Dr. Sante, Argan Hair, Spray do włosów ułatwiający rozczesywanie z olejem arganowym i keratyną

Dr. Santé Spray do włosów ułatwiający rozczesywanie z olejem arganowym i keratyną. Olej arganowy przenikając w głąb łączy łuski jego osłonki z korą włosa. Chroni to przed rozdwajaniem się końcówek. Od zewnątrz olej tworzy warstwę ochronną, która wygładza powierzchnię włosów i utrzymuje ich nawilżenie przez długi czas. Dzięki temu są miękkie i elastyczne. Keratyna zawarta w sprayu wnika w uszkodzone miejsca na ich powierzchni, wygładza i chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Proteiny pszenicy wzmacniają i odbudowują włosy, zmniejszają ich łamliwość nawet powyżej 80%.

Odkrycie!

Mam mocno krecone włosy, prostuje keratynowo (oczywiście nie są proste po tym, ale to pomaga je choć trochę ujarzmic).

Ten spray faktycznie działa, włosy są dociążone a loki zdefiniowane .
W przeciwieństwie do wszelkich silikonowych serum...

Skład jest świetny-po wodzie mamy oleje, i to naprawdę nawilża wlosy, są zdecydowanie gładsze.
A moje włosy są z gatunku-nie do pokonania -w sensie suchości.

Na zdjęciu są po prostownicy (no nie da rady inaczej) ale po kilku deszczowo-burzowych dniach-ze stogu rozwichrzone go siana uzyskałam całkiem gładkie loki!

Zamknięcie jest trochę nietypowe-trzeba się "nauczyć" jak zamknąć, ale mamy gwarancję, że nie otworzy się w walizce
Używam na wilgotne włosy albo i na suche-jak mi pasuje.

Chyba trochę niedoceniony produkt, a warto !

Bez szału

Zużyłam cały flakonik, nie zauważyłam poprawy kondycji włosów. Oprócz przyzwoitej ceny, przyjemnej i łatwej aplikacji oraz zapachu nie ma nic pożytecznego w tym kosmetyku...... Osobiście nie polecam.

całkiem niezły

Obietnice producenta co prawda niespełnione, aczkolwiek opinia pozytywna za właściwości wygładzające włosy. Z natury mam włosy kręcone, jestem po keratynowym prostowaniu, jednak włosy idealnie proste nie byly. Ten spray zdecydowanie mi pomógł uzyskać wygładzone włosy,