Lovely, Lash Extension, Tusz do rzes pogrubiająco - wydłużający

Lovely, Lash Extension, Tusz do rzes pogrubiająco - wydłużający

Lash Extension- efekt przedłużonych, zagęszczonych rzęs z efektem podkręcenia. Idealnie zaprojektowana wyprofilowana szczoteczka unosi rzęsy, końcówka aplikatora zaprojektowana tak, by docierać do najmniejszych i najtrudniej dostępnych rzęs w kącikach oczu. Silikonowe włoski szczoteczki wydłużają i pogrubiają, idealnie rozczesując rzęsy. Maskara w swojej formule zawiera pojedyncze włókna, które doczepiają się do rzes nadbudowując je i maksymalnie wydłużając.

za 6 zł daje czadu

Kupiłam ją w "Cenie na do widzenia" za 6 zł i za tą cenę wymiata.

Przede wszystkim ma silikonową szczoteczkę, taką wygiętą, z wypustkami. Bardzo podobna do tej Pump Up, jednak wypustki są w paskach a pomiędzy paskiem wypustek jest pusty pasek, więc szczoteczka jest rzadsza.

Maskara nie jest za rzadka, więc nie skleja rzęs ani się nie grudkuje. Nie kruszy się w ciągu dnia. O dziwo jak maluję rzęsy to nie mam całej powieki umazanej tuszem, jak to często bywa.

Jest mocno czarna.

Moje rzęsy są średniej długości, jasne na końcach i cienkie. Dla mnie daje naprawdę super efekt. Przede wszystkim je pogrubia i podkręca. Także wydłuża. Chociaż staram się malować je tak by pogrubić i tylko lekko wydłużyć, bo wtedy widać że mam ich mało jak są mocno wydłużone.

Trzyma się bez zarzutu od rana do wieczora. Naprawdę super. Nie najlepsza jaką kiedykolwiek miałam, ale w ostatnim czasie najlepsza na jaką trafiłam. Szkoda, że ją wycofują.

Bardzo ciekawy produkt

Ten tusz gdy podeschnie w opakowaniu daje bardzo ładny efekt. Podnosi i odbija rzęsy u nasady. Pogrubia je delikatnie i wydłuża. Nie kruszy się. Ma dziwiną, drapiącą trochę szczoteczkę, ale nie pozostawia posklejanych rzęs. Naprawdę, jestem mile zaskoczona tym produktem. Polecam na mały budżet.

Znakomity!

Najlepszy tusz jaki mialam do tej pory! A ta cena tylko poprawia ocenę! Idealnie maluje, nie skleja rzęs, podkręca, wydłuża, pogrubia... idealna! Polecam każdej kobiecie nie tylko na wielkie wyjscia, imprezy, ale też na codzień.

Jestem na nie.

Tusz zakupiony w Rossamanie, kupiłam za namową koleżanki. Niestety tusz dla mnie okazał się beznadziejny, strasznie się kruszy, daje efekt pandy, na dodatek bardzo piekły mnie od niego oczy. Wyrzuciłam tak szybko jak kupiłam. Jedyny plus to cena, szczoteczka i opakowanie.

Znośny

Kupiłam, bo lubię żółtą wersję. Tusz jest kruczoczarny i dość długo pozostaje świeży, ale to nie to co żółty. Chyba coś nie tak jest ze szczoteczką, bo jej wygięcie sprawia, że połowę oka tym usmaruję nim skończę makijaż. Nie zakupię ponownie mimo ceny i dostępności.

Chyba każda zna?

Tusz do rzęs w przystępnej cenie i wart "zainwestowania".
Mascara zapakowana w ładne, różowe opakowanie.
W środku silikonowa szczoteczka - wygięta w łuk.
Szczoteczka ma małe "igiełki" , które precyzyjnie rozczesują rzęsy i nakładają tusz.
Co do samego tuszu - nie ściera się, nie rozumuje, nakłada się równomiernie.
Co do trwałości - jest ok, nie narzekam.
Poza tym tusz nie skleja rzęs, ładnie je podkreśla.
Nie jest też za gęsty, ale też nie za rzadki - w sam raz.

Ulubieniec

Jest to jeden z lepszych tuszów do rzęs w mojej kosmetyczce, bardzo ładnie wyczesuje każdą rzęsę nawet ta najkrótszą, wydłuża i pogrubia. Nie podrażnia, nie kruszy się ani nie ściera jest bardzo trwały i nie skleja rzęs po prostu genialny.

Jak za tę cenę to bierzcie śmiało!

