Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lovely, Lash Extension, Tusz do rzes pogrubiająco - wydłużający

Lovely, Lash Extension, Tusz do rzes pogrubiająco - wydłużający

Lash Extension- efekt przedłużonych, zagęszczonych rzęs z efektem podkręcenia. Idealnie zaprojektowana wyprofilowana szczoteczka unosi rzęsy, końcówka aplikatora zaprojektowana tak, by docierać do najmniejszych i najtrudniej dostępnych rzęs w kącikach oczu. Silikonowe włoski szczoteczki wydłużają i pogrubiają, idealnie rozczesując rzęsy. Maskara w swojej formule zawiera pojedyncze włókna, które doczepiają się do rzes nadbudowując je i maksymalnie wydłużając.

Skład: : Aqua, Paraffin, Glyceryl Stearate, Synthetic Beeswax, Stearic Acid, Acacia Senegal Gum, Butylene Glycol, Palmitic Acid, Oryza Sativa Cera, Polybutene, VP/Eicosene Copolymer, Ozokerite, Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Stearate, Hydroxyethylcellulose, Tropolone, [+/-]: CI 77499.

Słodko wyglądający koszmarek

Zacznę może od plusów, bo jest ich zdecydowanie mniej:
- cena i dostępność
- daje całkiem ładny efekt - delikatnie wydłuża i pogrubia. Nie daje efektu WOW, ale na co dzień jak najbardziej się nadaje.
I to tyle :D
Minusy:
- szczoteczka! Nie chce mi się wierzyć, że producent wypuścił coś tak niebezpiecznego i sądzę, że w trafił mi się jakiś pechowy egzemplarz. Szczoteczka na końcu była po prostu zaostrzona- każde dziabnięcie się nią w oko, mogło spowodować jego utratę. Serio, końcówkę ma jak cyrkiel. Dramat.
- trwałość - po godzinie wyglądałam jak panda. Po co używać tuszu, który wygląd dobrze JEDNĄ GODZINĘ?
Dawno żaden tusz mnie tak nie rozczarował i z bólem serca, bo uwielbiam markę wibo, daję najniższą ocenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559571].usefull || 0 }}% pomocna.

Ma lepsze i gorsze dni

Ten tusz czasami potrafi dać efekt sztucznych rzęs, piękny wachlarz. Czasem jednak strasznie je poskleja i wyprostuje. Nie rozumiem. Na szczęście częsciej jest lepszy niz gorszy ale i tak dziwna sprawa. Niestety sie osypuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540676].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni...

Nie jest najgorszy... Jednak zbyt wiele dobrego nie można o nim powiedzieć.
+ładnie wydłuża,
+utrzymuje się cały dzień i nie osypuje, bynajmniej w moim przypadku,
+cena i ładne opakowanie.

-nie pogrubia,
-skleja rzęsy, trzeba się napracować by wyglądało to ładnie,
-szczoteczka nie wygodna, ciężko się pracuje,
-bardzo rzadki?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534841].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Bubel jakich mało

Jestem zadziwiona średnią ocen produktu jak i opiniami. I tu teza, że nie wysztsko sprawdza się u wszystkich zostanie potwierdzona.

Produkt Lovely dostałam jakiś czas temu do testów. Byłam podekscytowana, ponieważ wiemy jak wiele potrafią te tanie, drogeryjne tusze. I jakim wielkim było moje zdziwnienie (a raczej rozczarowanie) tym tuszem. Podeszłam do niego kilka razy. Tuż po otwarciu. I po kolejnym jakimś czasie od otworzenia. I niestety w obu przypadkach tusz posklejał moje rzęsy. I szczerze? Wygladało to tragicznie! Jakbym miała ze trzy na krzyż. Jednak po rozczesaniu ich inną, czystą szczotką wszystko było ok. Do czasu.. Gdy po paru godzinach nie zobaczyłam się w lustrze. Panda na pół twarzy! Tusz rozmazał się i osypał. Tragedia w trzech aktach.. Niestety.

Plusy:
- słodkie opakowanie
-atrakcyjna cena
- dostępność

Minusy:
- tusz skleja rzęsy
- szczoteczka jest niezbyt dobrze wyprofilowana, ciężko się nią pracuje
- produkt rozmazuje się, wykrusza, tworzy niemałą "pandę"

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516646].usefull || 0 }}% pomocna.

