Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

The Balm, In theBalm of Your Hand (Paleta do makijażu)

The Balm, In theBalm of Your Hand (Paleta do makijażu)

In theBalm of Your Hand to wyjątkowa paleta kosmetyków, która zawiera miniaturki bestsellerów marki theBalm, w tym:

- 4 cienie do powiek z wybranych palet theBalm
- 3 róże do policzków, ("Hot Mama", "Instain" w odcieniu "Argyle" oraz "Cabana Boy"),
- matowy bronzer ("Bahama Mama"),
- rozświetlacz ("Mary-Lou Manizer")
- 2 kolory produktów do ust, które można nakładać także by nadać kolor policzkom.
Idealna do zabrania w podróż, jest poręczna i wielofunkcyjna.
Nie zawiera talku ani parabenów.

Wszystko czego potrzeba w jednym ;)

Najlepszą recenzją tej paletki jest fakty, że gdy wykonam nią makijaż wiele koleżanek z pracy pyta się mnie o kosmetyki których używam ;)
Pozwala szybko stworzyć piękny makijaż bez dużego nakładu pracy czy wysiłku, cienie są świetnie napigmentowane i bezproblemowo się rozcierają. Szczególnie zachwyca mnie cień Sexy, ciemny fiolet który przepięknie wygląda w zewnętrznym kąciku oka, jest intensywny cały dzień i nadaje oczom niesamowitą głębię. Mary-Lou to świetny rozświetlacz, który również sprawdzi się na powiece. Dobry wybór róży, eksperymentuję ze wszystkimi trzema ;) Produktów do ust za bardzo nie używam, wolałabym aby w ich miejscu były dwa cienie więcej, jednak mimo tego tę paletkę po prostu uwielbiam i bez przerwy z niej korzystam :) Stosunek ceny do jakości idealny. Raczej nie kupię jej ponownie ale tylko dlatego, że paletka jest bardzo wydajna a jest to wersja limitowana, więc zapewne nie będzie już dostępna za jakiś czas

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498066].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Idealny wybór dla osób, które chcą przetestować kosmetyki marki the balm, a nie chcą wydawać np. 70zł na pojedynczy kosmetyk. Zawiera 3 kultowe róże, bronzer, rozświetlacz, 4 cienie oraz 2 pomadki. Jedyne czego mi w niej brakuje to zwykłego matowego beżowego cienia- wtedy byłaby praktycznie samowystarczalna w podróży.
Plusy:
+nadaje się na podróż- mamy w niej praktycznie wszystko
+dobra pigmentacja
+różnorodność różów- od kolorów po wykończenie
+lusterko
+wygląd
+trwałość kosmetyków
+wydajna
+trwałość i pigmentacja pomadek

Minusy:
-ciemno fioletowy, matowy cień jest suchy

Mimo tego jednego minusa, daje oczywiście 5 gwiazdek!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447596].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja

Zalety:
+ zawiera rewelacyjne kosmetyki jak np. róż hot mama
+ bardzo fajne połączenie różnych kosmetyków w jednej palecie
+ kosmetyk jest wysokiej jakości
+ opakowanie jest bardzo estetycznie wykonane
+ sprawdza się przy wykonywaniu makijażu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416806].usefull || 0 }}% pomocna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

KWC

Minusy:
-nie lubię tekturowych opakowań The Balm, produkty w tej cenie powinny mieć coś lepszego,
-jak sięgam po paletę, bez przerwy wkładam palce w szminki, to, że mają osobne wieczko nie ratuje sytuacji,
- w ogóle niepotrzebnie są te szminki w tym zestawie, nigdy nie używam szminek z zestawów, komu by się chciało szukać pędzelka?
-nie rozumiem, czemu jest jeden rozświetlacz, jeden brązer, a róże trzy? używam ich mniej więcej tyle samo, co oznacza, że zostaną mi potem dwa pełne róże,
-Cabana Body nie dla mnie, wygląda, jakby mi ktoś zrobił krzywdę, ten róż jest za mocny i w ogóle wpada w śliwkowe bordo i nie wiem, dla kogo on się nadaje,
-małe "pole" kosmetyków, każdy z nich nakładam innym pędzlem i czasem ciężko mi trafić w rozświetlacz tak, żeby nie dotknąć brązera.

Cechy neutralne:
-kosmetyki nie mają zapachu,
-lusterko ciągle jest brudne, dla mnie to zbyteczny gadżet,
-cena nie jest zła jak na tę jakość produktu.

