Joico, Body Luxe, Conditioner Fullness And Volume Revitalisant (Odżywka zwiększajaca objętość)

Odżywka rozplątuje, zwiększa objętość, ułatwia rozczesywanie, nawilża i dodatkowo pogrubia włosy. Polecana jest dla: włosów cienkich i normalnych. Do codziennego stosowania, należy nałożyć niewielką ilość na umyte, wilgotne włosy, pozostawić na 1 minutę, przeczesać włosy grzebieniem i spłukać.

Spełnia obietnice producenta.

Nie zawiodłam się nigdy na kosmetykach Joico, tak też było tym razem. Moje włosy są z natury cienkie, delikatne, a przy tym farbowane na jasny blond - więc nieco podniszczone, gdyby je zostawić bez odżywki. Szukałam odżywki, która nada im objętość, a także zregeneruje (podczas stosowania, bo włosy to twór martwy). Wyglądają po niej zdrowo, a przy tym nie są obciążone (za sprawą składu). Wcześniej używałam serii K-Pak, którą bardzo lubiłam, jednak obciążała ona moje delikatne włosy, dlatego zainteresowałam się serią Body Luxe.
Odżywka ma gęstą konsystencje, przypominającą odżywczy krem, dlatego też nie tak łatwo ją wydobyć - trzeba trochę ponaciskać butelkę. Zapach jest przyjemny, taki owocowy. Data ważności wynosi, jak dobrze pamiętam, 18 miesięcy od otwarcia. Wydaje mi się, że butelka jest solidnie wykonana, kilka razy mi upadła i nic się jej nie stało. Nie jestem jeszcze w stanie ocenić wydajności - używam jej od nasady włosów (by je unieść) po końcówki (edytuję recenzje po czasie i sprawdzę na ile wystarczyła przy codziennym używaniu). Jeśli okaże się że starczyła na przynajmniej pół roku to dla mnie będzie wydajna, w końcu wydać ok 60 zł na porządną odżywkę dwa razy w roku, to dla mnie nie dużo. Nie używam poza szamponem (jednak nie z tej serii i nie tej firmy) i tą odżywką niczego więcej do włosów, okazyjnie tylko wcierkę. Uważam, że im mniej tym lepiej, zwłaszcza, że im więcej produktów się używa tym bardziej obciąża się włosy.