Isana, Med, Jeden Tag Shampoo (Szampon do codziennej pielęgnacji włosów)

Isana, Med, Jeden Tag Shampoo (Szampon do codziennej pielęgnacji włosów)

Isana Med– szampon na co dzień, pielęgnuje włosy aż po końcówki. Receptura został dostosowana do potrzeb wrażliwej skóry głowy. Również przy codziennym stosowaniu szampon jest szczególnie przyjazny dla skóry. Zapobiega wysuszeniu włosów i skóry głowy. Wartość pH 5,5 wspomaga naturalną funkcję płaszcza hypolipidowego skóry i zwiększa żywotność włosów i skóry głowy. Przeznaczony do włosów normalnych i suchych. Bez barwników. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

Dobry szampon za śmiesznie małą cenę.

Mój ulubieniec. Delikatny, ładnie pachnący, doskonale myjący...Włosy są po nim błyszczące i nie przetłuszczają się szybko. Nie obciąża ich. Cóż więcej wymagać od szamponu? Cena dla mnie nie ma znaczenie. Od czasu do czasu testuję inne, droższe i zawsze wracam do niego Mój Hit!

kolejny dobry w serii

Miło zaskakują mnie szampony Isany z serii Med. Używałam go zaraz po jego bracie z minerałami z morza martwego, który był świetny i ten również zdał egzamin.
Szampon ma delikatny zapach. Dobrze się pieni, choć ja zawsze myję włosy dwukrotnie. Przy drugim myciu piany jest znacznie więcej. Niestety, ale trzeba go użyć troszkę więcej niż tradycyjnego szamponu.
Dobrze oczyszcza włosy nie plącząc ich przy okazji. powoduje jednak, że włosy są bardzo tępe w dotyku, więc bez odżywki się nie obędzie.
Dzięki niemu mam wrażenie dokładnie oczyszczonych włosów, a moja skóra głowy nie jest przesuszona. Nie wpływa też na szybsze przetłuszczanie włosów. Nic więcej od szamponu nie wymagam. Ten dodatkowo jest jeszcze tani i łatwo dostępny. Polecam.

Delikatny szampon

Uwielbiam ten szampon za dokładne oczyszczanie skóry i włosów. Ma bardzo delikatny zapach.Szata graficzna nie jest jakaś piękna, jednak działanie naprawdę pozytywne, dobrze się pieni jak i spłukuję. Polecam

Dla moich włosów za mocny.

Bardzo lubię szampony Isana - są dobre, tanie i zawsze dostępne. Po wypróbowaniu wersji solnej i mocznikowej nadszedł czas na wersję do codziennego mycia. I cóż, u mnie się nie sprawdził.

Plusy:
* dobra konsystencja, nie za gęsta ani rzadka
* ładnie się pieni
* domywa wszelkie oleje
* oczyszcza bezproblemowo skórę głowy
*włosy są lekkie, puszyste
*wygodne opakowanie, poręczne i estetyczne

Minusy:
* wysuszał moje włosy - obawiałam się tego alkoholu w składzie, mimo ostatniego miejsca
* trochę plącze

Jak widać, minusów jest mniej, ale są dla mnie istotne i wpływają na ostateczną ocenę. Sprawdzał się jako mocniejsze myjadło raz w tygodniu, ale gdy próbowałam myć nim włosy stale - mocno wysuszał, a skalp był nieco ściągnięty. Szkoda.

nie popisał się

+ cena
+ dostępność
+ proste opakowanie, wygląda jak szampon leczniczy

- rzadka konsystencja
- słabo wydajny
- plącze włosy
- mam wrażenie, że szampon ich nie domył
- nie wpłynął na nawilżenie pasm czy ich wygładzenie

Szampon nie powalił mnie na kolana, oczekuje porządnego oczyszczenia skalpu, bez podrażnienia i zero poplątanych pasm - tego nienawidzę! Ten szampon się nie popisał.

Idealny do codziennego mycia.

Szampon według mnie jest bardzo dobry. Nie wysusza włosów i skóry głowy jak inne stosowane codziennie. Ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza na włosach i dokładnie myje. Pianę też tworzy odpowiednią. Ma trochę mała pojemność, ale mieszkam blisko Rossmana i mogę biegać po niego nawet codziennie, zwłaszcza że kosztuje ok. 5 zł. Polecam.

polecam

Szampon jak wszystkie inne z serii Med przypadl mi do gustu. Szampon ma cytrynowy zapach, ktory daje uczucie odswiezenia. swietnie sie pieni i jest delikatny dla wlosow. jest dosc gesty, jakby zelowo- kremowy. zmywa wszelkie oleje i koi skore glowy. Szampon jest w miare wydajny, nie potrzeba go duzo aby umyc cale wlosy. minimalistyczna szata graficzna, praktyczny ksztalt opakowania, cena idaca z wysoka jakoscia to kolejne jego zalety. polecam z calego serca!

Idealny dla moich włosów

Szampon spełnia swoje zadanie w codziennej pielęgnacji.

PLUSY:
- zapach
- dobry skład
- miękkość włosów po umyciu
- nie wywołuje łupieżu

+/- wydajność

MINUSY:
- małe opakowanie (nie starcza na długo)
- trudno dostępny w Rossmanach w mojej okolicy

Nic takiego

Szampon zakupiłam jakiś czas temu, bo spodobała mi się idea medycznego szamponu.

Ta wersja nadaje się idealnie na wyjazdy, gdyż buteleczka jest bardzo poręczna. Minusem jest to, że szampon mi upadł i wieczko przestało się domykać. Musiałam przelać zawartość do innej butelki.

Zapach kosmetyku jest bardzo delikatny i przyjemny. Szampon dobrze myje, jest w miarę delikatny dla skóry głowy, choć po pewnym czasie zauważyłam wysuszanie.

Czy poleciłabym kosmetyk drugiej osobie? Raczej nie, gdyż jest mnósto innych szamponów o podobnym składzie i małej pojemności. Proponuję zainwestować w coś większego i lepszego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno