Smashbox, Step-By-Step, Contour Stick Trio (Zestaw kredek do twarzy)

Smashbox, Step-By-Step, Contour Stick Trio (Zestaw kredek do twarzy)

Te trzy odcienie wystarczą, żeby wymodelować, rozjaśnić i podkreślić wszystkie atuty.
Zestaw zawiera kredki: contour, bronze, highlight + strugaczka.

w kredce

Cudo!

Kredki są fantastyczne, w sumie trzy kredki za takie pieniadze nie miały prawa nie być fantastyczne... ;) po zakupie przyszedł czas na test i mimo tego, że był to mój pierwszy raz z konkurowaniem na mokro nie narobiłam sobie plam a makijaż wyglądał lekko. Są bardzo mięciutkie, łatwo się blendują a kolor można budować- cudo :)

Dobry produkt, ale...

Moja mama jest niezwykle podatna na wciskanie jej różnych produktów przez ekspedientki w drogeriach, więc tym razem wróciła do domu z tymi oto kredkami. Stwierdziłam, że skoro już tyle wydała, na trzy kawałki drewna to grzech nie przetestować! Oto moje wrażenia:
Kredka o dziwo wcale nie blenduje się łatwo. To znaczy: spodziewałam się że będzie się wręcz po tej twarzy ślizgać, ale jej konsystencja jest jakby..."gęsta". Kiedy wkońcu narysowałam linie w strategicznych miejscach to było mi je ciężko wygładzić beauty blenderem. Ale niekoniecznie jest to wada: przełożyło się to na lepszą trwałość produktu. Coś, co rozprowadza się jak kremowy róż, pewnie nie wytrzymałoby tyle czasu. Poza tym jedni mają cięższą rękę, drudzy lekką. Rzeczywiście udało mi się zrobić tymi kredkami kontur, a zwłaszcza wyszczuplić szczękę, osiągnęłam efekt nie tyle opalenizny, co "cienia" na twarzy. Podoba mi się też pomysł, by konturować twarz trzema odcieniami, dzięki czemu unikamy kontrastu.
Ale musze powiedzieć o czymś niefajnym. Kredki po tygodniu obecności w kosmetyczce zdrapały się na dole i uważam, że czegoś takiego nie powinno być w produkcie za 170 zł. Po pierwsze, nie rzucałyśmy tymi kredkami, ani nic. Po drugie: moje cienie w drewnianej kredce, 9 zł za sztukę, przez trzy lata użytkowania nie zdarły się na opakowaniu.
Ja raczej nie będę tych kredek używać, ale nie dlatego że coś z tym produktem nie tak, po prostu nie umiem zrobić konturów na tej samej wysokości po obu stronach :D

Fantastyczny produkt

+absolutnie uwielbiam te kredki, zużyłam je do końca, chociaż zasadniczo nie wszystkie, bo jak to w takich produktach, nie kończą się one równo,
+to był mój pierwszy produkt do konturowania w ogóle jakikolwiek i poszło mi super lekko i prosto, polecam!
+dzięki temu produktowi pokochałam konturowanie, "wyczułam" swoją twarz i zaczęłam potem używać także rozświetlacza, różu i brązera,
+jest to produkt luksusowy, używanie go wiązało się z bardzo miłymi odczuciami,
+na skórze wygląda jak milion dolarów,
+odpowiedni także dla bladziochów,
+kredki blendują się jak masełko, cudnie!
+używałam gąbki, pędzla, palców, efekt zawsze genialny,
+możemy stopniować efekt, wypróbowałam kiedyś i dałam produktu naprawdę dużo, nadal wyglądałam ładnie, ale typowo jak insta-girl:)
+na co dzień będą odpowiednie, bo można zbudować delikatny, subtelny efekt, co kto woli,
+z reguły przy produktach tego typu mówi się o tym, że te instrukcje dodane (papierowe) są zbyteczne i na co to komu, a tutaj się nie zgodzę, najpierw rozpoznałam jaki mam kształt twarzy, potem podążyłam bardzo dokładnie za wskazówkami, wyszło super!
+można stosować pod podkład, wtedy efekt jest bardzo naturalny, albo na, ja tak preferuję, wtedy jest wyraźniej,
+współgrają z każdą bazą, podkładem, pudrem i w ogóle ze wszystkim:)
+zmywają się szybciutko i bez problemu,
+wyglądam w nich naprawdę szlachetnie, widać, że twarz jest inna,
+zbieram komplementy!
+można konkretnie wyszczuplić sobie twarz, zwłaszcza nos, co kompletnie nie idzie mi w przypadku pudrowych produktów,
+wykonanie kredek jest bardzo porządne, ślicznie wyglądają,
+temperówka w zestawie,
+trzymają się cały dzień, aż do zmycia,

