Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Urządzenie do pielęgnacji twarzy VisaPure Advanced SC5370/10, Philips

Urządzenie do pielęgnacji twarzy VisaPure Advanced SC5370/10, Philips

Philips VisaPure Advanced to urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy, dzięki któremu można wykonać kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne w zaciszu własnego domu. VisaPure Advanced 3w1 umożliwia głębokie, ale jednocześnie delikatne oczyszczanie, japoński masaż twarzy oraz odświeżenie okolic oczu. W efekcie cieszysz się oczyszczoną skórą o zdrowym blasku.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Super

Bardzo podoba mi się ta szczoteczka. Używam ją co drugi/trzeci dzień. Łatwa obsługa, ładowanie starcza na długo. Nie wiem czy mi bardzo pomogła ale cera jest troszkę lepsza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470647].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezbędnik każdej kobiety

Uważam to za najlepsze urządzenie dla kobiet jakie można było stworzyć. Szczoteczka idealnie i dokładnie oczyszcza skórę, jest bardzo przyjemna w dotyku. Dodatkowe dwie końcówki są fenomenalne - masaż twarzy po cieżkim dniu to relaks nie do opisania. Zauważyłam również, ze po użyciu tego urządzenia krem do twarzy wchłania się o wiele lepiej. Cera wygląda na zdrową i wypoczętą. Produkt wart swojej ceny. Dodatkowo jest bardzo poręczny i łatwy w użyciu. Polecam każdej niezdecydowanej osobie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453642].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczne oczyszczanie

Higiena to podstawa. Każdy myje twarz a ze szczoteczką VisaPure Advanced robi się to dokładnie i profesjonalnie. Idealnie zmywa makijaż, cera jest promienna i świeża, nie ma żadnych zaskórników a przy systematycznym używaniu rozszerzone pory stają się mniej widoczne. Urządzenie jest tak zaprogramowane że wie ile dokładnie powinien trwać zabieg pielęgnacyjny- ani za długo ani za krótko. Uwielbiam tą szczoteczkę. A ponadto ma dwie dodatkowe końcówki do masażu twarzy i do rewitalizacji oka czyli do usuwania " worków pod oczami". No po prostu jest super! Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348521].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - geometryczny french

szczoteczka philips do twarzy

podchodze raczej sceptycznie do urzadzen tego typu, bo wydawalo mi sie ze zwykla szczoteczka jest tak samo dobra. Pomylilam sie tym razem. Pierwsze wrazenie bardzo dobre, dla mnie istotne, bo jestem estetka.jest naprawde jak bizuteria. piekna po prostu:-) po tygodniu uzywania stwierdzam, ze skora zrobila sie jakby bardziej zdrowa, miewalam pryszcze, a tu zadnego nowego. przyjemne jest tez samo mycie. koncowka szczotecki do mycia jest bardzo mila w dotyku. koncowka na skore pod oczami jest wymarzona zwlaszcza po imprezie, kiedy wczesnie trzeba wstac, orzezwia i przywraca tak zwany blask. koncowka do masazu wyprobowalam nie tylko na sobie..zdrowie i radosc. serdecznie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305511].usefull || 0 }}% pomocna.

On jest idealny!

Urządzenie VisaPure Advanced zauroczyło mnie już podczas pierwszego użycia - stało się moim najlepszym przyjacielem. Jest bardzo łatwe w obsłudze - wystarczy nałożyć którąś z końcówek i nacisnąć przycisk. Zaletą jest długi czas pracy po jednym ładowaniu. Końcówki szybko nakłada się i zdejmuje, bez problemu. Sprzęt jest wodoodporny, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że się zaleje i przestanie działać. Na duży plus wychodzi możliwość rozbudowania urządzenia o nowe końcówki lub ich wymiana. Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie otrzymałam po użytkowaniu urządzenia - zmniejszył mi się trądzik, skóra jest jędrna i aksamitna, a worki pod oczami są praktycznie niewidoczne. Choć sprzęt nie jest niezbędny, to są spore korzyści podczas używania go. Zyskałam relaks, odprężenie i lepszy wygląd twarzy. Codzienna pielęgnacja już nie jest udręką - to sama przyjemność! Sprzęt jest idealny dla mam, które nie mają czasu - chwilę relaksu można zafundować sobie pod prysznicem! Zdecydowanie polecam VisaPure Advanced i będę go rekomendowała wśród znajomych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259783].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę świetne urządzenie!

