Fresh Juice, Kremowy żel pod prysznic `Avocado & Rice Milk`

Fresh Juice, Kremowy żel pod prysznic `Avocado & Rice Milk`

Oczyszcza, uspokaja i nawilża skórę. Ekstrakt avocado wraz z mleczkiem ryżowym, zmiękcza i regeneruje skórę. Kompleks witaminowy chroni jej młodość. Zniewalający, delikatny aromat pozwala cieszyć się atmosferą egzotycznej tajemnicy przyniesionej wiatrem Meksyku, ojczyzny awokado.

Przeciętny żel

Żel zakupiłam w aptece, gdy ta marka wypuściła swoją gamę zapachów. Udało mi się zakupić za 6 zł , więc kupiłam kilka wersji zapachowych. Ta jest idealna na lato.

Całkiem przyjemny

Żel pod prysznic w wersji "Avocado & Rice Milk" faktycznie ma kremową konsystencję, biały kolor i przyjemny słodko-owocowy, ale świeży zapach. Bardzo przyjemnie się go używało. Nadaje się na lato, bo odświeża i dodaje energii.
Dobrze się pieni, myje i spłukuje, nie pozostawiając osadu. Nie podrażnia i nie wysusza przesadnie skóry. Aczkolwiek też nie nawilża, jak twierdzi producent. Bo jakiekolwiek substancje aktywne ma dopiero po zapachu i konserwantach, więc są to raczej śladowe ilości. Ot, zwykły żel pod prysznic.

Jedynym mankamentem dla mnie jest butelka zrobiona z dość miękkiego plastiku, który przy zwykłym wzięciu do ręki zaraz się wgniata. Jest to dosyć niewygodne, bo istnieje ryzyko, że butelka się zegnie, a żel wyleje w nadmiarze.

Jednak z chęcią sięgne po inne zapachy, bo widziałam, że żel ma wiele ciekawych wersji.