Fresh Juice, Kremowy żel pod prysznic `Lychee i raspberry`

Fresh Juice, Kremowy żel pod prysznic `Lychee i raspberry`

Kremowy żel pod prysznic oczyszcza skórę, dostarcza jej witamin, dodaje gładkości i nie przesusza jej. Ekstrakt pachnącej maliny i liczi ujędrnia skórę. Kompleks witaminowy i odżywcze masło shea dają miękkość i delikatność. Uwodzicielski aromat otacza pięknem i harmonią kraju wschodzącego słońca.

super!

Co tu dużo mowic, żel ślicznie pachnie, dobrze się pieni. Jest nieco zbyt lejący, ale można się przyzwyczaic. Nie podrażnia, nie wysusza. Duża, wydajna butla za niską cenę - ja kupiłam za niecałe 7 zł :)

Bardzo fajny

Żel kupiłam na ***, do wyboru mamy kilka wariantów zapachowych. Ja posiadam opakowanie z zamknięciem typu disc-top, na zdjęciach producenta jest pompka. Wydobycie produktu nie sprawia problemu. Zapach jest delikatny, przyjemny dla nosa, szybko się ulatnia, nie pozostaje na skórze. Konsystencja lekka, kremowa, żel nie przelewa się przez palce. Pieni się niesamowicie, dobrze myje ciało, pozostawia je czyste i świeże. Żel nie wysusza skóry, nie podrażnia jej. Doskonale spełnia swoją podstawową rolę. Polecam.