KillyS, Zmywacz do paznokci z witaminą F

KillyS, Zmywacz do paznokci z witaminą F

Zmywacz do paznokci KillyS. Doskonale zmywa lakier i chroni paznokcie. Nie zawiera acetonu. Wzbogacony witaminą F zapobiega wysuszaniu paznokci. Ma działanie ochronne.

bez acetonu
w butelce
>100ml

Tani, a dobrze zmywa lakier.

Pierwszy raz kupiłem go jakieś dwa miesiące temu i jestem bardzo zadowolona z efektów jego stosowania.

+cena
+ładny wygląd paznokcia po zmyciu lakieru
+dobre właściwości zmywające - porównywalne z innymi tego typu produktami
+podobno ekstrakt z perły i witamina F bardzo dobrze wpływają na kondycję paznokci i faktycznie po stosowaniu tego produktu obserwuję lekka poprawę ich wyglądu (nie stosowałam w tym czasie dodatkowo żadnych olejków ani odżywek)

-niektórym może przeszkadzać lekko tłustawa powłoczka pozostawiona przez zmywacz, jednak to chyba właśnie ona pomaga utrzymać moje paznokcie w dobrym stanie
-lekko wyczuwalny drażniący zapach (za to odjęłam 0,5 gwiazdki)

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Nie wiem dlaczego ma tyle negatywnych opini

Ja mam chyba jakąś nową wersję, bo "with pearl extract & witamin f" i jest świetny. Bardzo dobrze zmywa lakier, lepiej niż mój poprzedni ulubieniec od sensique.
Nie wiem czy to wada, czy zaleta, ale zostawia taką lekko tłusto/niewiadomo co powłokę na paznokciach, swietne jezeli mamy zamiar juz nalozyc tylko odżywkę, jednak gorzej ze skomplikowanym manicurem, wtedy idę umyć ręce.

Ilość zużytych opakowań: 2, 150 ml

przyzwoity i niedrogi

Nie ma sie do czego przyczepic.
-butelka lekka idobrze sie dokreca,
-zapach nie odrzuca jakos specjalnie,
-paznokcie nieschna na wior,
-dosc dobrze radzi sobie z mocno napigmentowanymi ciemnymi lakierami Chanel i gumowatymi OPI,
-tani w reclacji do pojemnosci,
-jakosc jakSally Hansen - czyli ok.Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

DIY olejek do paznokci

MASAKRA!!!!!!!!!!

Nigdy w życiu takiego zmywacza!!!! Jest tragiczny, to co zrobił mi z paznokciami to się w głowie nie mieści. Wysuszył je na wiór, łamały się, rozdwajały, były szorstkie, wręcz łuszczyły. A lakieru nie zmywał, potrzebne było kilka wacików, żeby zmyć jeden paznokieć.
Nie polecam nikomu!!!!

Używam tego produktu od: przez 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Najgorszy z możliwych

Zmywacz traumatyczny. Dosłownie. Przyprawił mnie o ból głowy, ponieważ po pierwsze: żeby zetrzeć lakier, musiałam się strasznie namęczyć, to cholerstwo w ogóle nie chciało zetrzeć lakieru :// Straszliwie kiepski zmywacz. Po drugie: zapach! A właściwie jego brak- to coś tak okrutnie śmierdzi, że później nie można się tego zapachu pozbyć :/// Żaden ze znanych mi zmywaczy tak nie śmierdział :// Po trzecie- jak już ktoś napisał- faktycznie szczypią po nim skórki przy paznokaciach. Najgorsze dziadostwo jakie miałam- a dziwiłam się, dlaczego taka duża butelka kosztyje tylko 7 zł w SP. Nic nie warty. Nie polecam.

Używam tego produktu od: jeden raz i nigdy więcej

Paskudztwo.

Po pierwsze potwornie śmierdzi, i to zdecydowanie nawet jak na zmywacz do paznokci. Po drugie bardzo średnio zmywa. Po trzecie, skóra rąk po zmywaniu paznokci tym preparatem potwornie piecze. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka użyć.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Beznadziejny

Można krótko uzasadnić decyzję: trzeba bardzo wiele wysiłku, cierpliwości i samozaparcia wykazać, żeby usunąć lakier przy jego pomocy! Po użyciu top coat, np. sally Hansen, Mega Shine, staje się to niemal niemożliwe.
Wstyd, że firma, która wypuszcza na rynek tak wiele całkiem niezłych produktów do manicure i pedicure, dopuściła do sprzedaży tak nieskuteczny zmywacz!:(

Muszę kupić inny zmywacz, mając jeszcze 2/3 butelki ww.

Nigdy w życiu już !

Miałam dwa razy ten zmywacz ,raz sama kupiłam ,raz wysłałam faceta do sklepu i przyniósł najdroższy jaki był ,że niby miał być najlepszy :/.
Zmywa ,a bardziej rozmywa po palcach i to przy użyiu siły .Trzeba dużo jego wylać .Kompletnie sobie nie radzi nawet z jasnymi lakierami.Śmierdzi !A cena nie jest przystępna bo w takiej cennie można kupić zmywacz Rosmmanowski ,który jest bardziej energomiczny.Totalna porażka. Nie polecam !

Używam tego produktu od: dwa razy ,ostatni dwa miesiące temu z przypadku.
Ilość zużytych opakowań: z uporem i ostatkiem sił dwa

no comment

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że dobrze usuwa lakier i pielęgnuje płytkę. Ponadto śmierdzi, w całym domu czuć rozpuszczalnik...
Szczerze nie polecam.Używam tego produktu od: 1/2 opakowania, reszta w koszu
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Rozczarowałam się...

Kupiłam ten zmywacz bo lubię lakiery tej firmy. Myślałam że ze zmywaczem będzie podobnie...niestety...zmywacz nie radzi sobie z brokatem, trzeba używać siły aby dobrze zmyć paznokcie.
Poza tym (i to dla mnie chybanajwiększa wada tego zmywacza) rozmywa ciemne lakiery tzn gdy zmywam paznokcie pomalowane np na ciemną śliwkę lub czerwony kolor, to zmywacz rozmazuje mi ten kolor po całym paznokciu i palcach, zamiast wsiąkać w wacik. Potem mam kolorowe paluchy które ciężko domyć :kwasny: Dramat!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego

zawiedziona

Lubię nawet firmę killys, spodziewałam się zakupu nieinwazyjnego zmywacza, niestety....
za cenę ok.10 złotych dostaję ładną buteleczkę z kiepskim zmywaczem.Nie czepialabym się,że długo się zmuywa paznokcie gdyby faktycznie ich nie wysuszał.

Po zmyciu zostaje mi biały nalot, co dyskwalifikuje dla mnie ten zmywacz. Poza tym jest strasznie niewydajny.

O wiele lepszy zmywacz kupuje w Tesco za 5 zł, Dramers, jest o wiele wydajniejszy i nie wysusza płytki.
Używam tego produktu od:mam od 3 miesięcy

w porządku

bardzo fajny, rzeczywiście nie wysusza płytki paznokciowej, poza tym bardzo ładny zapach, nie tak jak te tanie lakiery o pięknym duszącym zapachu kwiatowym;) niedrogi, duże opakowanie, ładne opakowanie, daje mu 4 ze względu na to, że trzeba było się nieźle namęczyć, żeby zbyć lakier z paznokci......