Adidas, Adidas, Born Original for Her EDP

Adidas, Adidas, Born Original for Her EDP

Born Original for Her marki Adidas to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, morela i skórka pomarańczowa
nuta serca: kokos, kandyzowane jabłko i jaśmin
nuta bazy: fasolka tonka, cedr i drzewo oliwne.

<50ml

75% jesień/zima 25% wiosna/lato

Zapach PIĘKNY , trwałość ZEROWA

Jak w tytule...niestety. Zapach cudny ale w ogóle nie trzyma, ani na skórze, ani na ciuchach... nie czułam go w ogóle...:( cena nieadekwatna do jakości, wielka szkoda bo zapach naprawdę porywający.

Owocowy słodziak :)

Najładniejszy zapach dla kobiet od Adidasa - owocowy i słodki idealny na co dzień :)

Na ich zakup skusiła mnie ciekawa i oryginalna buteleczka a także sympatia do kosmetyków marki Adidas :) Flakonik bardzo designerki ale wygodny w użytkowaniu, jest także niewielki przez co spokojnie mieści się w torebce. Zapach - owocowy, słodki ale nie przesłodzony, rewelacyjny na ciepłe wakacyjne dni. Jeżeli mam być szczera to z reguły wybieram zapachy bardziej świeże, nie jestem zwolenniczką perfum słodkich na szczęście te są przyjemne dla nosa zarówno mojego jak otoczenia, nie drażniące, nie duszące a jednocześnie intensywne - dostałam mnóstwo komplementów i zapytań za każdym razem kiedy ich użyłam.
Adidas Born Original to świetny wybór dla osób aktywnych, preferujących lekkie, niezobowiązujące zapachy.
Ku mojemu zaskoczeniu perfumy są bardzo trwałe, długo utrzymują się zarówno na ciele jak i ubraniach - wyczuwam je na sobie praktycznie przez cały dzień.
Na plus także wydajność oraz całkiem przystępna cena.

Polecam !

Lato w buteleczce

Zeszłego roku pryskałam się nimi jak głupia, tak mi przypadku do gustu. Dostałam je od siostry na urodziny, sama pewnie nie zwrocilabym na nie uwagi. Nie spodziewałam się, że marka Adidas, która kojarzy mi się głównie z zębami pod prysznic i antyperspirantami, może wydać takie fajne perfumy. Niby lekkie i świeże a jest w nich coś kobiecego i intrygującego. Są bardzo trwałe i mają dość ciekawy flakonik.

Taki jakiś

Kupiłam go z ciekawości. Generalnie zapach nie jest brzydki, jednak dla mnie zbyt słodki, wolę świeższe zapachy. Mimo, iż jest słodki to przy tym nie jest mdły ani głowa przez niego nie boli, ale jednak do mnie nie przemawia. Po prostu jest. Muszę przyznać, że na mnie trzyma się nieziemsko długo jak na złość. Z jednej strony lubię go czuć na sobie, a z drugiej nie kupię go ponownie, bo to nie jest miłość. Taki perfum do pracy żeby o pachnieć. Cena też nie jest jakaś wspaniale niska, po prostu średnia. Całość więc wypada po prostu średnio. Flakonik całkiem ładny, szkoda, że bez zatyczki no bo ten plastik ciężko nazwać zatyczką.

Ot poprostu owocowy zapach

Damskie zapachy Adidasa to w większości owocowe zwyklaki, które nie są rewelacyjne, ale dość przyjemne dla nosa. Adidas woli jednak zapachy proste, nieskomplikowane, bo taki też jest Born Original, w którym nie ma oryginalności aczkolwiek to sympatyczny zapach. Tylko sympatyczny, bo w moje gusta nie wpasowuje się. Jest tu bardzo soczyście owocowo jakby morele, jabłka, pomarańcze i limonki wsadzono do sokowirówki. Słodki sok ma pełno witamin, a my popijamy go na mieście w czasie krótkiej przerwy w joggingu w pobliskim parku by dodać sobie energetycznego ´´kopa´´. Zapach jednak praktycznie się nie zmienia i jego dosłowna owocowość jest cały czas taka sama,co może nudzić. Druga sprawa to to, że całości brakuje czegoś co by ten zapach wyróżniało z tłumu innych. Naprawdę nie ma w nim nic nadzwyczajnego. To dzienny przeciętniak dla tych, którzy preferują pachnieć typowo fruity bez floral. Trwałość na mnie jest akurat marna,a cena zdecydowanie powinna być obniżona.

