Lirene Dermoprogram, Physio, Micelarny żel do oczyszczania twarzy z błękitną algą

Micelarna formuła żelu, nie zawierająca mydła, umożliwia dogłębne oczyszczenie skóry. Błękitna alga, to unikalny składnik aktywny, pochodzący z Ameryki Północnej i chrakteryzujący się wysoką zawartością witamin z grupy B i aminokwasów. Głęboko nawilża skórę. Wosk z mango odżywia i zmiękcza naskórek, przywracając komfort skórze. D-Pantenol łagodzi podrażnienia i wygładza.
Potwierdzone rezultaty* stosowania żelu:
- 82% precyzyjnie oczyszcza,
- 75% wygładza,
- 100% odświeża.
Testowano dermatologicznie.
*Test IN VIVO przeprowadzony pod nadzorem dermatologów - ocena w grupie kobiet z cerą normalną i wrażliwą po 1 tygodniu stosowania

Łagodny

Bardzo podoba mi się opcja 2 w 1, czyli żel do mycia twarzy i płyn do demakijażu.

Jako żel fajnie oczyszcza, matowi skórę i ogranicza wydzielanie sebum.

W drugiej formie stosuję go bezpośrednio na wacik kosmetyczny i przecieram nim oczy. Formuła żelowa fajnie nawilża skórę oczu, nie wsiąkając w wacik. Zmywa tusz, cienie czy nawet eyeliner. Można czasem mocniej potrzeć czy przetrzeć linię wodną bez obawy przed podrażnieniami. Naprawdę nic nie szczypie!

Całkiem fajny

Żel dobrze się sprawdzi przy cerze wrażliwej i raczej bezproblemowej, ponieważ jest delikatny, nie ściąga, skóra nie robi się zaczerwieniona, jest gładka i całkiem nieźle oczyszczona. Żel się nie pieni w połączeniu z wodą
Producent obiecuje:
1) precyzyjny demakijaż i usunięcie wszelkich zanieczyszczeń - żel ten raczej rozpuszcza makijaż, sprawiając, że jest łatwiejszy do usunięcia; z pewnością nie usuwa go, ponieważ na waciku z płynem micelarnym, który używałam po oczyszczaniu zostawało sporo produktów
2) intensywne nawilżenie i wygładzenie - tutaj jak najbardziej na plus
3) złagodzenie podrażnień i odświeżenie - również sprawdził się bardzo dobrze.
Podsumowując - nie usuwa makijażu w całości, a jedynie delikatnie oczyszcza. Pozostawia skórę miłą w dotyku. Jest wydajny i w fajnej cenie. Polecam.

Bardzo slaby

Kupiony w promocji w rossmanie za ok 6.5zl.. i niestety to najgorzej wydane 6.5..jako plyn do demakijazu tragedia, trzesz i trzesz (dosloewnie) i makijaz jak byl tak jest. Jqko zel do mycia twarzy moze byc i tak go stosuje bo noe podraznia.Myje jak kazdy inny.

idealny !

Kupiłam go z myślą o oczyszczaniu twarzy . Był akurat na promocji w rossmanie . Jak najbardziej polecam , idealnie zmywa makijaż . Bardzo ładnie pachnie , nie lepi się . Idealnie nadaje się jako żel jak i jako płyn do zmywania makijażu . Nie podrażnia ani nie przesusza cery .

Przyjemny produkt

Zakupiłam żel z myślą o dopełnieniu rytuału oczyszczania skóry. Ma bardzo płynną konsystencję i w połączeniu z wodą nie pieni się. Stosuję go zaraz po zmyciu makijażu olejkiem z wodą i uważam, że się sprawdza. Nie nakładam go na wacik, tylko rozprowadzam z ciepłą wodą, lekko go wmasowując. Nawet jeżeli po myciu twarzy olejkiem pozostaną jakieś resztki makijażu, to ten produkt zawsze je dokładnie usuwa. Po oczyszczeniu skóra jest delikatnie nawilżona, nie ma efektu ściągnięcia skóry. Do tego bardzo przyjemny, orzeźwiający zapach - taki owocowy, lekki. Najbardziej przypomina mi melon. Zauważyłam, że żel ma dosyć niską ocenę i wydaje mi się, że to kwestia złego wykorzystania produktu. Nie próbowałam używać żelu do zmywania makijażu, ale uważam, że od tego są inne kosmetyki - olejki, płyny micelarne itp. Dlatego polecam go do tzw. drugiego przemycia twarzy i wtedy będzie można docenić jego pozytywne działanie na skórę. Trzeba jeszcze wspomnieć, że żel jest w bardzo fajnym opakowaniu z pompką. Bardzo lubię takie rozwiązania, ponieważ jest to higieniczne i naciśnięcie jednej dawki wystarcza na całą twarz.