Moje rzęsy są krótkie i niewidoczne, więc stanowią nie lada wyzwanie by ładnie wyglądały. Ten tusz zakupiłam w Rossmanie na promocji, w sumie bez większych nadziei na powodzenie, jednak biorąc pod uwagę, że kosztował 6zł postanowiłam zaryzykować. W końcu miałam już tyle droższych i jakoś tak z nimi miłość nie wyszła, a nóż, widelec, łyżka, łyżeczka, wyjdzie tutaj? :)

Opakowanie jest dziewczęce, różowe, lekko krzykliwe przez swoją barwę. Po zakręceniu czuć "klik" sygnalizujący dobre zamknięcie produktu, co bardzo mnie cieszy, bo nie raz udało mi się nie domykać tego typu produktów ;)
Szczoteczka jest duża i sztywna. Krótkie, silikonowe włoski, tworzą jakby kąty trójkąta w przekroju, do tego całość jest wygięta w łuk.

Muszę przyznać, że początki z tym tuszem wcale nie należały do łatwych... Co moment wsadzałam sobie tę szczoteczkę w oko, zwłaszcza podczas malowania dolnej linii rzęs, ale praktyka czyni mistrza!
Obecnie do perfekcji opanowałam sztukę szybkiego malowania tą szczoteczką i muszę przyznać, że efekt jest zacny :) Idealnie łapie każdą, nawet najmniejszą rzęskę w swoje sidła, pozostawiając je wyraźnie wydłużone i podkręcone, do tego pięknie pogrubione, choć trzeba uważać przy aplikacji, bo lekko je skleja. Nie pozostawia żadnych grudek :)

Tusz jest czarno-czarny. Taka czerń głęboka, a nie szarawe nie wiadomo co ;) Zapach jak dla mnie standardowy dla tuszy, nie przeszkadzający, nie irytujący, ale nie najpiękniejszy, jak to w tuszach bywa :)

Jedyne mankamenty jakie zauważyłam, to dwie sprawy...
1. przy wyciąganiu szczoteczki zbiera się na końcu nadmiar tuszu, trzeba wiec go wytrzeć o opakowanie, które strasznie się przez to brudzi (nadmiar widoczny na jednym ze zdjęć), bo inaczej efektu pandy się nie uniknie
2. tusz w ciągu dnia się lekko osypuje, nie jest to trudno usunąć chusteczką czy zwykłym palcem, trzeba mieć jednak na uwadze takie działanie. mimo osypywania, warto podkreślić, ze rzęsy są cały czas wydłużone i piękne!

Zmywa się łatwo, szybko i bezproblemowo. Schodzi przy użycia płynu do demakijażu, płynu micelarnego, mleczka czy zwykłego żelu do mycia twarzy i wszystko bez pocierania i siłowania się :)

No cóż, cena jest bardzo zachęcająca, a mankamenty są na tyle nieszkodliwe, że pewnie zaopatrzę się w kolejne opakowania. Cudów nie oczekiwałam w tej cenie, choć muszę przyznać, ze bardzo miło mnie zaskoczyła, jednak nie na tyle, by zaprzestać poszukiwań swojego hitu, który będzie mi odpowiadał w 100%...

Dobry tusz w przystępnej cenie

Bardzo dobry tusz do rzęs w bardzo przystępnej cenie. Świetnie rozczesuje i precyzyjnie pokrywa rzęsy, sprawiając, że wydają się one dłuższe i pogrubione. Nie kruszy się, nie wysycha.
Polecam!

Drugie podejście do tego tuszu

Na początku gdy go kupilam użyłam 2 razy i wrzucilam do szafki bo konsystencja była zbyt mokra,po jakims miesięcu postanowilam do niego wrocic i się zakochalam.

Dobra

Bardzo fajna maskara za grosze. Wygodna szczoteczka, która podkręca i rozczesuje rzęsy. Można nią uzyskać subtelny efekt albo mocno pogrubiający. Przy pierwszych użyciach była dosyć płynna, ale potem było już ok. Nie osypuje sie, jest trwała, chociaż po całym dniu czasem odbija mi się pod brwią.

Pozytywnie mnie zaskoczył

Kupiłam ten tusz, bo chciałam wypróbować coś z niższej półki cenowej i sprawdzić, jak będzie się spisywać na moich dość niewymagających rzęsach.
Jest świetny. Ma silikonową wygiętą szczoteczkę, którą moje rzęsy lubią. Dokładnie pokrywa, aplikacja tuszu jest bardzo łatwa i szybka, nie robi grudek. Wydłuża rzęsy, pogrubia je. Czerń może nie jest tak głęboka jak ta w droższych tuszach, ale na co dzień jak najbardziej okej. Nie kruszy się, nie rozmazuje, nie robi pandy pod oczami.
Z pewnością kupię ponownie, chociaż może najpierw będę chciała wypróbować inne tusze tej marki.
Produkt na 5!