Rimmel, SuperCurler Mascara (Podkręcający tusz do rzęs)

Rimmel, SuperCurler Mascara (Podkręcający tusz do rzęs)

Przełomowa formulacja, która zapewnia podniesienie rzęs nawet do 90°. Zaokrąglona szczoteczka (z włókna) równomiernie nakłada tusz, kształtując idealnie podkręcone rzęsy.

Całkiem fajny tusz

Pamiętam,że byłam z niego dosyć zadowolona ma fajną( chociaż dużą szczoteczkę)ale dobrze się nią maluje.Uważam jednak,że na co dzień ma za wysoką cenę,jak na tą firmę i opłaca się tylko w promocji

Porażka

Tusz bardzo mało widoczny na rzęsach. Malujesz i malujesz, a jego jak nie było tak nie ma. Nie odpowiada mi - krótkie i rzadkie rzęsy, nie odpowiada mojej córce - długie i gęste rzęsy. Nie wiem komu on pasuje. Dla mnie do wyrzucenia.

miałam lepsze tusze :/

No hmm wydłużac wydłuża. Mam naturalnie długie rzęsy więc efekt u mnie jest jak przdłużenie 1:1. Nie odpowiada mi, że ich nie podrubia tylko tak wydłuża i podkręca. (za sprawą szczoteczki) U mnie nadaje się tylko do tuszowania dolnych rzęc bo efekt jest delikatny. Do górnych używam innego. Zapach jest troche dziwny. Dostałam go, ale sama bym go nie kupiła za taką cenę.

Nie działa

Ja naprawdę Próbowałam go użyć zgodnie z instrukcją na cudownym rysunku dołączoną do tuszu i jednak jest to niemożliwe
wszelkie wykręcanie, odwracanie tuszu, podkręcanie, przekręcanie kończy się brudną powieki i prostymi włoskami, które nie grzesza sklejeniem
Tusz używany normalnie czyli tak jak inne tusze, które mam- daje efekt ładny ale delikatny.
faktycznie rzęsy są lekko uniesione i podkręcone i główne zadanie zostało spełnione ale nie są ani wydłużone, ani pogrubione ani nawet ładnie rozdzielone. Jeżeli masz naturalnie długie piękne rzęsy faktycznie tusz ż może ci się spodobać
w moim przypadku nie spisał się a efekt jest dla mnie za delikatny i za słaby.
Trzyma się nieźle, ma dziwną konsystencję : trochę taką lekką i mokrą ale o dziwo na rzęsach sprawdza się dobrze :)
ładne opakowanie- fiolet - czyli mój ostatni bzik
cena jest przystępna
dostępny jest chyba w każdym Rossmanie i naturze i Hebe i innych drogeriach ale nie jest stworzony dla prostych lopat

W miarę okej

Tusz ten miałam dość długi czas i był w miarę dobry. Ładnie pogrubiał rzęsy ale również lekko wydłużał. Moje rzęsy były ładnie podkręcone. Tusz nie kruszył się, nie pozostawiłam żadnych grudek, rzesy po nim nie sklejały mi się. Polecam.

Przeciętny

Miałam już parę maskar Rimmela, chyba jedynie pogrubiająca, w czerwonym opakowaniu (chyba już niedostępna na rynku) dawała konkretny efekt na rzęsach; większość to przeciętne tusze, w sam raz do codziennego makijażu. Podobnie jest z recenzowanym kosmetykiem: Super Curler ma ładne opakowanie i klasyczną, wygiętą w łuk szczoteczkę, ale absolutnie nie daje efektu zapierającego dech w piersiach. Lekko wydłuża, niewiele pogrubia, nie podkręca. Do koloru nie mam zastrzeżeń, do zmywania też nie. Nie osypuje się i nie rozmazuje, ale robi grudki. Dla mnie zupełnie przeciętny, nie skuszę się ponownie.

Nic, co koniecznie chciałabym znów mieć

Myślę, że tytuł recenzji najlepiej określa w jednym zdaniu moje odczucia co do tego tuszu: ani nie jest on wybitnie zły, ani też na tyle dobry, żeby chcieć sięgnąć po niego ponownie. Sama używałam go już jakiś czas temu, teraz odgrzebałam go z dna szuflady i po zużyciu resztek z przyjemnością pozbędę się opakowania.

Sama szczoteczka ok, jest dość gruba, lekko wygięta (taki kształt w mascarach zazwyczaj bardzo mi odpowiada). Niestety nabiera raczej skąpą ilość formuły, dla mnie nieco za mało. Nie jest może mistrzowska w łapaniu rzęs, ale po nabraniu wprawy można nauczyć się lekko kręcąc nią wokół własnej osi wyciągać rzęsy ku górze.
Pokręcenie: faktycznie, jest. Jeśli zastosujemy obrotowy ruch, o jakim piszę powyżej, mamy naprawdę fajne podkręcenie. Tutaj daję 5/5 za efekt podkręcenia - nie jest oszukany.
Pogrubienie - dla mnie trochę za mało, by był to wyrazisty efekt, Praktycznie nie pogrubia rzęs u nasady, przez co daje efekt sterczących pojedynczo cienkich rzęs, czego nie lubię. Tu minus, każda mascara powinna dodawać nieco pogrubienia, w końcu nakładamy na rzęsy warstwę tuszu, powinny być choć trochę grubsze! Powinna też dawać bardziej wyraziste spojrzenie, tu efekt jest ledwo dzienny.
Wydłużenie - nie ocenię, ponieważ mam dość długie rzęsy.

Czerń: tu także minus, jakoś wydaje mi się mało intensywna, jakby mniej napigmentowana niż inne mascary.

Trwałość: także minus, w połowie dnia lubi się nieco kruszyć i osypywać.

Podsumowując: nic, po co chciałabym jeszcze sięgnąć. Ani nie daje wyraźnego efektu, ani nie jest trwała. Jedyny plus (ale duży) za rzeczywiście ładne podkręcanie rzęs.

Słaby

Tusz zupełnie nie podkręca, nic za bardzo z nimi nie robi. Dość dobrze się trzyma. Szczoteczka jest cały czas bardzo obklejona i zlepia moje któciutkie rzesy. Nie jest wart uwagi.

Tragiczny produkt

Tusz się w ogóle nie sprawdził . Nie podkręca rzęs ani ich nie pogrubia i po kilku godzinach się kruszy . Szczoteczka jak dla mnie jest za duża . Nie polecam , jednym słowem beznadzieja .

Nie kupię go więcej

Tusz nieudany według mnie. Nie podkręcił mi rzęs. Osypuje się i kruszy po kilku godzinach. Ogólnie jeden z wielu TYPOWYCH tuszy do rzęs bez efektu WOW!

Średniak

Zwykły tusz do rzęs, który nie robi niczego spektakularnego z naszymi rzęsami. Daje naturalny efekt na rzęsach, ale jest na tyle "delikatny", że taki efekt możemy uzyskać najtańszym tuszem do rzęs. Na pewno nie zauważyłam podkręcenia moich rzęs.

Bubel!

Na moich rzęsach ten tusz nie sprawdziła się.
Wady
- nie podkręca rzęs
- jest suchy
- skleja rzęsy
za duża szczoteczka
-za drogi do tego co robi a raczej nie robi