Eldena, Body Care, Handcreme (Krem do rąk)

Eldena, Body Care, Handcreme (Krem do rąk)

Eldena - intensywna pielęgnacja zniszczonych dłoni - przywraca skórze miękkość i elastyczność. Bez olejków mineralnych - nie zawiera poliglikolu - nie zawiera parabenów - produkt testowany dermatologicznie. Krem dostępny w sklepach Aldi.

Skład: Aqua, Ethylhexyl stearate, Glycerin, Glyceryl stearate, Glyceryl stearate citrate, Stearyl alcohol, Butyrospermum parkii butter, Panthenol, Perfum, Carbomer, Sodium hydroxide, Sodium chloride, Dipropylene glycol, Decylene glycol, Methylisothiazolinone

Mój ulubiony kosmetyk

Krem ten znalazłam kiedyś w szafie mojej mamy i z braku jakiegokolwiek innego kremu pod ręką postanowiłam go wypróbować i... zakochałam się od pierwszego zastosowania!

Jest niewiele kosmetyków, do których wracam z taką lubością, policzyć je mogę chyba na palcach jednej dłoni. Ale ten krem zawsze jest na pierwszym miejscu. Wcześniej używałam kremu z neutrogeny, który również był bardzo dobry, ale z tym nie ma porównania.

Plusy:
+ łagodzi suchą, popękaną skórę na dłoniach. Gdy przychodziły mrozy i chłodne dni, zawsze "usychały" i pękały mi dłonie, szczególnie knykcie. Z tym kremem zupełnie o tym zapomniałam.
+ zapach bardzo przyjemny, nie jest jakiś wymyślny, perfumowany, po prostu taki "kremowy" i przyjemny.
+ cena bardzo przystępna, ok. 5 zł.
+ opakowanie dla mnie jest bardzo praktyczne, szczególnie dozownik. Nigdy nie wycisnę zbyt dużej ilości kremu. Etykieta jest prosta, ale nie to jest ważne.
+ wystarcza mi na długo przy dość częstym stosowaniu (minimum 2 razy na dzień).
+ najważniejsze - nie pozostawia uczucia śliskości na dłoniach, wchłania się szybko pozostawiając dłonie delikatnie miękkie :)

Jedyny minus, to DOSTĘPNOŚĆ. Obecnie widziałam go jedynie w Aldi i sklepach internetowych. Mam to szczęście, że do Aldi mam 20 minut drogi pieszo, więc zawsze mogę sobie do niego podskoczyć gdy skończą się zapasy, ale wcześniej w Toruniu nie było tego marketu i musiałam zamawiać krem u mojej mamy, która kupowała go w innym mieście ;)

Nie polecam bliźniaczego kremu tej samej firmy, z czerwoną etykietą i dodatkową gliceryną. On, w porównaniu do tej wersji wypada tragicznie, ręce są bardzo długo lepkie i obślizgłe.

Polecam każdemu, szczególnie teraz gdy robi się chłodniej. Do tego kremu przekonałam już kilka moich koleżanek, które także są zadowolone ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: Nie ma szans zliczyć