Maybelline, Color Sensational, The Creamy Mattes (Matowa szminka do ust)

Maybelline, Color Sensational, The Creamy Mattes (Matowa szminka do ust)

Kremowa konsystencja, połączona z pigmentami zapewniającymi głębię koloru otuli usta aksamitną, matową warstwą. Dzięki formule ze specjalnym kremem matującym The Creamy Mattes gwarantuje doskonałe nawilżenie i odżywienie delikatnej skóry ust.

w sztyfcie
nawilżające, kryjące
Efekt
matowe

Może być

Posiadam dwa kolory nabyte na promocji w Rossmanie 981 i 987, są to dwa nudziaki. Szminka trzyma się ok 2-3 h na moich ustach ale niestety bardzo je wysusza,podkreśla suche skórki dlatego nie używam ich za często. Bez porównania lepsze są tej firmy pomadki superstay matte ink.

Ulubienica!

Pomadkę otrzymałam w prezencie urodzinowym, mój odcień to Smoky Rose. jest to delikatny, lekko ciemny odcień różu, który idealnie sprawdzi się na co dzień ale też na większe wyjście. Kolor jest piękny! Jestem nim zachwycona!
Pomada ma ładne, eleganckie, srebrne opakowanie. Mechanizm działa bez zarzutu, póki co opakowanie (mimo fruwania po torebce) pozostaje nienaruszone. Pomadka ma kremową i bardzo przyjemną konsystencję. Smaruje się jak masełko na ustach! Przy jedzeniu i piciu zmywa się, co jest na mały minus. Jednakże jeżeli nic nie robimy to utrzymuje się naprawdę długo , do 5h na ustach. Nie wysusza ust, wręcz mam wrażenie są są lekko nawilżone.Doskonale zmywa się płynem miceralnym. Póki co jest to moja ulubienica, na pewno wypróbuję inne odcienie.

Uwielbiam

Pierwszą, którą kupiłam był odcień numer 940 - Rose Rush szminka posiada piękny intensywny różowy kolor. Jest to chyba jedna z moich ukochanych szminek (jeśli właśnie chodzi o kolor). Następna szminka to Nude Embrace numer 930 - piękny nudziakowaty brąz.
Szminki te są matowe, mają kremową konsystencje, nie wysuszają ust. Trwałość szminek nie jest najgorsza zjadają się po kilku godzinach. Pigmentacja tez jest w porządku. Słyszałam opinie, że u niektórych przesusza usta - u mnie nic takiego nie wystąpiło. Bardzo polecam te szminki.

Odcień smoky rose 987 najpiękniejszy nudziak

Kupiłam ją z polecenia jednej blogerki. Uwielbiam takie kolory- zgaszone róże. Najlepiej się w takich czuje. Pomadka jest matowa, ale nie zastyga na tyle, żeby wysuszać usta i to mi się w niej podoba. Dobrze się nie operuje, gładko sunie po ustach. Zamknięcie na porządny zatrzask, nie zdarzyło się, żeby otworzyła mi sie w torebce. Kolejną zaletą jest cena. W cenie regularnej kosztuje 30 zł, a ja ją dorwałam na promocji za 15;)
Ma delikatny zapach.

Jest to taki tańszy zamiennik MAC Mehr ;)

Uwielbiam

Przyjemnie się rozprowadza, jest taka kremowa i po chwili robi się matowa, ale nie taka w stylu wysuszajacym ale raczej kremowym. Idealna na codzień. Mam kolor Smokey Rose i to najpiękniejszy nude róż jaki miałam. Zjada się po kilku h, wiadomo nie jest ekstremalnie trwała, ale mi wystarczy. Na prawdę bardzo ja lubię i polecam!

Cudo

Mam kolor 942 Blushing Pout (nude) i 950 Magnetic Magenta, który jest moim ulubionym ze wszystkich szminek, naprawdę piękny i intensywny.
Szminki są dobrze napigmentowane, łatwo się je aplikuje, konturówka nie jest potrzebna, bo szminka dobrze sunie po ustach i nie jest tępa w konsystencji. Mat jest glęboki, ale pomadka nie przesusza ust.
Dodatkowo jest tania i bardzo wydajna.
Na co dzień maluję się raczej delikatnie, ale jeżeli już sięgam po szminki to właśnie po te. Sprawdziły się dużo lepiej niż matowe pomadki z Inglota, które są drogie i ciężko je rozprowadzić. Porównanie narzuca się samo, bo jest pomiędzy nimi przepaść przy takiej samej raczej przeciętnej trwałości.
Zazwyczaj nie podoba mi się zapach kosmetyków do ust, ale ten nie jest intensywny.

Ulubiony nudziak

Piękna i trwała, cudne wykończenie.Bardzo długo utrzymuje się na ustach nawet po jedzeniu i piciu.Nr 930 to jest mój kolor-niezwykle elegancki.Nie wysusza ust,fajnie się rozprowadza,cena nie jest wygórowana,porządne opakowanie.Produkt godny polecenia, na pewno skuszę się na inne kolory.

Chcę więcej i więcej!

