Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych (nowa wersja)

Dodatkowo składniki regenerujące dokładnie je odżywią i wypielęgnują. Eliminuje żółtawy odcień na włosach, nadaje pełen blasku platynowy odcień. Ułatwia rozczesywanie, a włosy są miłe w dotyku.
Receptura szamponu została wzbogacona o wyselekcjonowane barwniki, dzięki czemu już po kilkakrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony chłodny odcień.

Jakość idzie w parze z ceną

Mam włosy rozjaśniane, choć nie są one jakoś rażąco żółte, rude, czy też inne niepożądane odcienie, to jednak mimo to lubię czasami skutecznie ochłodzić odcień. Mam kilka sprawdzonych produktów, spotkałam się z pozytywną opinią tego szamponu i pomyślałam, że może będzie to dobry, tańszy zamiennik dla mojego ulubieńca.

Zalety:
-cena
-wydajność
-dostępność
-konsystnecja

Wady:
-nieskuteczny
-nie nadaje się do codziennego stosowania, podrażnia, wysusza skalp i włosy
-nie można nie użyć po nim odżywki, bez niej bardzo trudno rozczesać włosy
-włosy wyglądają po nim bardzo źle, sprawiają wrażenie suchych, zaniedbanych, trudnych do zdyscyplinowania

Niestety w przypadku moich włosów ten produkt się nie sprawdził.

u mnie nie dziala

Niestety, brak efektu, a jedynie przesuszone i splatane wlosy. Nie uzywam zbyt czesto, bo raz gora dwa w tyg., ale jak na razie wlody pozostaly zolte.

Tak!

Mam włosy blond naturalne, ale wykonywałam tzw. sombre i ten szampon pozwala mi na utrzymanie pięknego, chłodnego odcienia. Używam go naprzemiennie ze zwykłym szamponem, w zależności do tego jak bardzo żółkną moje włosy. Jest tani, a spełnia swoją funkcję, polecam!

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Świetny!

Już po pierwszym użyciu byłam mile zaskoczona, ponieważ zniwelował żółte odcienie, kolor bardzo ładnie się ochłodził

+przyjemny zapach
+ochładza kolor
+działa już po pierwszym użyciu
+cena

-brudzi
-okropnie wysusza! dlatego nie nadaje sie do codziennego stosowania
- włosy są po nim szorstkie
-ciężko po nim rozczesać włosy
ale wady nie są problemem - polecam używać po tym szamponie, jeszcze jakiegoś normalnego+jakaś odżywka/maska - szampon daje taki sam efekt, a włosy są w normalnym stanie

Cudo

Niestety troche wysusza włosy,więc trzeba użyć po nim mocnej maski,ale stosuje się go raz na jakiś czas więc nie jest to jakiś wielki minus. Piękny zapach owoców leśnych. Ostatnio robie mieszankę maski i tego szamponu,którą nakładam na włosy na kilkanaście minut, włosy jeszcze nigdy nie były aż tak białe i nie są wysuszone. Super się pieni zmywając od razu żółte tony z włosów.

Sprawdza się

Plusy:
- niweluje żółty kolor bardzo szybko, szczególnie jeżeli zastosujemy na suche włosy na kilkanaście minut i dopiero umyjemy włosy
- jest bardzo tani
- dostepny wszędzie
- produkowany w Polsce

Minusy:
Niweluje żółty odcień już po pierwszym użyciu
Ten szampon jest świetny! Używam go co drugie, trzecie mycie i nie mam żadnych żółtych refleksów, a włosy maja piękny zimny odcień. Zawsze zostawiam go na włosach na jakieś 15 minut dla lepszego efektu.

+niweluje żółte refleksy,
+ochładza kolor,
+wydajny,
+poręczna butelka z dobrym zatrzaskiem,
+tani,
+po umyciu tym szamponem włosy w ogóle się nie przetłuszczają,
+nie wysusza (stosuję go wymiennie z innymi szamponami co drugie, trzecie mycie),

Minusy:
- niestety szampon wysusza włosy, choć z drugiej stroni nie jest to szampon do codziennego stosowania, więc można to przeboleć

Niweluje żółty odcień już po pierwszym użyciu

+niweluje żółte refleksy,
+ochładza kolor,
+wydajny,
+poręczna butelka z dobrym zatrzaskiem,
+tani,
+po umyciu tym szamponem włosy w ogóle się nie przetłuszczają,

-pozostawia fioletowe plamy, zostawiając go chwilę na włosach trzeba dobrze wytrzeć linię czoła z kapiącej piany.

Doby szampon.

Szampon jest niebieskiego koloru, zapach jest przyjemny. Rzeczywiście poprawia kolor włosów, ale żeby efekt się utrzymywał trzeba jednak używać często tego szamponu. Dobrze się pieni, trochę brudzi, ale nie jest to minusem, szybko można go zmyć. Moje włosy po tym szamponie lepiej się rozczesują i układają. Niewiele kosztuje, a jest naprawdę wydajny. Kupując ten szampon chciałam nadać im bardziej platynowy odcień i szampon spełnił swoje zadanie. Jestem z niego zadowolona i kupię go ponownie.

Genialny

Zdecydowanie mój ulubieniec z tego rodzaju szamponów. Niestety kupiłam go stosunkowo niedawno. Moje blond włosy nabrały rudawego odcienia, a ten szapon go zniwelował! Nie podrażnia skóry głowy, nie uczulił mnie. Jedynym minusem może być to, że zostawia niebieskawe plamy na wannie. Jednak bardzo łatwo się zmywają. Sądzę, że to jednak jest do przeżycia, kiedy można uzyskać tak genialny efekt.

Polecam! Jako płukankę do włosów blond, daje ładny popielaty odcień. Zazwyczaj mieszam go ze swoim szamponem do włosów i daje fajny efekt. Niska cena.

Świetny!

Uwielbiam ten szampon! Nadaje moim włosom przepiękny platynowy odcień. Należy jednak używać go z umiarem bo zbyt długie trzymanie go na włosach może spowodować wystąpienie szaroniebieskiego odcienia.. Codzienne stosowanie go mogłoby przesuszyć włosy dlatego używam go co drugie mycie. Polecam!

Uwielbiam!

Rzadko się zdarza, żeby produkt działał w stu procentach tak, jak obiecuje producent na opakowaniu. Używam go już lata, i jest moim numerem jeden.
Włosy są odświeżone, lekkie, miękkie, wspaniale się rozczesują i jeszcze lepiej układają. Lubię jego zapach. Żółte refleksy znikają jak za odjęciem magicznej różdżki. Szampon jest bardzo wydajny, a ja używam go na przemian ze zwykłym szamponem więc starcza mi na dłuuugo.
Minus to fioletowa umywalka i ręce po zastosowaniu :-) Ale kto by się przejmował czymś tak nieznaczącym, na pewno nie ja!