Kenzo, Flower by Kenzo L`Elixir EDP

Kenzo, Flower by Kenzo L`Elixir EDP

Kenzo Flower by Kenzo LElixir marki Kenzo to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Kenzo Flower by Kenzo L`Elixir został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: mandarynka, malina;
nuty serca: róża bułgarska, kwiat pomarańczy;
nuty bazy: pralina, wanilia bourbon, nuty pudrowe.

Wykorzystała: kilka próbek

Miłość

Właśnie domowilam sobie następne próbki a potem będę blagala mikołaja o prezent w postaci tych perfum.
Zapach jest tak bardzo słodki. .. wanilia zatopiona w cukrze i polana sosem z malin lub innych słodkich owoców a na koniec wszystko posypane czekolada i pudrem. ..żeby zapach trochę wyciszyć. Kompozycja wspaniała dla slodziakow.
Zapach pięknie się rozwija na skórze i ewoluuje. Zostawia po sobie dyskretny słodki ślad. Masz ochotę przytulać i zasypiać w ramionach tego zapachu. Na szczęście zapach jest mało popularny. Podejrzewam, że przez ten ulepek zapachów. Kompozycja wspaniała, nie wiem tylko czy na stałe. Boje się, że w końcu zapach osiadzie na stałe w mojej głowie i stracę cała sympatię.
Dobra wydajność. ..nie wymaga ciągłego psikania. Trwałość bardzo dobra, ale kilerem nie jest. Zachęcam czekolubnych do zakupu próbki.
U mnie w najbliższym czasie może pojawi się butla

Używa produktu od: próbka

Chętnie kupię :)

Zapach jest mocny, jest mega słodki i długotrwały. Dla mnie otwiera się pralinkowo, kramelowo. Czytałam już o nim, że to kolejny lancome la nuit tresor, ale oj nie, nie! Nie wszystko co słodkie to lancome :) To jest inna słodycz. Słodycz kwaskowa i zadziorna. Przypomina mi trochę jedne z moich pierwszych perfum - Guess Marciano. Mają wspólny mianownik, te charakterystyczną nutę, ale kenzo jest tym czego oczekiwałam po tamtym flakonie guess. I myślę, że je kupię, lub poproszę o nie pod choinkę xD Ale obawiam się, że mogą stać się kolejnym masowym hitem, oby nie!