Lovely, Fast Dry, Lakier do paznokci

Lovely, Fast Dry, Lakier do paznokci

Sprawdź ceny produktu

Zupełnie nowa formuła, gwarantuje 1 minutowy czas schnięcia. Wygodny, szeroki i płaski pędzelek zapewnia ekspresową aplikację. Kolorystykę stanowią głębokie, eleganckie odcienie, kryjących już po pierwszej warstwie. Doskonała pigmentacja gwarantuje perfekcyjne pokrycie kolorem bez efektu smug, a szybkie wysychanie daje gwarancję idealnego gładkiego pokrycia bez zarysowań.

Super

Posiadam kolor ciemno czerwony.
W zasadzie najczęściej używam lakierów hybrydowych, ale jako że ostatnio nie mam na to czasu, postawilam na lakier tradycyjny.
Kolor bardzo ładny, przy 2 warstwach mamy pełne krycie, szybko zasycha, trwałość również jest w porządku. Lubię także jego gruby pędzelek który ułatwia manicure.
Buteleczka jest przezroczysta, estetyczna.
Dobry produkt w niskiej cenie.

Lakier szybkoschnący

Lovley to zdecydowanie mój przodownik w dziedzinie lakierów do paznokci. Podobnie jest w przypadku tego lakieru. Szybko zasycha, ma piękne i gustowne odcienie, a do tego wygodny aplikator, który ułatwia malowanie.

Jedynym minusem jest trwałość. Niestety ten pod tym względem nie różni się od innych lakierów.

Dobry lakier w atrakcyjnej cenie

Z niedużej gamy kolorystycznej w moje ręce trafił lakier w odcieniu nr.5, mocno nasycony odcień czerwieni wpadający w bordo.

Lakier znajduje się w szklanej, poręcznej, przeźroczystej buteleczce z widoczną zawartością i kolorem o pojemności 8 ml. Posiada złotą nakrętkę z pędzelkiem , który dzięki temu że jest dość szeroki znacznie ułatwia i przyśpiesza malowanie.

Kolor jest dobrze napigmentowany i już po nałożeniu jednej warstwy paznokcie są idealnie pokryte bez smug i prześwitów , choć ja zawsze stosowałam dwie warstwy. Faktycznie wysycha w ekspresowym tempie , i bez czekania możemy nakładać powtórną warstwę oraz top coat aby zabezpieczyć lakier i nadać mu ładny połysk. Odpowiednia gęstość produktu. oraz gęsty, płaski i szeroki pędzelek umożliwia precyzyjne pomalowanie płytki paznokcia i zapobiega rozlewaniu się go na skórki.
Trwałość jak na taką półkę cenową jest dla mnie zadowalająca, ja stosuję go z seche vite i spokojnie w nienaruszonym stanie wytrzymuje 3 dni , potem zaczyna się ścierać na końcach paznokci, ale nie odpryskuje ani nie odpada płatami.
Nie stwarza też żadnych problemów przy zmywaniu, i nawet przy ciemnych kolorach nie barwi płytki paznokcia.

Z czasem trochę gęstnieje , ale i tak nie stwarza to problemów przy malowaniu.
Niewielka pojemność , ale dzięki dobrej pigmentacji jest bardzo wydajny.

Przyjemny lakier do paznokci w ładnych odcieniach, wadą jest mała gama kolorystyczna, bo mamy tylko 6 kolorów do wyboru, ale dobra jakość i atrakcyjna cena przekonuje mnie do ponownego zakupu.

Lakier do paznokci, Lovely, Fast Dry nr 5

Kupiłam ten lakier zachęcona recenzjami i promocyjną ceną.
Niestety nie mam dobrego zdania o tym lakierze.
Jedna warstwa nie wystarcza dopiero 2-3 warstwy dają ładny nasycony kolor. Lakier szybko schnie ale niestety z trwałością już dużo, dużo gorzej.
Na pewno na plus szeroki pędzelek i ładne kolory.
Ja wybrałam lakier kolor nr 5.

Rewelacyjny

Lakier jest rewelacyjny po prostu, obietnice producenta spełnione. Wystarczy jedna warstwa zeby lakier wygladal ładne, długo sie utrzymuje, nie odpryskuje. Do tego cena bardzo zacheca do zakupu, kolorki lakierow bardzo fajne.

