecznym must have. Ubolewam tylko nad tym, że od około 2 lat coraz ciężej kupić całą serię Farmony gdziekolwiek.

Masło przyzwoicie nawilża, choć nie jest jakimś mistrzem w tej dziedzinie. Z normalną skórą sobie poradzi, z suchą niekoniecznie. Ale co tam ;) ten zapach! Rekompensuje wszystko! Dość naturalny, wcale nie chemiczny, utrzymuje się długo na skórze. Poprawia humor o 1000%.
Wchłania się raczej dobrze, zostawia lekki film ochronny.
Polecam!

Najlepszy

Od wielu miesięcy szukam tego produktu i żałuję, że gdy pojawił się na święta, to nie kupiłam kilku opakowań. Był to najlepszy balsam, jaki kiedykolwiek miałam okazję kupić. CUDOWNY!

PLUSY
- wspaniały zapach piernikowy (gdy kupiłam to masło, to potrafiłam otwierać opakowanie i wąchać je cały czas)
- konsystencja
- opakowanie
- wydajność
- nawilża
- cena

MINUSY
- dostępność :(

Pyszny zapach

Masło jest obłędne. Uwielbiam intensywne zapachy, które długo trzymają się na skórze a to masło właśnie to zapewnia. Ma świetną, wydajną konsystencje. Szybko się wchłania i dobrze nawilża. Idealne na zimę.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

zapach góruje nad resztą

Korzenny zapach tego produktu jest bardzo intensywny i długotrwały (czuć go nawet na drugi dzień). Dlatego mam mieszane uczucia. Uwielbiam pierniki, być piernikiem - trochę mniej.

Oczywiście masło ma swoje zalety:
+ nawilża
+ wygładza skórę
+ posiada wygodne zakręcane opakowanie (dodatkowo masło zabezpieczone jest sreberkiem)
+ jest bardzo wydajne
+ odpowiednia konsystencja (dość zbita, gęsta, nietłusta, dobrze się nabiera na palce)