Delia, Cameleo, Szampon keratynowy do włosów zniszczonych

Delia, Cameleo, Szampon keratynowy do włosów zniszczonych

Sprawdź ceny produktu

Delikatnie myje włosy nie naruszając ich naturalnej bariery ochronnej. Innowacyjna formuła szamponu bez parabenów, soli i syntetycznych barwników zapewnia delikatne oczyszczenie włosów i wyjątkową łagodność dla wrażliwej skóry głowy. Dzięki biomimetycznej keratynie Keramimic 2.0 szampon pomaga zregenerować zniszczone włosy, wnika bezpośrednio w najbardziej uszkodzone miejsca i kompleksowo odbudowuje ich strukturę. Dokładne oczyszczenie, dogłębna regeneracja i intensywne nawilżenie, ograniczenie efektu „puszenia się”, jedwabista miękkość i wygładzenie .

dla mnie nie za bardzo

Od szamponu nie wymagam naprawdę wiele, jeśli nie robi mi krzywdy to już jest dobrze. Niestety jakoś ten szampon mi nie podpasował, mimo że maska jest bardzo dobra.

Wady:
-plącze włosy
-włosy są szorstkie i matowe
-dostępność

Zalety:
-ładny zapach
-wygodne opakowanie z pompką
-wydajny

Genialne opakowanie

Genialne opakowanie, uwielbiam szampony zamknięte w pojemniczek z pompką, uważam, że to najlepsze rozwiązanie przy tego typu kosmetyku. Produkt pozostawia włosy świeże, sypkie i delikatnie pachnące. Za jedyny minus uważam to, że produkt słabo się pieni i trzeba użyć większej ilości produktu, aby dokładnie umyć skórę głowy.

Moja maska do włosów

Kosmetyki Cameleo BB pozytywnie mnie zaskoczyły bo nie obiecywałam sobie zawiele na moje zmęczone wlosy. Włosy odżyły, stały się mocniejsze. Szczególnie szampon do włosów, który ich zbytnio nie obciąża. Stały się mocniejsze, nawilżone i mniej łamliwe. dodatkowo maska uzupełnia wszystko

Idealny do moich włosów

Już po pierwszym myciu poczułam że włosy są ładniejsze, bardziej delikatne. Na pewno oba produkty pozostaną w mojej kosmetyczce na dłużej. Na pewno dokupię też inne kosmetyki do włosów z tej serii. Z całego serca jestem pewna ze będą hitem na mojej półce. Szczerze polecam

Chyba nie dla mnie.

Używam od ponad 1 miesiąca i jestem średnio zadowolona. Wspaniale regeneruje włosy. Naprawdę czuć to odżywienie i regenerację. Nie puszą się. Sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują. Pompka super i niestety tyle. Po umyciu włosów mam wrażenie, że się nie domyły i niestety włosy mi się po nim bardzo szybko przetłuszczają. Zanim użyłam moje włosy "trzymały się" 2 dni i trzeciego myłam a teraz po umyciu dnia następnego mam włosy jakby polane olejem i znów muszę myć :( minus za to

Szampon i maska keratynowa Cameleo BB

Zostałam mile zaskoczona kosmetykami firmy Cameleo BB. Produkty okazały się być skuteczne w walce z suchymi i zniszczonymi końcówkami. Już po pierwszym myciu i nałożeniu maski, włosy były bardziej miękkie, odżywione. Po kilku tygodniach stosowania tych kosmetyków zauważam naprawdę pozytywną zmianę na moich włosach: mniej się puszą, końcówki wyglądają na trochę zdrowsze. Koniecznie muszę wspomnieć o zapachu - jest przecudny, czuć go do kolejnego mycia. Zdecydowanie polecam te kosmetyki dla każdej z suchymi, łamliwymi, puszącymi się włosami.

Włosy nie brane pod włos

Stosuję naprzemiennie różne szampony i odżywki do włosów- w sumie przestałam zauważać różnicę. Tym bardziej miło zaskoczyła mnie linia Cameleo. Wygląd włosów uległ widocznej poprawie, włosy przestały się puszyć, a fryzura zaczęła się układać. Już nie mam codziennie bad hair day;) Jedyny minus za komfort użycia- lubię jak szampon porządnie się pieni, a Cameleo nie wytwarza piany.

Jest ok

Szampon jest ok, kiedy nie potrzebuję intensywnego domycia, np. po stylizacji czy olejach. Włosy są miękkie, nawilżone, nie są jednak przyklapnięte, to na plus. Na drugi dzień niestety jest konieczność umycia, ponieważ włosy przy skórze są mocno przetłuszczone. Poza tym ok.

Wyjątkowe nawilżenie i blask

Szampon bardzo dobrze myje włosy. Pozostawia je nawilżone, gładkie, lśniące aż do kolejnego mycia. Włosy się nie plączą, łatwo się rozczesują i nie puszą. Wielki plus za butelkę z dozownikiem. Dzięki temu, że szampon w swoim składzie nie zawiera parabenów, soli, barwników bardzo dobrze odżywia włosy.Widzę, że po kilku uzyciach włosy stały się mocniejsze, mniej łamliwe i szorstkie.

Szampon keratynowy

Szampon ma bardzo wygodne opakowanie z pompką. Mimo swojej małej pojemności starcza na długo (używam go miesiąc). Ma delikatny, nie uciążliwy zapach. Dobrze domywa. Nie mamy uczucia "brudnych włosów". Nie wysusza, nie obciąża włosów.

Polubiliśmy się

Szampon przyjemnie pachnie. Niewielka ilość wystarczy, żeby dobrze umył skórę głowy i włosy. Po spłukaniu włosy nie są sztywne, nie plączą się, a skóra głowy jest oczyszczona, nie wysusza się. Szampon jest wydajny, opakowanie z pompką jest bardzo praktyczne. Włosy nie przetłuszczają się szybciej przy jego stosowaniu.

Wpierw trochę się obawiałam tego produktu. Jednak jestem miło nim zaskoczona. Włosy są pełne blasku i lśniące. Łatwo się rozczesują. I się nie przetłuszczają.