Jeden z ulubionych

Lakier bardzo szybko zasycha. Mam go w kolorze bordowym. Nie pozostawia żadnych smug, wystarcza już jedna warstwa żeby pokryć cały paznokieć. Jest wydajny i lubię jego wygodny pędzelek. Już planuje zakup kolejnych kolorów.

Cudo

Jest to naprawdę bardzo dobry lakier - mówię to ja osoba która ma dość pokaźną kolekcję. Wszystko było by idealnie (ma intensywny kolor który szybko schnie nie odpryskuje w zatrważającym tempie, bardzo dobrze wyprofilowany pędzelek - nie za szeroki nie za wąski - który jest lekko zaokrąglony...) ALE ma bardzo ubogą game kolorystyczną. O Lovely proszę was o jej rozszerzenie wtedy będę wykupywać po kilkanaście sztuk a obecnie jedyny kolor jaki kupuję to bordo.

Rozczarowanie

Kupiłam ten lakier zachęcona pozytywnymi recenzjami. Niestety prawie nic co przeczytałam, nie pokrywało się z produktem, który dostałam. Lakier od początku był gęsty co uniemożliwiało nałożenie cienkich warstw, miałam wrażenie, że jest jakby 'gumowy', źle się go rozprowadzało. Druga warstwa schła bardzo długo, całość nie wyglądała zbyt estetycznie (nigdy nie miałam takich problemów z innymi lakierami, być może trafiłam na wadliwy/stary egzemplarz?). Jedynym ratunkiem okazał się top coat, ale ostatecznie więcej tego lakieru nie użyję. Plus za intensywny kolor i szeroki pędzelek.

Sympatyczny :)

Lakiery mają ładne kolory, nie wiem jak zachowują się z bez utwardzacza, ale w połączeniu z topem jestem jak najbardziej zadowolona. Niska cena, łatwa dostępność, godny polecenia.

Dobry lakier za niską cenę

Bardzo szybko wysycha i ma świetny gruby pędzelek, którym bardzo łatwo nakładać lakier. Ma bardzo dobrą pigmentacje i piękne kolory do wyboru, ja skusiłam się na zgaszony róż, który idealnie pasuje na jesienne dni. Jeżeli chodzi o trwałość to można go porównywać z innymi lakierami z wyższej półki. Po około 4 dniach zauważyłam drobne odpryski, które nie rzucały się mocno w oko. Jak na taką cenę jest to lakier dobrej jakości. Polecam! :)

Świetny

Na promocji 49% w Rossmanie kupiłam sobie zimną czerwień. W związku z tą przeceną lakier już w ogóle kosztował grosze. Bardzo cieszę się z tego zakupu i na pewno wrócę jeszcze spróbować inne kolory. Lakier rzeczywiście schnie bardzo szybko, nie wiem czy aż 1 minutę, ale i tak czuć różnicę. Paleta odcieni to róże i czerwienie. Lakier ma dobrą pigmentację, do ładnego pokrycia płytki paznokcia jedna warstwa jest wystarczająca. Odpowiada mi też gruby pędzelek, jest bardzo wygodny i nie tworzy smug. Trwałość lakieru jest bardziej dobra, niż zła. Na pewno nie wyróżnia się pod tym względem.

Pędzelek-ideał:)

Lakier naprawdę dobry, sprawdza się zwłaszcza wtedy, gdy chcemy zaoszczędzić czas.
Ma delikatny, lekko mleczny kolor. Zawsze nakładam dwie warstwy. Efekt matu utrzymuje się około 4 dni, ten lakier mniej więcej tyle czasu spędza jednorazowo na moich paznokciach. Trzeciego dnia końcówki są lekko starte, jednak nie jest to bardzo widoczne, nie występuje rozwarstwianie się warstw, czy odpadanie. Wyjątkowo udany jest pędzelek- szeroki duży, pokrywa niemal całą płytkę paznokcia, a ja bardzo lubię ułatwienia przy malowaniu:)
Szybko schnie, gdy zaczynam malować paznokcie prawej ręki, te z lewej są już całkowicie suche. Małym minusem jest szybkość zasychania lakieru w buteleczce, jednak nie stanowi to dla mnie dużego problemu, cena jest przystępna. Polecam:)