Urządzenie VisaPure Advanced testuję od 3 tygodni. Dość długo szukałam urządzenia do pielęgnacji twarzy, które będzie spełniało różne funkcje, a przy tym spełni moje wymagania. Mam skórę bardzo wrażliwą, alergiczną i skłonną do podrażnień. Na szczęście urządzenie VisaPure Advanced nie wyrządziło na niej żadnych szkód, a wręcz przeciwnie! Znacząco poprawiło jej stan.
Po 3 tygodniach skóra jest naprawdę świetnie oczyszczona, gładka i mięciutka.
Końcówka masująca sprawia, że czuję się jak na prawdziwym masażu twarzy w salonie. Używanie jej jest szalenie przyjemne.
Ostatnia (i chyba moja ulubiona) to końcówka pod oczy. Wykonana jest z materiału ceramicznego, jest chłodna i ma za zadanie odświeżać spojrzenie. Naprawdę działa! :)
Początkowo cena może wydawać się dość wysoka, ale patrząc na to, że mamy tak naprawdę trzy urządzenia w jednym zaczyna to już wyglądać znacznie lepiej. Szczególnie, że urządzenie jest świetnie wykonane, spełnia swoje funkcje i jest naprawdę warte swojej ceny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259338].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonały produkt

Doskonałe urządzenie 3w1.Bardzo prosty w obsłudze. Każdy jest zachwycony jędrnościa i świzością mojej skóry. Stała się zdecydowanie bardziej jędrna oraz odzywiona. Od dawna szukałam urządzenia, które będzie działało na wielu płaszczyznach. Nie wyobrażam sobie dnia bez tej szczotki. Produkt warty swojej ceny.
Gorąco polecam
przenośne opakowanie, dobrze leży w dłoni, wytrzymała bateria, zabiegi można wykonac w domu, elegancki wygląd, mozliwość uzytkowania pod prysznicem, jest cicha, wymienne główki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258493].usefull || 0 }}% pomocna.

Domowe SPA

Philips VisaPure Advanced robi to co obiecuje: po pierwsze świetnie oczyszcza twarz, nasadka masująca poprawia krążenie i wspaniale nadaje się do wmasowywania kremów, serum itp. Nasadka chłodząca pod oczy jest faktycznie zimna, więc osoby borykające się z cieniami pod oczami powinny być zadowolone (ja nie mam tego problemu, więc ten miły chłód działa na mnie odprężająco). Co ważne użytkowanie jest bardzo proste: wybieramy końcówkę, włączamy urządzenie i gotowe: nie musimy pilnować czasu, nie musimy martwić się wyborem programu: VisaPure robi to za nas. Plus za bardzo wytrzymałą baterię: przy intensywnym użytkowaniu jedno ładowanie wystarcza na minimum tydzień. Moje przebarwienia zaczynają odrobinę blednąć, ale nadal czekam na ich całkowitą likwidację, jednak jest spora nadzieja, że się uda! Na tę chwilę polecam: oczyszczanie, masowanie, odświeżanie w jednym: świetna opcja na domowe SPA :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258446].usefull || 0 }}% pomocna.

fantastyczny produkt do pięlegnacji skóry

VisaPure advanced to fantastyczny produkt do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Bardzo skutecznie oczyszcza skórę. Mycie jest przyjemne nawet dla bardzo wrażliwej, reaktywnej skóry. Mistrzostwem jest końcówka do masażu. Krem dużo lepiej się wchłania a skóra jest rozświetlona i wygląda na wypoczętą. Dobry efekt daje też masaż nanodrganiami chłodną końcówką okolic oczu. Zasinienia i opuchlizna są mniej widoczne. Akumulator ma dużą pojemność, naładowanie wystarcza na ponad 2 tygodnie użytkowania. Zdecydowanie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257771].usefull || 0 }}% pomocna.

Wprost cudowne urządzenie!

Już po pierwszym użyciu szczoteczki do oczyszczania twarzy, moja skóra stała się idealnie gładka, a uczucie dokładnego oczyszczenia towarzyszyło mi jeszcze długo po zabiegu. Urządzenie jest wodoodporne, więc bez problemu mogę łączyć ten zabieg z ulubionym żelem do twarzy. Dwie pozostałe końcówki, do masażu twarzy i odświeżania okolic oczu nadają mojej skórze promiennego wyglądu. Regularne używanie urządzenia do domowej pielęgnacji twarzy VisaPure Advanced stało się moim codziennym rytuałem, któremu nie muszę poświęcać pół dnia, a jego wyniki widzę natychmiast!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256541].usefull || 0 }}% pomocna.