Plusy:
-rzadko kiedy daję się namówić na coś w sklepie, jeśli tego nie potrzebuję, tymczasem pani tak bardzo zachwalała tę paletę, że postanowiłam się skusić, nie potrzebując ani jednego produktu z jej wnętrza; i co? kompletnie nie żałuję, dziękuję tej pani, że dzięki niej poznałam tyle doskonałych kosmetyków kolorowych!
-doskonałe cienie, świetnie napigmentowane, w ogóle się nie osypują, blendują się jak żadne inne, to niby tylko 4 kolory, ale można nimi stworzyć wiele makijaży, ja ciągle mam pomysły na jakieś nowe,
-na szczególną uwagę zasługuje złoty cień, który ma satynowe wykończenie, posiada piękny rodzaj połysku, jakiego nie spotkałam jeszcze w żadnych cieniach,
-rozświetlacz jest najlepszy na świecie,
-Bahama Mama także, to brązer, którego nie da się zastąpić innym, jest ciepły, piękny zarówno do konturowania jak i muskania twarzy,
-róż Sexy Mama to najlepszy róż, z jakim miałam okazję pracować,
-świetnie, że zebrano te produkty w jedną paletkę, mogę spokojnie wykonać cały makijaż sięgając tylko po jeden produkt,
-makijaż wykonany tą paletą jest luksusowy i to widać, koleżanki komplementują, pytają, jakich kosmetyków używam,
-fantastyczna gra słów producenta,
-makijaż wykonany tą paletą wytrzymuje na twarzy kilkanaście godzin, bez konieczności poprawek,
-ogromna wydajność, kilka miesięcy codziennego używania, a tu ani śladu zużycia,
-najlepsza paleta jaką kiedykolwiek miałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352636].usefull || 0 }}% pomocna.

poręczna i funkcjonalna

Paletę The Balm kupiłam ze względu na to, że zawiera wiele kultowych już produktów tej marki, takich jak słynny bronzej Bahama Mama, czy rozświetlacz Marry Lu Manizer. Myślę że zakup tej palety to dobry start, żeby zapoznać się z produktami tej firmy.

Od kiedy ją kupiłam, czyli ok rok temu - używam jej codziennie :) Kultowy bronzer i rozświetlacz są swietne, do tego w palecie znajdziemy dwa róże w chłodnej tonacji i jeden w tonacji ciepłej, o rozświetlającym wykończeniu.

Wszystkie cienie do powiek są świetnej jakości, ich używanie to przyjemność. Paleta jest dobrze przemyślana, ponieważ produkty o konsystencji kremowej - czyli dobrze napigmentowana czerwona szminka oraz brzoskwiniowy róż do policzków są zabezpieczone osobnym zamknięciem. Osobom zainteresowanym tą paletą polecam obejrzeć parę filmów na you-tube, gdzie dziewczyny pokazują co można wyczarować za pomocą tej palety :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235901].usefull || 0 }}% pomocna.

Wszystko pod ręką.

Dostałam tę cudowną paletkę od chłopaka na Mikołaja i to był strzał w 10. Zawsze chciałam wypróbować te najpopularniejsze kosmetyki tej firmy jednak ceny mnie odstraszały. Teraz wiem, że gdy skończą mi się moje miniaturki z tej paletki to kilka rzeczy kupię na pewno w normalnej wersji.
+ pigmentacja
+ różnorodność
+ piękne opakowanie z lusterkiem
+ wszystkie hity The Balm w jednym miejscu
+ jak się uprzeć to przy pomocy tej paletki zrobimy praktycznie cały makijaż zarówno delikatny na dzień jak i wieczorowy.

- jakość paletki, za którą odejmuje pół gwiazdeczki bo w moim egzemplarzu, który z tego co wiem kupowany był w douglasie wszystko lata, kosmetyki odpadają od tekturki przez co jeden cień mam niestety zepsuty.

Ale i tak to mj KWC :D

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088256].usefull || 0 }}% pomocna.

Wszystko w jednym

Generalnie wszystko to, co najlepsze w TheBalm w jednym kosmetyku. Wiadomo, że jak coś jest dobre, to zużyjemy to do cna, ale jak ktoś (tak jak ja) ma kilka bronzerów czy różów, to pełnego wymiaru nie trzeba.
\\n
\\nRóże: świetne kolory, dobra pigmentacja, aczkolwiek mogłyby być dwa, a nie trzy.
\\nBronzer i rozświetlacz - wiadomo, kultowe.
\\n
\\nCienie - myślałam na pierwszy rzut oka, że są bez sensu, ale jednak da się z nich coś stworzyć. Jakość bardzo dobra.
\\n
\\nTylko pomadek nie jestem w stanie ocenić, bo ich nie używałam, jakoś ta forma mnie nie przekonuje i jeszcze się nie złożyło :)
\\n
\\nDostępna w DOuglasie i w sieci (o 30% taniej) - POLECAM. Świetnie wydane pieniądze.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087436].usefull || 0 }}% pomocna.

