Lancome, Hypnose Doll Eyes Waterproof (Wodoodporny tusz do rzęs)

Lancome, Hypnose Doll Eyes Waterproof (Wodoodporny tusz do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 6,5 ml

Hypnôse Doll Eyes idealnie pokrywa każdą rzęsę bez względu na jej długość zapewniając optyczne powiększenie spojrzenia. Efekt: wydłużenie, pogrubienie i uniesienie rzęs.

Mieszane uczucia

Uwielbiam tusze Lancome ale z tym mam problem.Nie wiem czy trafił mi się dziwny egzemplarz czy każdy taki jest. Szczoteczka niby ok ale nierówno nabiera tusz.Rzęsy są jakby posklejane.Trzeba długo tuszować aby był dobry efekt.Jest tak bardzo wodoodporny, że ciężko go zmyć.

Wodoodporny, aż za bardzo

Sama nie wiem jak ocenić ten tusz. Dostałam go w prezencie. Całe szczęście, bo cena jest wysoka.Faktycznie daje efekt oczu jak u lalki. Jednym może się to podobać drugim nie. Jedna warstwa za dużo i rzęsy są posklejane i nie wyglądają ładnie. Ale najgorsze jest zmywanie. Nie pomogła woda z mydłem, płyn micelarny ani olejek.

wodoodporny ale nic poza tym

Mnie niestety ten tusz rozczarowal. Co prawda pokrywa kazda rzese ale praktycznie bez wiekszych efektow; rzesy ani nie sa wydluzone ani spektakularnie uniesione. Po kilkukrotnym nalozeniu daje efekt owadzich nozek.
Zaleta jest to ze rzesy po wyschnieciu sa miekkie a tusz nie okrusza sie.
Bezkompromisyjnie 100% wodoodporny.

"Wszystkoodporny"

Z tuszami wodoodpornym jest zawsze problem ze zmyciem, ale mimo wszystko sięgasz po dwufazowy płyn i po kłopocie.
Malując rzęsy jeszcze nie wiedziałam jaki ja bede miała problem z jego usunięciem.. mleczko, mydło, dwufazowy płyn.. no nie idzie go zmyć do końca! No ale zadanie swoje spełnia :)

Bez szału

Tusz dużo słabszy niż jego nie-wodoodporna wersja.
Strasznie ciężko się go zmywa, skleja rzęsy, generalnie bez szału. Szczególnie jak na tę cenę. Nie wrócę do niego zdecydowanie.

Nie do końca

Choć szczoteczka i jakość tuszu są bardzo dobre, nie polecam, ponieważ bardzo ciężko go zmyć! :< W dodatku szybko zasycha. Wersja niewodoodporna jest o niebo lepsza