Lancome, La Vie Est Belle Intense EDP

Lancome, La Vie Est Belle Intense EDP

Sprawdź ceny produktu

Piąta odsłona perfum La Vie Est Belle, które stały się zapachowym bestsellerem marki Lancome. Twórcami perfum są Dominique Ropion i Anne Flipo.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, pomarańcza, gruszka, łodygi porzeczki i różowy pieprz
nuta serca: tuberoza, irys, kwiat pomarańczy, jaśmin wielkolistny i ylang-ylang
nuta bazy: orzech laskowy i bita śmietana.

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Esencja wdzięku

Perfumy to bardzo indywidualna kwestia, ale jeżeli lubisz zapach z delikatną nutą kwiatową i nie przesadnie słodki to te perfumy zdecydowanie musisz kupić!

Cena może odstraszać, ale uwierz mi nawet jeżeli zakup tej perełki ma oznaczać dietę cud składająca się z suchego chleba do końca miesiaca- to jest tego wart!

Kobiecośc zamknieta we flakoniku

Dostałam je na urodziny w wersji 30 ml.
Jest to zapach bardzo popularny, co oznacza, że trafia w gusta licznych kobiet.
Jest bardzo charakterystyczny i jedyny w swoim rodzaju. Doskonale pasuje na wieczór i przyjęcia, niedzielne wyjścia. Na co dzień do pracy może niekoniecznie .
Nie jest duszący, ani ciężki, mimo ,że wyczuwam w nim słodycz i pudrowość . Jednak w dzień powszedni wolę perfumy, które skupiaja na sobie mniej uwagi i nie rozpraszają innych.
Podsumowując:
Śliczny zapach La Vie Est Belle używany okazjonalnie sprawi, że poczujemy sie niezwykle kobieco i elegancko.

TAK!!!

Po pierwsze bardzo lubię zapachy LANCOME. Zresztą większość kosmetyków z tej firmy lubię ;)

Zapach jest piękny, elegancki. Nadaje się na każdą porę dnia. Zapach utrzymuje się cały dzień. Po całym dniu ludzie wokół mnie czują zapach choć dla mnie jest już niewyczuwalny. Psikam na szyję, za uszami, w zgięciu łokci, na nadgarstkach i pod kolanami. Wbrew pozorom wystarcza na długo. Dodatkowo śliczne szklane opakowanie.

Używa produktu od: próbka

wersja z pazurem

Wbrew nazwie Intense, te perfumy nie są na pewno bardziej trwałe i z większą projekcją od pierwowzoru. Wersja podstawowa zabija trwałością i projekcją, tu jest odrobinę delikatniej i bliżej skóry i zasięgu noszącej. Co je więc odróżnia? Dołożono do nich trochę wyrazistych nut męskich, zapach stał się nieco bardziej drapieżny i "noir". Podejrzewam tu obecność przypraw, typowych w męskich kompozycjach. Zapach stał się mniej damulowaty i milusiński, zyskał inny charakter. Do wersji klasycznej dodano rock-owy pazur. Zapach jest też mniej słodki i nie tak inwazyjny dla otoczenia jak pierwowzór. Jednak też powinien być używany oszczędnie.

Najtrwalszy jaki mialam

Pod względem trwałości, te perfumy wygrywają z całą moją dużą kolekcją . Jest to zapach owocowy, słodki, lecz dużo ludzi boli od nich głowa , polecam wytestować próbka przez dwa dni

Pozytywne zaskoczenie

Perfumy dostałam na święta w zestawie z balsamem. Sama bym go nie wybrała. Wąchałam go wcześniej i może nie śmierdział ale na kolana mnie nie powalił.
Skoro jednak nie miałam nic innego postanowiłam dać mu szansę.

Zapach jest bardzo elegancki. Nie jest nachalny. Pasuje na dzień i na wieczór. Zawsze psikam 3-4 razy bo lubię jak go czuć. Ciężko z im przedawkować. Butelka jest prześliczna!

To co mnie zaskoczyło to reakcje innych osób. Wszyscy są tym zapachem zachwyceni. Koleżanki, znajome pytają czym tak pachnę. Mama pieje z zachwytu i ciągle mi go podbiera. Faceci (na ulicy!) komplementują, że ładnie pachnę :D Cóż więcej chcieć ;)

Myślę że to świetny pomysł na prezent. Zapach uniwersalny, spodoba się każdemu. Butelka przeurocza. Perfum wydajny. Polecam.

Słodki :)

Aktualnie mój ulubiony. Zapach jest dość słodki. Nie jest nachalny. Dobrze sprawdzi się w ciągu dnia jak i na wieczór.

Długo się utrzymuje na ciele i ubraniach. Choć ja zwykle aplikuję bezpośrednio na szyję. Jeśli ktoś lubi mocny, bardzo mocny zapach to raczej trzeba się kilka razy psiknąć. Ja zdecydowanie wolę jak nie unosi się za mną woń na 5 m do tyłu.