Ma wszystko czego szukam!

Otrzymałam produkt do testowania i wiem, że gdy już wykończę wszystkie swoje tuszę to wrócę do tego! Bardzo dobrze rozdziela rzęsy, nie skleja ich i dociera nawet do tych najkrótszych. Dobrze pogrubia i wydłuża rzęsy. Co więcej, tusz się nie kruszy i utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień. Jeśli do tego wziąć pod uwagę stosunkowo niską cenę, to naprawdę produkt jest wart zakupu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486896].usefull || 0 }}% pomocna.

Zadziwiający! :)

Przede wszystkim bardzo przyjemnie zaskoczyła mnie sama szczoteczka - naprawdę dociera do każdej rzęsy, a oczy mam małe i zawsze miałam z tym kłopot. Bardzo łatwo jest się do niej przyzwyczaić (zwykle używam o wiele grubszych) i jest genialnie wyprofilowana.
Efekt wydłużenia jest rzeczywiście wyraźny, tusz nie kruszy się nie rozmazuje, nie podrażnia - pod tym względem jest perfekt. Jedyne czego brakuje mi w nim do pełni ideału to efekt pogrubienia - mam gęste rzęsy, ale cienkie i nieco wyblakłe. Generalnie jednak daję mu duży plus, nie sądziłam że w takiej cenie dostanę coś tak dobrego, niewykluczone że będę do niego wracać bo uzytkowanie jest niezwykle przyjemne. No i to opakowanie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484576].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjna szczoteczka

Otrzymałam do przetestowania i przyznam, że kosmetyk bardzo ciekawy. Jestem zwolenniczką silikonowych szczoteczek do rzęs i ta mi o tyle podpasowała, że jest odpowiednio wygięta i chwyta wszystkie rzęski od zwenętrznego do wewnętrznego kącika. Wydłuża, rozdziela, ma głęboką czerń. Gwiazdkę odejmuję tylko za osypywanie sie pod oczami na koniec dnia. Niemniej produkt bardzo fajny i dziękuję ekipie wizaz za mozliwosc przetestowania produktu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468467].usefull || 0 }}% pomocna.

Wole go od żółtej legendy

Wrzuciłam do koszyka bez przekonania -używałam żółtego i strasznie sklejał mi rzęsy, "majtkowy"okazał się hitem.
Plusy:
-znakomita szczoteczka,naprawdę dociera do najmniejszych rzęs-co przy moich oczach w kształcie migdała jest nie lada wyczynem
-pięknie rozczesuje ,wydłuża i pogrubia ,nie robiąc owadzich odnóży
-nie osypuje się ,nie rozmazuje,nie podrażniła mi oczu
-dobrze się zmywa
-taniutka,dostępna.
Po ok. dwóch miesiącach wysycha,ale przy tej cenie nie uważam tego za minus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1456232].usefull || 0 }}% pomocna.

zadziwiająco dobry!

bardzo zaskoczył mnie ten tusz,
ma silkinową szczoteczkę w kształcie łuku, dociera do każdej najmniejszej rzęski
po troszkę jej wyschnięciu tworzy na rzęsach idealny wachlarz!
tak, tusz za 10 zł potrafi zadziałać cuda na oczach, każda rzęsa jest rozdzielona i wydłużona :) jestem nim zaskoczona i będę testować nadal!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451497].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłość od pierwszego użycia

Niby tani, marka nie taka sławna, ale jest to jeden z najlepszych tuszy jakie kiedykolwiek używałam. Silikonowa szczoteczka, z różnymi ułożeniami oraz dodatkowa na końcu, by pomalować mało dostępne miejsca. Ładnie wydłuża oraz czesze rzęsy oddzielając je od siebie. Jedyny jego minus to trwałość, nie jest wodoodporny i po całym dniu prószy się i lekko usuwa się z końcówek rzęs. Używam go już 2 lata i nadal jest moim ulubieńcem. Jednak teraz spróbuje może wodoodpornego z tej samej serii:) POLECAM.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1391316].usefull || 0 }}% pomocna.