-/+trzeba temperować,

-nie jest to wydajny produkt, przez maślaną konsystencję naprawdę szybko się zużywa,
-drogi,
-nie zużywa się równo, to jest łatwe do przewidzenia, ale jednak mnie to denerwuje, co mam zrobić jak jeden się skończy? w moim przypadku ciepły brąz, kupić cały zestaw znowu? i tak w kółko?
-brzydki zapach

Świetne

Bardzo dobry jakościowo produkt. Odpowiada mi forma kredki, dzięki temu są poręczne, zajmują mało miejsca i można precyzyjnie nałożyć produkt. Mają przyjemną konsystencje, są odpowiednio miękkie i bardzo ładnie się rozcierają. Można zrobić delikatny kontur lub go budować. Ładnie się temperują ale oczywiście przez to sporo produktu się marnuje, to minus. W zestawie są trzy kolory, dwa brązy i jeden jasny, rozświetlający. Najczęściej stosuje brązy ale generalnie używam wszystkich trzech. Minusem jest też cena, dość wysoka, ale dla mnie to i tak najlepszy produkt do konturowania.

Miłe zaskoczenie

Dostałam kredkę (tylko do konturowania) w prezencie. Rozprowadza się na policzkach bardzo gładko. Śmiało można nakładać na nią bronzer w kamieniu. Efekt jest delikatny, ale można go stopniować. Jedynym minusem tej kredki jest to, że szybko się zużywa, ale mimo to jest zdecydowanie warta zakupu. Ma bardzo ładny kolor - idealny do konturowania. Super, że producent dołącza do każdej kredki temperówkę. Widać na pierwszy rzut oka, że stick jest z wyższej półki, ponieważ jest solidnie wykonany (wygląda profesjonalnie)

Delikatny lub mocny efekt, sama zdecyduj!

Kredki są bardzo kremowe dzięki czemu łatwo się rozprowadzają. Wydają się być bardzo ciemne jednak gdy ostrożnie nałożymy "contur" w chłodnym odcieniu oraz ocieplający buzię "bronze" otrzymamy delikatny, codzienny efekt. Jeśli chcemy mocno podkreślić nasze policzki (oraz resztę twarzy) wystarczy dodać kolejną warstwę i ją rozetrzeć.

Kredki dają bardzo przyjemny dla oka efekt, jednak są średnio wydaje, szczególnie rozświetlacz. Cena również jest wygórowana, a sam produkt lubi w ciągu dnia zniknąć z twarzy (nawet gdy nałożymy go dużo).

Idealnie się konturuje, na bogato:)