Wiele w jednym!

Cudo! Długo myślałam nad zakupem, aż któregoś dnia dopadłam ją w Douglasie i już nie oddałam;)
Paleta jest bardzo poręczna, to świetna opcja dla tych, którzy wiele podróżują - nie trzeba brać wielu kosmetyków, a jedną paletkę.
Najczęściej używam bronzera Bahama Mama, rozświetlacza Mary-Lou Manizer, cienia Sexy z paletki Nude\'tude i pomadki Carmel.
Jedyny minus to róże, których jest jak dla mnie za dużo i można było je zastąpić czymś innym. Przydałby się również naturalny, jasny, najlepiej matowy cień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1074376].usefull || 0 }}% pomocna.

Uniwersalna.

To moje pierwsze spotkanie z marką The Balm i muszę przyznać, że bardzo udane. Paletkę zakupiłam pod wpływem impulsu, zobaczyłam ją na youtube. Już od dawna chciałam spróbować kolorówki tej firmy, jednak nie mogłam zdecydować się na żaden konkretny produkt.

Największą zaletą tej palety jest jej uniwersalność. Można nią wykonać praktycznie cały makijaż twarzy. W paletce mamy do dyspozycji 3 róże, 1 bronzer, 1 rozświetlacz, 4 cienie i 2 błyszczyki/róże w kremie. Wypróbowałam już wszystko oprócz cieni (nie przepadam) i wszystko jest fantastyczne. Produkty świetnie się nakładają, dobrze współpracują z pędzlami, są mocno napigmentowane i trwałe. Bronzer jest co prawda zbyt brązowy (pigmentacja) i łatwo zrobić sobie krzywdę, ale sprawna ręka i dobry pędzel powinny uchronić od katastrofy. Legendarna Mary - Lou daje bardzo ładny efekt, bez nadmiaru brokatu. Jeżeli chodzi o róże, to najbardziej podoba mi się Cabana Boy, ale dwa pozostałe też są fajne.

Podsumowując, paletkę polecam tym z was, które chcą zapoznać się marką The Balm, a nie mogą zdecydować się na konkretny produkt. Za tę cenę naprawdę warto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1050006].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna paletka!

Kupiłam od razu kiedy pojawiła się w ofercie jednego ze sklepów internetowych (choć nie spodziewałam się że będzie dostępna w PL). I od razu mogę powiedzieć, że już zdążyła zdobyć status mojej ulubionej palety! Dlaczego?
Jest niezwykle uniwersalna- mamy w niej właściwie wszystko, co potrzeba do makijażu(z tego co może być zawarte w palecie rzecz jasna).
Produkty można używać na różne sposoby- brązera i rozświetlacza a nawet róży jako cieni, pomadek jako kremowych róży do policzków...

Jeśli chodzi o jakość- czy miniaturki są równie dobrej jakości jak ich pełnowymiarowe oryginały? Owszem. Posiadam Mary-Lou Manizer i paletę Nude\'Tude i ich miniaturki spisują się identycznie. Dlatego ta paleta to świetna opcja dla osób które chcą zapoznać się z marką. Ja chciałam od dawna wypróbować róż "Cabanaboy" i brązer "Hot Mama" i cieszę się że udało mi się znaleźć oba produkty w jednej palecie.

Cienie są dobrze napigmentowane, jednak daję minus za to że różnie bywa z trwałością- jest zależna od odcienia (tak jak w palecie Nude\'Tude)- natomiast bardzo długo zarówno na powiekach, jak i na policzkach wytrzymują róże.

Opakowanie z lusterkiem jak zwykle u theBalm kartonikowe, poręczne, nie za ciężkie, pomadki zamykają się "osobno" więc nie ma mowy o tym że dostaną się do nich drobinki z cieni (a tego chyba nikt nie lubi).

Dawno nie wystawiłam żadnej palecie tak dobrej opinii- tą lubię przede wszystkim za uniwersalność.

(To podobno edycja limitowana ale nie jestem pewna.

Byłby ideał gdyby jeszcze dołączyli pędzelek taki jak w \'Nude...\'- który o dziwo bardzo przypadł mi do gustu. Ale niestety na to nie ma raczej miejsca.)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039742].usefull || 0 }}% pomocna.