Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych (nowa wersja)

Dodatkowo składniki regenerujące dokładnie je odżywią i wypielęgnują. Eliminuje żółtawy odcień na włosach, nadaje pełen blasku platynowy odcień. Ułatwia rozczesywanie, a włosy są miłe w dotyku.
Receptura szamponu została wzbogacona o wyselekcjonowane barwniki, dzięki czemu już po kilkakrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony chłodny odcień.

na moich włosach się sprawdza..

świetny szampon, który niweluje żółte tony włosów. stosuję go raz w tygodniu (tak zaleciła mi moja fryzjerka )trzymając na włosach 10-15 minut a efektem końcowym jest kolor włosów blond w odcieniach szarości. nie podrażnia skóry mojej głowy, nie farbuje, łatwy w użyciu. przydatny na każdej osoby, która chce zachować chłodny odcień blondu.

Ogromne zaskoczenie

Szampon już po pierwszym użyciu wzbudził mój zachwyt. Niweluje żółty odcień blondu nadając im świetny platynowy połysk. Nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje łupieżu. Cena niewielka a rezultat na piątkę,

Skuteczny szampon

Używam go do rozjaśnionych włosów ( ombre).
Faktycznie usuwa on skutecznie żółte tony z włosów, natomiast największe efekty zauważam po codziennym stosowaniu produktu. Systematyczność w tym przypadku może dużo zdziałać :D

OK

Bardzo dobry dla skóry głowy, nadaje platynowy odcień siwym włosom, nie żółkną po nim, ładnie pachnie, wydajny. Naprawdę polecam każdemu, kto ma siwe włosy, a nie zamierza ich farbować.

Pierwsze co się rzuca w oczy po otwarciu tego szamponu, to to, że ma bardzo intensywny fioletowy kolor, dzięki któremu właśnie mają znikać żółte tony. Dodatkowo ma bardzo przyjemny świeży zapach. Opakowanie ma poręczne typowe dla szamponów Joanny. Zakrętka jest zamykana na klik, łatwo ją otwierać i zamykać nawet mokrymi rękami. Polecam!

Skuteczny

Mimo, iż włosów blond nie posiadam, a farbuję się na ciemne brązy, po kilku myciach, gdy farba zaczyna się spłukiwać, zaczynają mi wychodzić jakieś dziwne rudo-kasztanowe refleksy, które bardzo mnie denerwują, ponieważ jestem fanką chłodnych brązów. I tak kiedyś na zakupach w drogerii tknęło mnie aby spróbować właśnie z szamponem do blond, może zadziała, mega drogi on nie jest, nic nie stracę. Zdesperowana zaczęłam go używać codziennie, trzymając na włosach po 6 minut, może za często, może za długo ale jeżeli chodzi o rezultaty jest super. Brąz jest chłodny, fajny, włosy w słońcu mienią się jak szalone, bez tego rudego nieznośnego odcienia. Teraz używam jedynie 1-2 w tygodniu, a co najważniejsze szampon nie wysusza włosów, nawet tych w kolorze brąz. Cena nie bije po kieszeniach,a przy okazji jest wydajny. Jeżeli ktoś ma podobny problem z włosami to polecam.

Na krótko ochładza blondy

Szamponu Ultra Color System używam od dawna pomiędzy wizytami u fryzjera w celu odświeżenia koloru mieszając go często z innym szamponem. Stosuję go mniej więcej raz na tydzień i efekt jest widoczny, ale niestety niszczy końcówki. Przez swój intensywny niebieski kolor zostawia ślady, ale nie ma większego problemu z jego doczyszczeniem, nie farbuje. Generalnie jestem z niego zadowolona.

Działa ale niestety wysusza włosy

Pomaga utrzymać zimny blond na włosach, ale niestety przez mocne substancje które ma w składzie wysusza włosy i drażni skórę głowy. Po kilku zużytych opakowaniach postanowiłam że więcej tego szamponu nie kupię, myślę że znajdę coś lepszego.

Joanna szampon do włosów blond, rozjaśnionych i siwych

Był to mój pierwszy szampon właśnie tego typu aby pozbywać się żółtych tonów w włosach blond. Generalnie doskonale się sprawdził włosy były odświeżone już bez jakichkolwiek żółtych kolorów tylko piękny ochłodzony jednolity blond taki jaki uwielbiam po zbyt długim przytrzymaniu go na głowie można wyjść nieco dziwny kolor lecz bez obaw po codziennej zwykłej pielęgnacji/myciu włosów kolor wygląda lepiej. W konsystencji i zapachu szampon jest naprawdę ok i dobrze pieni się po rozprowadzeniu nie wielkiej ilości.
Małym minusem będzie przesuszenie włosów ale to jednak dla mnie nie problem gdyż szamponu tego typu nie używamy codziennie więc zastosowanie jakiejś maski regenerującej czy nawilżającej załatwia sprawę.

Nie dla mnie

Rzeczywiście pozbawia włosy żółtych tonów. Nie nadaje się jednak do długotrwałego stosowania, ponieważ przesusza włosy. Opakowanie nie jest zbyt ekonomiczne chociaż cena nie jest wygórowana.

Opis Produktu:

Bardzo skuteczny szampon który ma na celu wybicie z włosów żółtych tonów i zdecydowanie ten szampon to robi. Dzięki używaniu tego szamponu utrzymuje zimny blond. Jedyny minus tego szamponu to to że przesusza włosy i nie nadaje sie do codziennego stosowania. 4+/5

Idealny dla blondynek

To jest mój HIT! Nie nawidzę żółtych włosów... Testowałam wiele drogich szamponów aż w końcu sięgnęłam po ten z Joanny za niecałe 7zł i został on moim HITEM! Włosy są pozbawione żółtych odcieni. Idealnie umyte, łatwo się rozczesują.

Niestety więcej minusów jak plusów.

Szampon faktycznie redukuje odcienie żółtych włosów więc spełnia zadanie w stu procentach niestety bardzo wysusza skórę głowy-włosy są po nim bardzo sztywne. Jak dla mnie niestety nie sprawdził się ten produkt z powodu efektu końcowego niestety nie służy moim włosom. Zdecydowanie wolę maskę tej firmy która daje taki sam efekt a włosy są mięciutkie i odżywione.