Arko, Fruit Boost, Mydło w kostce z kremem nawilżającym `Truskawka'

Arko, Fruit Boost, Mydło w kostce z kremem nawilżającym `Truskawka'

Sprawdź ceny produktu

Mydło Arko Fruit Boost z kremem nawilżającym zostało wzbogacone ekstraktem z truskawek oraz oczyści i odświeży skórę.

Jedno z fajniejszych mydełek

To jest jedno z fajniejszych mydełek jakie miałam- spelnia swoje zadanie- dokładnoe czyści łapki, ładnie pachnie, dobrze się pieni i nie namaka tak, że noe da się go używać. Największą zaletą jest to, że nie wysusza rąk. Polecam.

Niam, apetyt mam na... truskawkę

Mydełko , kolejne w serii zakupione przeze mnie wyróżnia sie zdecydowanie zapachem. Pachnie rzeczywiście jakby truskawką. Co oczywiście uprzyjemnia mycie rąk. Mydło fajnie się pieni, czyści, usuwa brzydki zapach z rąk. Jest całkiem wydajne. Nie podrażnia ani nie wysusza skóry rąk. Tanie i dostępne niemal na każdym rogu.

Fajne

Fajne, tanie mydełko o ładnym zapachu, które chętnie używam do mycia rąk. Ten zapach jest zdecydowanie mój ulubiony. Niestety czasami wysusza, za to odejmuję jedną gwiazdke.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Podoba mi sie

Kupilam skuszona zapachem, Jest swiezy i oryginalny, nie chemiczny jak inne. Mydelko dobrze elzy w dloni, dokladnie oczyszcza. Zapach poostaje na krotko na dloniach. Mydlo jest wydajne i tanie. Niestety jak wiekszosc mydelek wysusza skore, za co odejmuje gwiazdke. Polecam wyporobowac, sczegolnia dla zapachu :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni