Pinacolada, Kremowy peeling myjący

Pinacolada, Kremowy peeling myjący

Sprawdź ceny produktu

Ekskluzywny kremowy peeling myjący do ciała o zniewalającym zapachu karaibskiego koktajlu Pinacolada, dzięki bogactwu składników odżywczych doskonale pielęgnuje skórę oraz pobudza i energetyzuje ciało, otulając delikatnym zapachem soczystych owoców. Łagodne substancje myjące i peelingujące drobinki zanurzone w cudownie lekkim, kremowym żelu dokładnie oczyszczają skórę i usuwają martwy naskórek, pozostawiając idealnie gładkie ciało. Dodatkowo aksamitna piana błyskawicznie odświeża i zmysłowo pieści skórę, zapewniając chwile prawdziwej przyjemności. Pinacolada to słodki karaibski koktajl, przyrządzany z jasnego rumu, śmietanki kokosowej i soku ananasowego. Tradycyjnie podawany jest z lodem i plastrem cytryny oraz ananasa.

• Aqua ( Water),
  • Sodium Chloride,
  • DMDMHydantoin,
  • Sodium Hydroxide

słodki

Peeling ma słodki zapach i delikatne drobinki ścierające, a także nieźle się pieni. Spełnia swoje zadanie, czego chcieć więcej za tak niską ceną? Miałam z tej serii tez wersję Mohito i Cosmo i ta chyba najbardziej przypadła mi do gustu, ma najpiękniejszy zapach, bo najsłodszy:)

Nie cierpię...

Minusy:
-okropny zapach, ja lubię słodkie wonie, ale to jest jakaś przesada, powoduje reakcję obronną organizmu, gdyby nie to, może produkt nie byłby aż taki zły, a tak mam pewność, że nigdy więcej, jedna butelka do końca w zupełności wystarczy, nie wykluczam jednak spróbowania innych wersji zapachowych,
-nie widać ile produktu zostało, początkowo myślałam, że będzie to widać w takiej małej szparce, ale a czasem użytkowania ona się cała zabrudziła peelingiem i nic z tego, butla jest ciężka, więc po wadze też nie można stwierdzić, kiedy nastąpi koniec:) (przez zapach tak bardzo wyczekiwany),
-super mocny plastik, czy producent nie przewidział, że będą go używać delikatne kobiety? wyciskanie peelingu powoduje autentyczny ból,
-ciężko w związku z tym wydobyć go do końca,
-estetyka opakowania też mi się nie podoba, taka w stylu "seksu w wielkim mieście", nazwy alkoholowe też nieszczególne,
-zdecydowanie za mały otwór, przez który wydobywa się kosmetyk.

Cechy neutralne:
-standardowa wydajność,
-cena może być,
-w porównaniu z innymi na rynku prezentuje się nijako, super się pieni, ale za to opakowanie pozostawia wiele do życzenia, chętnie wypróbuję inne zapachy.

Plusy:
-przyjemnie zdziera, niby to myjący, niby się pieni, a jednak zdzierak,
-plus, że się pieni, zawsze mam wtedy wrażenie, że lepiej myje (tak, wiem, że to nieprawda, ale... lubię jak się pieni),
-szeroko dostępny.

Bardzo dobry

Zacznę od tego cudownego zapachu pinacolady, uwielbiam go. Najbardziej wyczuwalny jest orzeźwiający zapach ananasa, przełamany słodyczą kokosa.

Pomimo, że jest to peeling myjący to i tak jest bardzo dobrym zdzierakiem. Drobinek jest niewiele, ale za to są dosyć duże i świetnie ścierają martwy naskórek. Peeling jest przy tym bardzo delikatny, nie podrażnia skóry i nie pozostawia po sobie lepkiej warstwy.

Na koniec dosyć poważny minus, jakim jest bardzo twarde opakowanie. Ja przelałam peeling do innego pojemnika bo inaczej nie dałabym rady go zużyć.