Ciekawy zapach, niejednoznaczny, ze słodko - wytrawną nutą

Zapach nieoczywisty, ze złożonym charakterem: z jednej strony jest słodki, apetyczny, z drugiej - z głębi przebija jakaś nieokreślona, bardziej wytrawna i lekko gryząca nuta. Perfumy początkowo raczej owocowe, z czasem stają się bardziej kobiece i "poważne".
Lubię perfumy z bergamotką w nucie głowy - mają specyficzną świeżość, łagodzącą nieco cięższe zapachy. Dlatego też te perfumy nie są ciężkie i duszące, zachowują lekkość nawet gdy nuta bazy dochodzi do głosu.
Adidas Born Original to dla mnie wybór na każdą porę roku. Pasowały mi i w cieplejsze dni, i jesienią. Mają dobry stopień adaptacji do nastroju noszącej je osoby :)

Dodatkowo mamy ładny, nie kojarzący się w ogóle sportowo (w końcu to Adidas) flakon. W ogóle te perfumy nie są zbyt sportowe - co akurat uznaję za plus, bo typowo sportowe zapachy uznaję tylko po siłowni. Na co dzień wymagam czegoś bardziej wyrafinowanego, i Adidas Born Original taki właśnie jest.

Trwałość - zadowalająca, dałabym 4/5 gwiazdek. Nie trzymają się turbo długo, ale jak najbardziej ok, często mogę je wyczuć na zakładanych wcześniej rzeczach, np. na szaliku czy kurtce.

Dla kogo? dla fanek raczej słodkich, ale nie typowo cukiernicznych czy prosto owocowych zapachów. Dla tych z Was, które szukają połączenia świeżości z bardziej ciężką nutą. To dość wielowymiarowy zapach, dlatego osobiście bardzo mi się podoba - na pewno będę do niego wracać.

Podoba mi się :)

Czuć na kilometr brzoskwinię. To mi się podoba ! Zapach jest zdecydowanie owocowy, bardzo przyjemny, rzekłabym, że wręcz soczysty :D Niestety jest nietrwały, wyczuwam go na ubraniach, ale na skórze po ok 3 h nie ma po nim śladu...

Fajne

Nie uważam, żeby ten zapach do mnie jakoś szczególnie pasował, ale z drugiej strony muszę przyznać, że mi się spodobał, chociaż do zapachów Adidasa podchodzę z rezerwą. Born Original trochę przypomina mi Nude Rihanny, chociaż jest mniej słodki i w Nude wyraźnie czuję wanilię, czego w Adidasie nie ma. Ale poza tym podobna kompozycja oraz podobna cena i trwałość. Kolorystyka flakonu też podobna ;)

Flakon bardzo mi się podoba , uważam, że w porównaniu z większością flakonów Adidasa (moim zdaniem tandetnych), ten to mały majstersztyk ;)

Trwałość jest przeciętna, te perfumy nie zostaną z nami cały dzień, ale jakieś 8h wytrzymają, a z upływem czasu zapach będzie słabł, ale nie zmieni się w smród, jak to nieraz niestety bywa w przypadku tańszych perfum.

Co do nuty zapachowych: najsilniej wyczuwam brzoskwinię i bergamotkę, a gdzieś w tle skórkę pomarańczową i morelę. Według producenta powinny być jeszcze wyczuwalne: kokos, kandyzowane jabłko, jaśmin, fasolka tonka, cedr i drzewo oliwne. Niestety z tych nut nie czuję żadnej, ani zaraz po spryskaniu skóry, ani po kilku godzinach, ale tak czy tak zapach jest fajny. Słodki, ale nie cukierkowy, owocowy, ale nie banalny, gorzkawy, ale tylko trochę. Naprawdę udana kompozycja.

Moim zdaniem najlepszy na dzień, bo jest taki niezobowiązujący. Ale będzie pasował i do sportowej stylizacji i do romantycznej sukienki.

Nie warte swojej ceny

Byłam bardzo ciekawa tego zapachu, wiec jak tylko zobaczyłam w Rossmannie tester, postanowiłam przetestować te perfumy. Niestety - spore rozczarowanie - słodka brzoskwinia, kwiatek, nic więcej. Zapach jest bardzo monotonny, lekko mdły. Flakon nieładny. Cena zdecydowanie wygórowana. Według mnie cena regularna nie powinna przekraczać 50 zł.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: testy

Słodko i elegancko

Spędziłam z Born Original miesiąc i muszę przyznać, że był to miesiąc słodki, w ogóle niesportowy, średnio trwały, ale nader przyjemny. Spodziewałam się czegoś lekkiego, zwiewnego, dziewczęcego, jak to zwykle w przypadku perfum Adidasa bywa, nawet flakon na to wskazywał, tymczasem dostałam coś na wzór modnego ostatnio &quot;Si&quot;, palony karmel, dużo ciężkiej słodkości i dodatki kwiatowe. Jest dużo bergamotki i mandarynki, w tle kokos i inne słodkości. Zapach nie jest świeży, ale co ważne - nie przytłacza. Jest ciężki, mocny, ale nie męczy i nie narzuca się, ani nosicielce zapachu, ani osobom z boku. Na dłuższą metę myślę, że spokojnie mogłabym używać tych perfum, są kobiece, eleganckie. Zapach ewoluuje, po kilku godzinach na pierwszy plan wychodzi kokos w otoczeniu kwiatów.

Cechy neutralne:
-średnia cena, ale do przeżycia.

Plusy:
-ładne opakowanie, na pewno oryginalne,
-trwałość nie jest może najlepsza, ale kilka godzin później coś tam jeszcze jest wyczuwalne,
-bardzo ładny zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu