Lovely, Fast Dry, Lakier do paznokci

Lovely, Fast Dry, Lakier do paznokci

Zupełnie nowa formuła, gwarantuje 1 minutowy czas schnięcia. Wygodny, szeroki i płaski pędzelek zapewnia ekspresową aplikację. Kolorystykę stanowią głębokie, eleganckie odcienie, kryjących już po pierwszej warstwie. Doskonała pigmentacja gwarantuje perfekcyjne pokrycie kolorem bez efektu smug, a szybkie wysychanie daje gwarancję idealnego gładkiego pokrycia bez zarysowań.

Lakier do paznokci, Lovely, Fast Dry nr 5

Kupiłam ten lakier zachęcona recenzjami i promocyjną ceną.
Niestety nie mam dobrego zdania o tym lakierze.
Jedna warstwa nie wystarcza dopiero 2-3 warstwy dają ładny nasycony kolor. Lakier szybko schnie ale niestety z trwałością już dużo, dużo gorzej.
Na pewno na plus szeroki pędzelek i ładne kolory.
Ja wybrałam lakier kolor nr 5.

Rewelacyjny

Lakier jest rewelacyjny po prostu, obietnice producenta spełnione. Wystarczy jedna warstwa zeby lakier wygladal ładne, długo sie utrzymuje, nie odpryskuje. Do tego cena bardzo zacheca do zakupu, kolorki lakierow bardzo fajne.

Jeden z ulubionych

Lakier bardzo szybko zasycha. Mam go w kolorze bordowym. Nie pozostawia żadnych smug, wystarcza już jedna warstwa żeby pokryć cały paznokieć. Jest wydajny i lubię jego wygodny pędzelek. Już planuje zakup kolejnych kolorów.

Cudo

Jest to naprawdę bardzo dobry lakier - mówię to ja osoba która ma dość pokaźną kolekcję. Wszystko było by idealnie (ma intensywny kolor który szybko schnie nie odpryskuje w zatrważającym tempie, bardzo dobrze wyprofilowany pędzelek - nie za szeroki nie za wąski - który jest lekko zaokrąglony...) ALE ma bardzo ubogą game kolorystyczną. O Lovely proszę was o jej rozszerzenie wtedy będę wykupywać po kilkanaście sztuk a obecnie jedyny kolor jaki kupuję to bordo.

Rozczarowanie

Kupiłam ten lakier zachęcona pozytywnymi recenzjami. Niestety prawie nic co przeczytałam, nie pokrywało się z produktem, który dostałam. Lakier od początku był gęsty co uniemożliwiało nałożenie cienkich warstw, miałam wrażenie, że jest jakby 'gumowy', źle się go rozprowadzało. Druga warstwa schła bardzo długo, całość nie wyglądała zbyt estetycznie (nigdy nie miałam takich problemów z innymi lakierami, być może trafiłam na wadliwy/stary egzemplarz?). Jedynym ratunkiem okazał się top coat, ale ostatecznie więcej tego lakieru nie użyję. Plus za intensywny kolor i szeroki pędzelek.

Sympatyczny :)

Lakiery mają ładne kolory, nie wiem jak zachowują się z bez utwardzacza, ale w połączeniu z topem jestem jak najbardziej zadowolona. Niska cena, łatwa dostępność, godny polecenia.

Dobry lakier za niską cenę

Bardzo szybko wysycha i ma świetny gruby pędzelek, którym bardzo łatwo nakładać lakier. Ma bardzo dobrą pigmentacje i piękne kolory do wyboru, ja skusiłam się na zgaszony róż, który idealnie pasuje na jesienne dni. Jeżeli chodzi o trwałość to można go porównywać z innymi lakierami z wyższej półki. Po około 4 dniach zauważyłam drobne odpryski, które nie rzucały się mocno w oko. Jak na taką cenę jest to lakier dobrej jakości. Polecam! :)

Świetny

Na promocji 49% w Rossmanie kupiłam sobie zimną czerwień. W związku z tą przeceną lakier już w ogóle kosztował grosze. Bardzo cieszę się z tego zakupu i na pewno wrócę jeszcze spróbować inne kolory. Lakier rzeczywiście schnie bardzo szybko, nie wiem czy aż 1 minutę, ale i tak czuć różnicę. Paleta odcieni to róże i czerwienie. Lakier ma dobrą pigmentację, do ładnego pokrycia płytki paznokcia jedna warstwa jest wystarczająca. Odpowiada mi też gruby pędzelek, jest bardzo wygodny i nie tworzy smug. Trwałość lakieru jest bardziej dobra, niż zła. Na pewno nie wyróżnia się pod tym względem.