Nie przypadł mi do gustu!

Kupiłam ten żel micelarny z myślą o dokładnym demakijażu po ciężkich kosmetykach. Niestety w tej roli nie sprawdził się zupełnie. Makijaż musiałam zmywać kilkakrotnie, a na płatku kosmetycznym i tak pozostawały ślady po podkładzie. Dodatkowo podrażnił moje oczy, skóra była strasznie lepka i nieprzyjemna w dotyku.

Słabo oczyszcza

Używałam go jako zwykły żel do mycia twarzy.
Ma przyjemny, bardzo delikatny zapach i żelową (może trochę bardziej lejącą się) konsystencję.
Przyjemnie się go rozprowadza na twarzy. Nie stosowałam go na oczy.

Niestety uważam, ze działa za słabo - nie radził sobie z podkładem - a tego przede wszystkim wymagam od produktu do demakijażu twarzy. Co mi po produkcie do demakijażu, po którym trzeba poprawiać?

Średnio wydajny - starczył mi na niecałe dwa miesiące.

Genialny

Produkt jest genialny. Nie służy do zmywania makijażu więc nie rozumiem negatywnych komentarzy, że rozmazuje oczy. Żel jest delikatny i nadaje się idealnie do stosowania przy porannym myciu twarzy. Ja używam go jak tradycyjnego żelu - myję nim twarz przy użyciu wody, - ale myślę, że na wacik także się sprawdzi. No i zapach, tak jak ktoś niżej napisał, to są nuty zielonego Be Delicious ;).

Dla cery wrażliwej hit nad hity

Zacznę od tego, że jestem aktualnie w ciąży i jestem tą szczęściarą, która nabawiła się trądziku. Pani dermatolog nie może we mnie teraz ładować chemii w pierwszym trymestrze więc zaleciła m.in.oczydzczanie twarzy produktami z lirene, wychwalając je pod niebiosa. W drogerii obok zwykłych żei stałten oto physo-micearny żel. Połączyłam przyjemne z pożytecznym, zakupiłam(jedyny makijaż -szumnie powiedziane-jaki jestem w stanie nośić to wytuszowane rzęsy, cienie naturalne i szminka. Ze zmywaniem tych trzech radzi sobie dobrze. Ale ! Ale hitem jest oczyszczanie twarzy- nie ściąga jej, ładnie oczyszcza i nawilża. Brzydkie ślady po wypryskach są ładniejsze. La Roche-Posay Effaclair po użyciu tego żelu poszedł do kosza.

Bubel roku.

Żel okazał się być wieelkim bublem. Nic nie zmywa , tylko rozmazuje. Oczy trzeba trzeć i słabo je zmywa. Natomiast na twarzy rozmazuje wszystko i się klei i nawet po zmyciu tego wodą twarz nadal jest brudna. Zapach ma ładny, opakowanie estetyczne plus za pompkę. Ale co z tego... Użyłam kilka razy. Resztę wyrzucam, bo nie widzę dla tego produktu żadnego zastosowania.

Super zapach, delikatnie myje twarz, używam jako żel micelarny i spłukuję wodą. Dokładnie zmywa makijaż, wystarczą 2 pompki. Nie pieni się, nie podrażnia oczu, skóra jest miękka w dotyku.

mocno średni

Po pierwsze w ogóle nie myje twarzy. Okropnie się keli i mam wrażenie, że rozmazuje cały makijaż na twarzy a nie używam podkładów tylko krem BB.

Jedynie sprawdza się przy porannym odświeżeniu twarzy. Przy mojej mieszanej i skłonnej do niedoskonałości cerze oddam ten płyn siostrze. Może u niej sprawdzi się lepiej...