Fresh Juice, Kremowy żel pod prysznic `Passion Fruit & Magnolia`

Fresh Juice, Kremowy żel pod prysznic `Passion Fruit & Magnolia`

Oczyszcza i tonizuje skórę, nie przesusza jej i dodaje gładkości. Ekstrakty marakui i magnolii pielęgnują i odświeżają skórę . Kompleks witaminowy w połączeniu z masłem shea poprawia jej jędrność i elastyczność. Świeży, egzotyczny aromat roztacza wokół ekscytującą atmosferę brazylijskiego karnawału.

Słodko orzeźwiający ;-)

Kupiłam go jako któryś z kolei zapach tych żeli. Skusił mnie ślicznym kolorem i ciekawym zestawieniem zapachowym, którego byłam ogromnie ciekawa. No i fakt, ten zapach jest naprawdę obłędny - słodko orzeźwiający. Używałam go u schyłku lata i ten aromat.... Mmmmm! Petarda.

Jestem wierną fanką tych żeli od dwóch lat. Przerobiłam już większość opcji zapachowych. Jestem zachwycona ich jakością, ceną, wydajnością i mega kremową konsystencją. Skóra jest mięciutka, doskonale oczyszczona. To lubię!

Jeśli jeszcze nie kupiłeś żadnego z żeli Fresh Juice to nie czekaj, tylko biegusiem do sklepu i napraw to karygodne zaniedbanie. Masz moją gwarancję, że nie będziesz żałować wydanych złotówek!

Lubię :)

Lubię różnorodność zapachów pod prysznicem i przyznam że kupiłam z ciekawości - jak pachnie ten żel. Zamówiłam go na doz.pl.
Plusy:
- wygodne opakowanie z zamknięciem na pół klik,
- ładny fioletowy kolor żelu,
- bardzo ładny i delikatny zapach, ale nie pozostaje na skórze,
- oczyszcza i delikatnie nawilża,
- konsystencja żelowa, nałożony na gąbkę dobrze się pieni,
- niesamowicie wydajny,
- tani.
Żel pozostawia skórę miękką i odświeżoną. Polecam.