Pędzelek-ideał:)

Lakier naprawdę dobry, sprawdza się zwłaszcza wtedy, gdy chcemy zaoszczędzić czas.
Ma delikatny, lekko mleczny kolor. Zawsze nakładam dwie warstwy. Efekt matu utrzymuje się około 4 dni, ten lakier mniej więcej tyle czasu spędza jednorazowo na moich paznokciach. Trzeciego dnia końcówki są lekko starte, jednak nie jest to bardzo widoczne, nie występuje rozwarstwianie się warstw, czy odpadanie. Wyjątkowo udany jest pędzelek- szeroki duży, pokrywa niemal całą płytkę paznokcia, a ja bardzo lubię ułatwienia przy malowaniu:)
Szybko schnie, gdy zaczynam malować paznokcie prawej ręki, te z lewej są już całkowicie suche. Małym minusem jest szybkość zasychania lakieru w buteleczce, jednak nie stanowi to dla mnie dużego problemu, cena jest przystępna. Polecam:)

Bardzo udany

Kupiłam ocień zgaszonego różu (2).

Nie robiłam sobie jakichś wielkich nadziei - zazwyczaj lakiery Lovely czy Wibo trzymały się u mnie słabo i zaletą była głównie gama kolorystyczna.

Ten lakier jednak jest dużo lepszy niż klasyczna seria - trzyma się bardzo dobrze, kilka dni bez matowienia i odprysków (nie ocenię, ile dłużej, bo często zmieniam kolory i nie trzymam jednego pięć czy sześć dni na paznokciach). Pod koniec lekko zaczynają ścierać się końce (ale bez żadnego łuszczenia, ot, lekko wyciera się krawędź, czego nawet szczególnie nie widać).
Trwałość lakieru oceniam z top coat'em (nie używam lakierów solo, więc bez np. seche vite nie mam jak ocenić ich trwałości).
Intensywność koloru bardzo dobra - jedna warstwa kryje płytkę, ja niezależnie od tego zawsze nakładam dwie.

Szybkość schnięcia - na wierzch daję seche vite, więc mam turboszybkie wysychanie ;) ale mogę stwierdzić, że bez seche vite, czyli między pierwszą a drugą warstwą czekam bardzo krótko, więc wydaje mi się rzeczywiście szybkoschnący w porównaniu z innymi lakierami.

Nie wysusza, nie odbarwia płytki, dobrze się zmywa.
Ładna, zgrabna buteleczka, wygodny, dość szeroki pędzelek (takie lubię), pozwalający pokryć za pierwszym pociągnięciem prawie całą płytkę.

Polecam zdecydowanie bardziej niż lakiery ze zwykłej linii Lovely, jest naprawdę dobrej jakości.

Całkiem ok

To jest jeden z tych produktów, który wzięłam przez przypadek w Rossmanie.
Może nie przez przypadek, ale bez sprawdzania recenzji ;)
Jechałam na wyjazd i nie zdążyłam ściągnąć hybryd i nałożyć nowych. Wiedziałam, że na bank w ciągu 2 tygodni mi odpadną, więc musiałam kupić coś w zbliżonym kolorze, by ewentualnie zatuszować odpryski.
Wybór padł na Lovely Fast Dry (chyba był w promocji).
Duża buteleczka, duży pędzelek i obietnica szybkiego wyschnięcia - idealnie.
Faktycznie, krycie ma bardzo fajne, 2 warstwy kładłam z przyzwyczajenia. Trwały, nic nie musiałam z nim robić przez 4 dni, które mi zostały do końca wyjazdu, także jak najbardziej na plus.
Nie wiem tylko jak by sobie poradził w bardziej codziennych warunkach, ale ja go oceniam bardzo dobrze.

Dobry

Dobry lakier o formule naprawdę błyskawicznego schnięcia. Faktycznie schnie szybko, nic się nie odbija, nie odciska, faktura lakieru jest gładka a wykończenie błyszczące.
Paleta kolorów nie jest jeszcze jakaś ogromna, w porównaniu do innych serii ale można znaleźć coś fajnego dla siebie.
Trwałość bez bazy 2-3 dni, potem ścierają się końcówki. Raczej nie odpryskuje. Z dobrą nawierzchniówką uciągnie 5-7 dni w dobry stanie. Ma wygodny szeroki pędzelek, raczej rzadki, nie zasycha.