Golarka dla mężczyzn Series 7000, Philips

Golarka dla mężczyzn Series 7000, Philips

Golarka Series 7000 bezproblemowo przesuwa się po twarzy i redukuje podrażnienia, pozostawiając gładką skórę. Specjalnie zaprojektowany system ostrzy chroni skórę, bardzo dokładnie przycinając długie, krótkie i spłaszczone włosy. Z kolei głowice DynamicFlex bez trudu poruszają się w 5 kierunkach. Urządzenie może być wykorzystywane do golenia na sucho oraz na mokro.

- 1 389,00zł
/w/

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Sprzęt na piątkę z plusem

Testerem i użytkownikiem golarki jest mój mąż. Golenie nigdy nie należało do codziennych czynności, które wykonywał z przyjemnością, więc tym bardziej interesowała mnie jego opinia. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Sam wygląd golarki jest już dużym atutem. Jest lekka i co równie ważne - pracuje cicho.
W kwestii golenia jest:
- delikatna,
- dokładna,
- szybka,
- nie pozostawia na skórze podrażnień,a jeżeli ktoś ma szczególnie wrażliwą cerę -golenie na mokro bedzie idealnym rozwiązaniem.

Jeżeli nasz mężczyzna chce kompleksowo zadbać o twarz to pomoże mu w tym końcówka ze szczoteczką. W przypadku mojego męża była dużym zaskoczeniem, bo po raz pierwszy miał okazję jej użyć. Efekty bardzo pozytywne - gładka i wyraźnie oczyszczona skóra twarzy, co osobiście mogę potwierdzić.

Trymer do brody - równie przydatny gadżet, jednak w przypadku mojego męża, bedzie to najrzadziej używany element tego sprzętu.

Utrzymanie higienicznej czystości golarki nie sprawia najmniejszego problemu.

Sprzęt godny polecenia, jedynym minusem, może być dość wysoka cena. Ale z drugiej strony jest to sprzęt wysokiej jakości i na pewno posłuży długie lata.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 golarka

Świetny wybór

Golarka Philips Series 7000 to był strzał w dziesiątkę. Mąż zachwycony jest wyglądem, kształtem i elegancją golarki a także skutecznością działania i funkcjonowaniem. Bardzo solidny sprzęt, który powinien posiadać każdy mężczyzna. Mąż dotychczas używał golarki elektrycznej ale starszego modelu - dlatego ma porównanie. A jak oznajmił, nowa golarka jest niesamowita, nie podrażnia, idealnie i gładko przesuwa się po twarzy. Możliwość golenia na mokro i sucho - w męża przypadku sprawdzają się dwie opcje i każda jest skuteczna. Niestety zarost pojawia się szybciej i dlatego wskazane jest używanie golarki codziennie, co jednak nie stanowi problemu, bo dzięki golarce Philips golenie jest szybsze - na sucho. Wyświetlacz - niezwykle elegancki i wysokiej klasy, umieszczone są wszystkie niezbędne informacje, jak wskaźnik naładowania akumulatora, konieczności czyszczenia, blokady podróżnej i wymiany głowic. Dodatkowo w zestawie znajduje się trymetr do brody (jednak w przypadku męża - element zbędny). Natomiast szczoteczka do oczyszczania twarzy SmartClick bardzo mu się spodobała. Praktyczna baza czyszcząca pozwala idealnie zadbać o higienę, jednak zajmuje trochę miejsca w łazience. Rewelacyjna sprawa to funkcja samoczyszcząca - dzięki której golarka pozostawia uczucie świeżości i czystości. W zestawie znajdują się trzy wkłady. Minusem może być cena, która jest dosyć wysoka, chociaż sprzęt również jest wysokiej klasy. Zdecydowanie polecam golarkę dla każdego mężczyzny, jest to naprawdę bardzo dobry wybór! Mąż jak najbardziej jest zadowolony ;-)

Używam tego produktu od: około 2-3
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Świetny sprzęt

Zacznę moze od tego, że golarki używa mąż;)
Wypróbowane zostało już golenie na sucho i na mokro.
Do tej pory używał zwykłych maszynek, tzw. jednorazówek. Po pierwszym goleniu Philips Series 7000 skóra była nieco podrażniona, z każdym następnym było co raz lepiej. Maszynka dopasowuje się do kształtu twarzy dzięki specjalnej głowicy, co pozwala na dokładne golenie nawet na zakrąglonych częściach twarzy. Golenie na pewno jest szybsze, łatwiejsze. Jednak włosy też szybciej odrastają, niż po brzytwie (też to zauważyłam na mężu:).
Dodatkowy plus za szybkość ładowania - godzina ładowania daje 50 minut bezprzewodowej pracy. System samoczyszczenia również się sprawdza.
Etiu podróżne ładne i dobrze wykonane, przyda się w delegacji.
Podsumowując - mąż jest zadowolony:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 golarka