Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów brązowych i kasztanowych

Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów brązowych i kasztanowych

Szampon ten powstał z myślą o posiadaczkach włosów brązowych i kasztanowych. Jego formuła zapewni podkreślenie koloru i wydobędzie kolor o atrakcyjnym połysku. Produkt można stosować jako podstawowy szampon lub po wstępnym umyciu włosów ulubionym szamponem. Systematyczne stosowanie kosmetyku pogłębia intensywność odcienia.
Sposób użycia: Nanieś szampon na mokre włosy i masuj do uzyskania piany. Pozostaw na włosach na kilka minut po czym starannie spłucz. W razie potrzeby powtórz czynności. Po użyciu dokładnie umyj ręce, ponieważ kosmetyk może pozostawić na dłoniach brązowe zabarwienie.

Jednorazowa przygoda

Kupiłam z ciekawości, poza tym za niewielkie pieniądze. W składzie tego szamponu jest chyba coś, czego dodaje się do farb koloryzujących włosy, bo zapach czuję ten sam. Kolor brązowy, barwi pianę, ale nie ręczniki i za to plus. Gęsty, wydajny, dobrze się pieni. Włosy po nim są szorstkie, sztywne, trzeba nałożyć odżywkę. Niestety to nie dla mnie, gdyż obciąża moje włosy i chyba spowodował łupież. Przygoda jednorazowa a szkoda, bo liczyłam na więcej. Choć za taką cenę nie ma co narzekać. Poręczne opakowanie, widać ile zostało produktu do końca.

Średni plus

Produkt wart swojej ceny, dobrze się pieni i myje włosy, ma ładny zapach.
Jest gęsty i dość wydajny, nie trzeba dużo nalewać do umycia glowy.
Nie zauważyłam jakiejkolwiek zmiany koloru.
Kupiłam dla sprawdzenia, ale nie siegne po niego wiecej, ponieważ powoduję u mnie łupież

Nic nie robi z brązowym włosami

Jestem szatynką, więc szampon jest teoretycznie dla mnie. A jednak się nie sprawdził. Nic nie zrobił z kolorem włosów: nie nadał refleksów, nie nadał połysku itp. Wiadomo, że szampon to nie farba i cudów z włosami nie zrobi, ale skoro producent obiecuje widoczne efekty, to tak powinno być.

Poza tym:
- szampon ma brązowy kolor, ale nie farbuje ręczników, jednak chlapie na brązowo po wannie itp.
- konsystencja raczej gęsta
- średnio się pieni i w czasie mycia włosy robią się jakby szorstkie (za to minus)
- dobrze się spłukuje
- opakowanie można postawić "na głowie" i wykorzystać szampon do końca.

Ogólnie: oceniam na dwie gwiazdki, bo ani nie myje jakoś rewelacyjnie, ani nic nie robi z kolorem włosów (a po to go kupiłam!)
Po innych szamponach włosy mam zazwyczaj miękkie i z połyskiem, po tym mam szorstkie i suche. Nie kupię ponownie.