Mam mieszane uczucia co do tego produktu, przede wszystkim dlatego, że to jednak droga zabawa. Używam ich od dwóch tygodni i niestety, już mają za sobą pierwsze struganie, a kredka przeznaczona do konturowania (ta najciemniejsza) jest strugana średnio po 3-4 razach. Niedobrze, mało wydajne.
W pudełeczku znalazłam szczegółową informację w języku angielskim i francuskim na temat tego, co i jak mam konturować, po obrazku odgadłam, że mam twarz okrągłą i zastosowałam się do wskazówek. Dziecinnie proste, dla każdego, więc szczególnie polecam tym paniom, które dopiero zaczynają przygodę z konturowaniem, nadaje się jak znalazł. Trzy kredki, na obrazku dokładnie napisali jakiej i gdzie używać, małe prawdopodobieństwo błędu. Do tej pory konturowałam na podkładzie i pudrze, tutaj konturuję pod podkład, bo efekt jest naprawdę wyraźny, niemniej jednak naturalny.
Kredeczki suną po twarzy jak krem, gładko, bardzo plastycznie, rozcierają się pod wpływem palców, chociaż pani w sklepie polecała mi beauty blender. Aktualnie rozcieram zwykłym pędzlem do podkładu i efekt bardzo mi się podoba.
Śmieszną sprawą jest to, że produkt sam w sobie bardzo brzydko pachnie, ale ja się domyślam, że on nie jest wąchania:)
Kredek jest dokładnie tyle samo, a dla mnie to wielki minus, contour zużywam najwięcej, trochę mniej highlight, a bronze to już prawie wcale, więc jak znam życie zostanę na końcu z 3/4 bronze i połową highlight.
Nie zostawiają żadnych smug, nie ścierają się, wytrzymują na buzi cały dzień, mocno polecam.

Minusy:
-duża cena,
-równa ilość kredek, mimo iż producent wie, że nie zużywa się ich po równo,
-mało wydajne,
-brzydki zapach.

Cechy neutralne:
-ładna konturówka w zestawie.

Plusy:
-szczegółowa instrukcja wraz z obrazkami,
-bardzo łatwa aplikacja, również dla początkujących,
-świetny efekt,
-naturalny efekt,
-same kredki są estetyczne i wygodne,
-konsystencja maślana,
-łatwo się je rozciera.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego opakowania

Rewelacja - także dla początkujących!

Kredki wyglądają trochę przerażająco - tzn na pewno nie wyglądają jak coś, co może dać naturalny, codzienny makijaż. Bardziej jak przerysowany, ciężki kontur a la Kim Kardashian.
A tu niespodzianka: kredki mimo dość ciemnego koloru w wersji contour (zimny brąz) i bronze (ciepły brąz) rozcierają się bez trudu do ledwo widocznej "chmurki" koloru. Można je rozetrzeć do praktycznie zerowej widoczności. Są niezwykle poręczne, praktyczne i szybkie. Odrobina kredki w kolorze contour naniesiona pod kośćmi policzkowymi, na linii włosów czy żuchwie wyszczupla twarz o kilogramy. Bronze fajnie ociepla - też wystarczy odrobina na granicy konturu. Do tego highlight, która to kredka rozświetla bez drobinek, jest jasna, dość przyjemnie kryjąca, a mimo to o kremowej, łatwej do roztarcia konsystencji. Nakładam ją pod oczy, na szczyty kości policzkowych i w zagłębieniach do optycznego spłycenia cieni pod oczami czy przy ustach. Jest naprawdę świetna i wystarcza mi jako rozświetlacz/korektor pod oczy.
Kredki są dobrze napigmentowane, a do tego mają bardzo kremową, wręcz maślaną konsystencję. Świetnie rozcierają się i palcami, i gąbką typu beauty blender, i pędzlem. Mogą dać zarówno subtelny, codzienny makijaż jak i mocny, wieczorowy.

Zestaw zawiera strugaczkę do kredek (są grubsze niż standardowej wielkości kredki do makijażu). Same kredki wystarczą chyba na lata, bo wystarczy odrobina typu kilka kropek i kresek na całej twarzy do kompletnego makijażu typu konturowanie, brązer, rozświetlenie. Stosuję je pod podkład mineralny, co polecam gdy konturowanie to dla Was początek zabawy i łatwo o pomyłki czy przesadę. Kredki są wręcz stworzone dla początkujących, bo ciężko z nimi o błąd - tak dobrze i wręcz do minimalnej widoczności można je rozetrzeć na skórze (albo przykryć podkładem).

Minusy to cena, choć przy tej wydajności kosmetyku - to niekoniecznie.

Używam tego produktu od: 4-5 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 op