Avon, Avon, Naturals, Yumberry & Yogurt, Superfruit Souffle (Maseczka do włosów `Woskownica czerwona i jogurt`) (nowa wersja)

Maseczka do włosów o lekkiej formule nadaje włosom blask i zdrowy wygląd. Woskownica czerwona i jogurt sprawiają, że włosy są odżywione od nasady aż po same końce.

Ładny zapach i mało więcej.

Maseczka od razu robi dobre wrażenie ładnym zapachem czerwonych owoców, wakacyjny i miły. Konsystencja bardzo delikatnego balsamu, dość rzadka, zdarzało jej się spływać z włosów. Łatwo się spłukuje. Efekt użycia - leciutki połysk, troszkę wygładza i ułatwia rozczesywanie. Jeden z najbardziej niewydajnych kosmetyków - chyba nie doszłam do pięciu użyć, już było po. Ja tą maseczkę (maseczka to za duże słowo - dla mnie to jest średniej jakości odżywka) miałam w gratisie, nie wiem czy warta jest pieniędzy.

Warto dla samego zapachu!

Maska nakładana na całą długość włosów prócz skalpu sprawia, że włosy są wygładzone, nie puszą się, mają blask i są miękkie. Dodatkowo lekka formuła nie obciąża włosów a zapach to marzenie, jeden z piękniejszych jaki spotkałam w kosmetykach!

Konsystencja: jest lekka, przypominająca jogurt lub suflet. Łatwa w zmyciu, nie pozostawia lepkości na włosach.

Działanie: stosowałam ją średnio co trzecie mycie. Nakładałam od wysokości uszu po same końcówki i trzymałam około 3 minuty. Po osuszeniu włosów ręcznikiem, rozczesywały się łatwo, dobrze współgrały z suszarką i szamponem. To taki podstawowy produkt do pielęgnacji włosów, ładnie wygładzał, nadawał miękkość i blask, mimo wszystko to nie jest mój ideał, ale wrócę do niego z przyjemnością.

Zapach: niewątpliwie największy atut tej maski! Słodki, delikatny dla mnie, nie dusił, przypominał mi deser truskawkowy, może jogurt? Piękny.

Opakowanie: małe, choć poręczne, łatwe otwieranie. Pojemność jest niepozorna, bo zawiera tylko 125 ml a starcza na wiele użyć.

Dostępność: katalogi, internet, stoiska firmowe.

Plusy:
- zapach, zapach, zapach!
- wygładza, nawilża, dodaje miękkości włosów
- łatwa do spłukania, bo jest lekka
- niedroga a wydajna
- ładne, wygodne opakowanie

Minusy: nie mam

Używam tego produktu od: Około 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 125 ml.