Flakon trochę toporny. Mam akurat 75 ml i jest dość ciężki.

Nie zdarza mi się kupować ponownie tych samych perfum więc raczej go nie kupię ponownie, ale flakon starczy mi zapewne na kilka lat. Polecam jak ktoś lubi taki nuty jak Chanel Coco Mademoiselle albo Boss Ma Vie Pour Femme Intense czy Paco Rabanne Ultraviolet.

Wykorzystała: kilka próbek

kremowa wersja La vie est belle edp

Perfumy La vie est belle edp są od dłuższego czasu w ścisłej czołówce zapachów, które uwielbiam. Po wersję Intense sięgnęłam więc z wielką przyjemnością i nadzieją na nową, perfumeryjną miłość ;-)

W przypadku tych perfum Intense w nazwie może być troszkę mylące, bo moim zdaniem wersja ta nie jest ani bardziej intensywna, ani bardziej słodka, ani bardziej ogoniasta do klasycznej La vie est belle. Mimo to jest jednak bardziej kremowo, otulająco, bardziej kobieco i może nawet bardziej z klasą?
La vie est belle Intense to zapach słodki, ale nie przesłodzony. Nie odurza słodyczą, lecz subtelnie nią otula. To kremowa, subtelniejsza w odbiorze wersja La vie est belle edp, bo jednak podobieństwo do niej jest niezaprzeczalnie duże.

Wersja Intense moim zdaniem bardziej ewoluuje- zapach potrafi zaskoczyć, zmienia się na skórze, słodycz nie wybija się cały czas na pierwszy plan jak w przypadku klasycznej wersji.
Dzięki obecności orzecha laskowego i bitej śmietany zapach pozostaje jednak nadal w klimacie gourmand.

piekny i trwaly

Kupilam na probe 30 ml ale tak polubiłam ten zapach ze jak się skończy pewno kupie większy. Fajny jest na chlodne dni, taki cieply otulający. Mi się kojarzy z orzechami. Jest bardzo trwaly ale raczej trzyma się blisko nie robi ogona. Nie jest uciążliwy dla otoczenia. Ja osobiście go polecam.

Używam tego produktu od: ok m-c
Ilość zużytych opakowań: piersze

La vie est belle

Początek jest marchewkowy. Wąchałam kilka zapachów, które bazują na nucie irysa jak np. Original Anji Rubik lub nowość L\'occitane. Dla mnie irys pachnie jak ciasto marchewkowe lub po prostu marchewka. W pierwowzorze na początku nasz nos powala paczula. Momentami zimna i ziemista. Ostatnio miałam okazję powąchać olejek z patchuli. Dzięki temu jestem w stanie zrozumieć dlaczego tak często jest bazą wielu perfum. Świetnie przedłuża trwałość zapachu. Nawet bardzo nietrwałe zapachy dzięki kilku kroplom na nadgarstku nabrały mocy. Później do mojego nosa docierają herbaciane, cierpkie aromaty. Przypuszczam, że za to odpowiedzialna jest porzeczka i bergamotka. Porzeczka jest ostatnio u mnie ulubionym składnikiem w perfumach także z uporem maniaka sprawdzam każdy zapach, który ją zawiera. Następnie jest już słodko, błogo i przyjemnie. Zaczyna się najmocniejszy punkt programu czyli obiecywana bita śmietana i orzech laskowy. Niektórzy twierdzą, że nadal są tam praliny ale ja jednak wyraźnie czuję ten puch bitej śmietany i kremu orzechowego. Jest pysznie ale nadal nie pachniemy jak ciasteczko tylko jak wyszukane ciasteczko.

Komu poleciłabym ten zapach?

Poleciłabym je osobom, które kochają słodkie i intensywne zapachy. Myślę, że będą też dobre dla tych co poszukują orzechowych i kremowych nut w perfumach. Jeśli chodzi o tę serię zapachów to niektórzy twierdzą, że jest banalna, wtórna i niczego nowego nie wnosi. Moim zdaniem jej przesłanie jest inne. Nosząc ten zapach masz po prostu tak jak uśmiechnięta Julia Roberts powiedzieć "La vie est belle". Ja tak się czuję za każdym razem nosząc ten zapach na sobie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Cudna!

Właśnie kończę moją 1 butelkę.
Zapach jest wspaniały, śliczny, otulający.
Bardzo trwały chociaż ja go w ciągu dnia na sobie nie czuję inni pytają mnie czym pachnę.

Zapach elegancki, romantyczny, ciepły, troszkę słodki. Boski

Mi się bardzo podoba i napewno na tej jednej butelce się nie skończy.

Polecam serdecznie :)

Ilość zużytych opakowań: 50 ml