Venita, Henna Color Coloring Mousse (Pianka koloryzująca)

Venita, Henna Color Coloring Mousse (Pianka koloryzująca)

Delikatna pianka koloryzująca z ekstraktem z henny barwi i pielęgnuje. Profesjonalna odżywka po farbowaniu, z olejkiem arganowym i olejkiem macadamia, wygładza powierzchnię włosów i regeneruje ich strukturę oraz wydłuża trwałość koloru. Polecana do farbowania całych włosów, odrostów, włosów siwych, pasemek, ombre. Trwałość koloru do 10 myć. Wygodna aplikacja - formuła pianki. Henna + Olejek Arganowy + Olejek Macadamia. Wystarcza na 2 farbowania (na włosach do ramion). W opakowaniu: pianka koloryzująca 75 ml, szampon głęboko oczyszczający 10 ml, odżywka podtrzymująca kolor 2 x 15 ml, instrukcja użycia, czepek foliowy, rękawiczki ochronne.

w butelce
pianka
Trwałość
do kilku myć

Polecam ten produkt!

Ta pianka koloryzująca jest bardzo łatwa i szybka w użyciu. Nakładając odpowiednią ilość i wmasowując we włosy praktycznie nie możemy zrobić sobie krzywdy. Jest bezzapachowa, nie podrażnia i nie uczula, jest bardzo delikatnym rodzajem farby. Na krótkie włosy jedno opakowanie starcza na dwa razy. Efekt przy codziennym myciu głowy utrzymuje się 2 do 3 tygodni. Włosy po nim są delikatne, miękkie i przyjemne w dotyku. Polecam ten produkt!