Eveline, SPA! Professional, Luksusowy balsam intensywnie ujędrniający `Imbir i pomarańcza`

Luksusowy balsam intensywnie ujędrniający dzięki zawartości ekstraktu z imbiru pobudza mikrokrążenie skóry, przyspiesza spalanie tłuszczu i skutecznie walczy z cellulitem. Bogata formuła zapewnia długotrwałe nawilżenie, głęboką regenerację i wzmocnienie struktur skóry, czyniąc ją aksamitnie gładką.
Zaawansowane składniki aktywne:
- Ekstrakt z imbiru - stymuluje mikrokrążenie i przyspiesza metabolizm komórkowy, dzięki czemu przyczynia się do usuwania toksyn i wyrównania struktury skóry.
- Olejek arganowy - bogaty w kwasy omega oraz witaminę E, poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka. Jednocześnie odżywia i silnie regeneruje.
- Olejek sojowy - dzięki wysokiej zawartości witaminy E chroni przed stresem oksydacyjnym i skutecznie zwalcza wolne rodniki.
- Olejek makadamia - bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, przywraca optymalny poziom nawilżenia, widocznie uelastycznia i ujędrnia skórę.
- Wyciąg z alg laminaria - intensywnie i skutecznie ujędrnia oraz wzmacnia strukturę skóry, czyniąc ją gładką, elastyczną i sprężystą.
- bioHyaluron complex - bogaty w kwas hialuronowy, intensywnie i długotrwale nawilża, zapewnia spektakularne wygładzenie naskórka.
- D-panthenol i alantoina - łagodzą i koją podrażnienia, przynoszą ulgę napiętej, suchej i wrażliwej skórze.

balsamy
100 – 250ml
Skóra
normalna

Minus za lepienie

Balsam spełnia dobrze funkcję nawilżenia, nie zauważyłam efektu ujędrnienia. Niestety, trochę się lepi, dlatego odejmuje gwiazdkę. Bardzo naturalny pomarańczowo-imbirowy zapach, fajny na zimę w okresie świąt.

Przyjemny produkt

Eveline to balsam o ciekawym opakowaniu, intensywność koloru i metaliczny połysk przyciąga wzrok. Dużą zaletą jest tuba z której łatwo wycisnąć produkt do samego końca, więc nic sie nie zmarnuje ;) Dla mnie zapach na plus: cudowna, świeża nuta pomarańczy, dość długo utrzymująca się na skórze.
Jeśli chodzi o konsystencje jest ona bardzo optymalna i balsam świetnie sie rozprowadza i wchłania, ale niestety pozostawia klejący film.

Produkt daje świetny efekt nawilżenia, niestety ujedrnienia nie zauważyłam :(

Piękny zapach

Nie powiedziałabym że wygładza czy ujędrnia ale za to bardzo przyjemnie nawilża skórę.

Zapach przepiękny, świeży, faktycznie egzotyczny i długo utrzymuje się.
Niestety długo się wchłania i pozostawia lepką warstwę na skórze.

Cena nie jest wygórowana dlatego warto wypróbować.

ciekawy balsam o świątecznym zapachu

Balsam kupilam przed świętami Bożego Narodzenia. Był w promocji i pomyślałam, że fajnie będzie pachnieć pomarańczą w okolicy świąt. Ma bardzo inytensywny zapach, który zaskakująco długo się utrzymuje dlatego nie używam go codziennie, mi zapach się podoba, ale mam 4 otwarte inne balsamy i używam ich naprzemiennie. Balsam bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, od razu po wsmarowaniu można założyć ubrania. Ujędrania nie zauważyłam, ale sam balsam nie zdziała cudów w tej kwestii.

Przyjemny produkt

Balsam zamknięty jest w miękkiej tubce z zatrzaskiem. Ma przyjemną, nietłustą konsystencję i cudowny pomarańczowy zapach, który nie wietrzeje szybko ze skóry. Bardzo fajnie rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu i uczucia lepkości. Dobrze nawilża skórę, pozostawiając ją gładka i przyjemną w dotyku na długo. Ma dobrą wydajność i przystępną cenę. Ujędrnienia nie zauważyłam, ale nie jest to dla mnie wadą, bo balsam stosowałam w celu nawilżenia skóry. Polecam.

Bardzo fajny produkt

Może nie jest to najlepszy produkt w swej kategorii ale za tą cenę jest naprawdę okej.

+piękny i trwały zapach
+wygodne opakowanie - można wycisnąć produkt do końca
+dobre nawilżenie
+lekko ujędrnia
+cena
+wygładza skórę

-nie zwalcza cellulitu
-średnia wydajność

Ale jak wiadomo same kosmetyki nie zniwelują cellulitu więc uważam, że to całkiem przyjemny produkt :)

Przyjemny produkt

OPAKOWANIE: Balsam dostajemy w pomarańczowej, miękkiej tubce, z której łatwo go wycisnąć aż do samego końca.

KONSYSTENCJA: Jak dla mnie idealna, kremowa, typowa dla balsamów.

ZAPACH: Na początku piękny, ciepły, pomarańczowy, kojarzy się ze świętami. Woń jest intensywna i po dłuższym czasie stosowania może się znudzić. Niestety, ja już po trzecim dniu nie mogłam jej znieść, a jest trwała - pachnie skóra i cały pokój.

WYDAJNOŚĆ: Balsam wystarczył na 14 dni czyli dokładnie 2 tygodnie stosowania. Smarowałam nim całe nogi i sporadycznie brzuch. Muszę dodać, że nie żałowałam go sobie, więc wydajność raczej przeciętna - ani zła, ani dobra.

DZIAŁANIE: Produkt dobrze nawilża. Skóra jest po nim miękka, sprężysta, gładka, napięta. Zauważyłam delikatne ujędrnienie, ale stosowałam balsam krótko, więc nie mogę spodziewać się powalających efektów. Stan cellulitu i obwód uda nie uległy zmianie.

Balsam kupiłam w Rossmanie za niecałe 16 zl.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml