Odbudowa i pielęgnacja, 1-minutowa maseczka do włosów zniszczonych modelowaniem i suszeniem

Rewelacyjny kosmetyk, który poprzez swoje szybkie działanie i świetne składniki nawilża i odżywia włosy zniszczone, suche i oklapnięte, te bez życia.
Działa szybko, najlepsze efekty po zastosowaniu szamponu z tej serii.

Kiedyś mnie uratowała ;)

Dawno dawno temu ;) jakieś 9 lat temu będąc zbuntowaną nastolatką kończącą gimnazjum wpadłam na "genialny" pomysł rozjaśnienia sobie włosów.
Niestety wybrałam nienajlepszy salon fryzjerski na tego typu zabiegi i efekt był opłakany. Miałam na głowie białe siano, przesuszone na wiór i sterczące na wszystkie strony.
Nie chciałam ścinać włosów na krótko, więc postanowiłam znaleźć coś, co je trochę odbuduje. Próbowałam w ciągu miesiąca ponad dwudziestu różnych odżywek.
I nic, w końcu mama kupiła mi zestaw Sunsilk: szampon i ta właśnie maseczka.
Szampon jak szampon, myje i tyle, ale ta maseczka uratowała moje włosy.
Przestały dzięki niej sterczeć i zrobiły się miękkie.
I chwała jej za to!

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

ŚWIETNA !

Uwielbiam tą odżywkę, włosy po niej są lśniące, sprężyste, gładkie, dobrze nawilżone i pachnące.
Polecam bez cienia wątpliwości.
Zaczęłam ja stosować ładnych kilka lat temu w poprzedniej szacie graficznej. Trafiłam na nią przypadkiem gdy była jeszcze w wersji podróżnej - kupiłam sobie w delegację i od tamtej pory systematycznie do niej wracam.Ostatnio jakoś trudna do zdobycia.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

super produkt

Po zużyciu pół tubki czuje sie zachwycona tym prduktem. Z uznaniem zasluguje na miano KWC!
Po raz pierwszy udalo mi sie rozczesac wlosy bez problemów. Bardzo ladny zapach, dobrze odżywia, i nie trzeba jej dlugo trzymać na wlosach. Polecam.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:

Anna Małecka masaż twarzy

Jestem pod wrażeniem!

Wprawdzie opisuję ten produkt na podstawie wypróbowanej przeze mnie próbki, ale muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jej działania. Włosy wygładzone, natychmiastowe nawilżenie, łatwo się rozczesują plus ta cena, lepszy niż niejeden kosmetyk profesjonalny.

Używam tego produktu od: próbka
Ilość zużytych opakowań:

Fajna

Odżywka jest bardzo dobra, zmiekcza wlosy, wygladza, nie sa takie spuszone. Co do odzywienia to hmm.. szkodzic oczywiscie nie szkodzi ale czy AZ tak bardzo odzywia to nie zauważylam.. od tego mam inne specyfiki. Dosć dziwnie pachnie, bardzo intensywnie-na poczatku zapach mi odpowiadal teraz juz nie tak bardzo ale to jej oczywiscie nie dyskawlifikuje bo dzialanie rekompensuje ten minusik:) cena bardzo przystepna, opakowanie funkcjonalne, wydajna. Polecam.
Nie wiem czy kupie ponownie bo lubie testowac kosmetyki:)

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

SUPER!!

- ładnie pachnie , dość gęsta odżywka , wydajna
- po nałożeniu na włosy momentalnie wygładza je i nawilża , troszkę jakby wchłaniała sie w nie
- nie obciąża włosów , nie nadaje im uczucia tłustości
- po spłukaniu włosy doskonale sie rozczesują , dobrze sie układają , pięknie błyszczą są gładkie w dotyku :)

odżywkę stosowałam na moje długi włosy około 2- 3 razy w tygodniu , bardzo mi sie spodobała , choć nie sądzę aby poprawiła stan włosów na prawdę mocno zniszczonych

jednak to jaka nadaje śliskość włosom i z jaką łatwością sie rozczesują zasługuje na 5!

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie używania

DOSKONAŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie ma co się rozpisywać jest to super produkt, robi dokładnie to co ma robić, pieknie pachnie, włosy z każdym dniem "odżywają"(codziennie susze i prostuje włosy). Polecam z czystym sumieniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Używam tego produktu od:2 miesięcy

CUDO

Coś niesamowitego..
Po różnych maseczkach,odzywkach moje włosy wyglądały jak zwykle..Przyklapnięte,bez blasku z wysuszonymi końcówkami.

Po tej maseczce przeszły same siebie.Pięknie wygładza,unosi włosy,prostuje (zawsze mam różne sterczące fale a po niej nic)

Polecam ją każdemu z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

Lubie ja :)

Na codzien raczej staram sie uzywac profesjonalnych kosmetykow do wlosow, ale czasem gdy z kasa krucha ;) siegam ;po odzywki "drogeryjne" Prawie zawsze jest to ta odzywka. Ślicznie pachnie, wlosy sie świetnie rozczesują, stają sie błyszczace. Oczywiście regeneracji nie widac, bo to mimo mylacej nazwy odżywka a nie maseczka. Podsumowując polecam ja i na pewno jeszcze nie raz ja kupię. Za tą cene niczego lepszego nie znalazlam :)

Używam tego produktu od: dawna ;)
Ilość zużytych opakowań: kilka

KOCHAM!!!!!!!!!!

Jest super! Zapach ma rozkoszny, pozostawia włosy mięciutkie, gładkie, ślicznie pachnące, z pięknym połyskiem... Jest tania, ma wygodne opakowanie i naprawdę dba o włosy... Pozostawia na nich taką warstwę ochronną... Dla mnie super!!! Polecam!

Używam tego produktu od:daaawna

Najlepsza z odżywek!!!

Mam sztywne, grube, szorstkie włosy z porozdwajanymi końcówkami, których nie mogła zmiękczyć żadna odżywka. Z wyjątkiem maseczki Sunsilku - po niej moje włosy są naprawde dużo bardziej miękie! Poprawiła także stan moich końcówek i nieco wygładziła włosy. Ułatwia rozczesywanie "roplątując" poplączone po szamponie włosy. Ma fajną konsystencje i nie obciąża włosów. Nieco wzmacnia tez ich połysk :). Dodatkowym plusem jest krótki czas "trzymania" jej na włosach i łatwość spłukiwania.
Cóż, cudów z pewnością nie uczyni, ale znaczną poprawę - owszem :)! W końcu nie jest to specjalistyczny produkt z salonu fryzjerskiego, tylko tani, popularny kosmetyk.
Kupię go jeszcze nie raz.

PORAZKA!

Dlaczego na temat tego produktu wypowiadają się Wizażanki, które "nie maja za bardzo zniszczonych farbowaniem czy suchych wlosow... ale za to ta odżywka jest świetna"? Wprowadzają one w błąd potencjalnego kupca, ponieważ podnoszą kosmetykowi ocenę ogólną a ta odżywka NA ZNISZCZONE, SUCHE WŁOSY NIESTETY NIE DZIAŁA.

wlosy jakie byly takie sa, wcale ich nie nawilza, nie wygladza, nie dodaje blasku, a na dodatek wcale nie ulatwia rozczesywania! Do tego szampon rownie beznadziejny. Caly zestaw- PORAZKA, mam ochote zazadac zwrotu tych kilku zlotych, bo to jak wyrzucic w bloto.