Posiadam obecnie trzy kolory: 930 Nude Embrance, 965 Siren in Scarlet oraz 986 Melted Chocolate.
Pokochałam wszystkie i każdy kolor z osobna, z pewnością nie są to ostatnie egzemplarze w mojej kolekcji. Nigdzie stacjonarnie nie mogę też dostać koloru 988 - Brown Sugar, żałuję! Pomaki zamknięte są w eleganckim srebrnym opakowaniu z czarną, matową skuwką. Ich uzywanie to pestka - ostatnimi czasy ciągle sięgam po kolor 930 - typowy nude na codzień. 986 to mój odpowiednik pomadki stworzonej przez YSL dla Kate Winslet w "Titanicu". Czerwień o numerku 965 to kolor, który kupiłam z polecenia RLM - idealna czerwień bez żadnych podtonów - ani chłodnych, ani ciepłych. Nie wysuszają ust, mogą podkreślać suche skórki przez swoją mocno kremową formułe - ale wystarczy przed nałożeniem zafundować usteczkom peeling i problem znika. Stawiam je na równi pomadek z GR Velvet Matte. <3

idealny kolor, fatalna pomadka

Kolor nude embrace okazał się moim idealnym nude. Nie zbyt różowy ani rudy, idealnie pasuje do mojej cery. W przyjemny sposób kremowo-matowy. Daje satynowy efekt na ustach, nie ściąga ich i nie wysusza. Niestety, u mnie okropnie się warzy. Niezależnie od tego czy użyję pod spód nawilżającej pomadki, czy nie. Po pół godzinie wchodzi w zmarszczki ust, wygląda brzydko. Używa jej też moja koleżanka i u niej nic takiego się nie dzieje. Lubię ten kolor i czasem uzywam pomadki, ale bardzo muszę wtedy uważać i często ją poprawiać, a przecież nie o to chodziło.

Cudo

Pomadka wręcz idealna. Kolor rzeczywiście jest matowy a do tego szminka łatwo się aplikuje , nie wysusza i nie skleja ust. Na ustach trzyma się cały dzień pomimo jedzenia i picia. Na pewno kupię tą szminkę jeszcze w kilku innych kolorach.

Świetna

Zauważyłam, że o tych pomadkach jest dosyć cicho w blogosferze i na YouTube-zastanawiam się dlaczego, ponieważ jest świetna.

Posiadam dwa kolory: Nude embrace i Brown sugar. Pierwszy, to fajny nudziak-na ręce wypada bardziej neutralno-jasnobrązowy, a na ustach jest to cieplejszy kolor, z podtonami brzoskwiniowymi i brązowymi, ale bardziej brzoskwiniowymi. Szczerze mówiąć, liczyłam na chłodniejszy odcień, ale tragedii nie ma, wygląda dobrze. Brown sugar to taki ciemniejszy brąz, ale z dużą ilością podtonów ciepłych, czerwonych, wiśniowych. Jest również w porządku (uwielbiam brązy), ale jednak też życzyłabym sobie, aby był chłodniejszy. To w sumie bardzo elegancki kolor, mniej oczywisty zamiennik klasycznej, czerwonej szminki.

Pomadka ma fajną konsystencję, miękką, trochę masełkowatą. Gładko sunie po ustach, nie jest tak wysuszająca jak jej inne matowe siostry. Według mnie jest również dobrze napigmentowana, nawet jasne kolory. Nie smuży, nie zbiera się nieestetycznie we wszelkich załamaniach, nie podkreśla suchości ust. Jej wykończenie nie jest w 100% matowe, jest troche satynowe, daje bardzo ładny efekt. Co do trwałości-po jedzeniu trzeba się poprawić, ale przynajmniej nie otrzymamy skorupy jak po dokładaniu warstw na pomadkę w płynie.
Samo opakowanie szminki jest normalne, nie zachwyca ani nie odrzuca.
Podsumowując, uważam ten produkt za jeden z lepszych dostępnych w drogerii, w dodatku tanich. Myślę, że warto ją kupić, to dobra jakośćw dobrej cenie.

Matowy przyjemniaczek ;)

Rewelacja - jedna z lepszych matowych ale przede wszystkim komfortowych pomadek.
Jeżeli nie lubicie efektu nadmiernie wysuszonych ust i mega mocnego matu to taka lżejsza formuła z pewnością przypadnie wam do gustu :)

Pomadka znajduje się w estetycznym, matowym opakowaniu, ma przecudny waniliowy zapach i mega kremową konsystencję.
Nie mogłam nie kupić chyba jednego z najbardziej rozchwytywanych kolorów dlatego też wybrałam pomadkę o numerze 930 NUDE EMBRACE - jak dla mnie jest on idealnym odcieniem nude do noszenia na co dzień. Neutralny brąz - nie za jasny, nie za ciemny i w dodatku podkreśla optycznie biel zębów, czego chcieć więcej.
Dzięki kremowej konsystencji pomadka nakłada się bez żadnych problemów - sunie po ustach jak masełko. Efekt - powiedziałabym, że jest to taki miękki mat, widać, że usta są matowe a przy tym jednocześnie nawilżone - koniecznie musicie same spróbować. Pomadka w żadnym wypadku nie przesusza ust.
Co do trwałości - nie jest to produkt zastygający więc nie trzyma się jakoś specjalnie długo jednak tragedii też nie ma. Bez jedzenia i picia spokojnie wytrzyma 5-6 godzin, a kiedy potrzeba bez problemu można ją poprawić w ciągu dnia.
Na plus również przystępna cena :)

Polecam :)