Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych (nowa wersja)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Dodatkowo składniki regenerujące dokładnie je odżywią i wypielęgnują. Eliminuje żółtawy odcień na włosach, nadaje pełen blasku platynowy odcień. Ułatwia rozczesywanie, a włosy są miłe w dotyku.
Receptura szamponu została wzbogacona o wyselekcjonowane barwniki, dzięki czemu już po kilkakrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony chłodny odcień.

do włosów farbowanych
jasne
Włosy
rozjaśniane

Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych, Ultra Color System, Joanna

Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych firmy Joanna kupiłam w małej osiedlowej drogerii.
Opakowanie to plastikowa butelka o pojemności 400 ml zapłaciłam około 17 zł.
Szampon ma ładny przyjemny zapach, dobrze się pieni, jest wydajny.
Jakiś czas temu wróciłam do farbowania włosów na jasny chłodny blond, szampon eliminujący żółte tony pomaga skutecznie zachować chłodny odcień, stosuję go raz w tygodniu.
Plus za duże ekonomiczne opakowanie i wydajność minus za to że szampon przesusza włosy, włosy po umyciu źle się rozczesują konieczne jest używanie odżywki.
Podsumowując szampon kupiłam dość spontanicznie, nie jest to mój hit ale spełnia swoją rolę nie wiem czy jeszcze go kupię, gdy skończy mi się ten szampon to sięgnę po szampon eliminujący żółte tony firmy Stapiz który już kiedyś stosowałam i sprawdzał się lepiej.

Do polecenia

Szampon przetestowałam, ładnie się pieni i neutralizuje żółty odcień włosów, także szczególnie polecam dla kobiet mających problem z pojawianiem się żółtych odcieni. Zapach szamponu bardzo przyjemny co sprawia, że z chęcią go używam.

Wysusza włosy

Szampon ma rzadką konsystencje. Jego kolor przypomina atrament, niebiesko-fioletowy, bardzo ładnie pachnie. Szampon nakładan na głowę i trzymam około 10 minut, następnie spłukuje. Stosuję go raz w tygodniu, gdyż może przesuszać włosy.
Moje włosy zyskują po nim chłodny odcień blądu.
Szampon zakupiłam w drogerii Natura.
Pojemność butelki wynosi 200ml, szampon jest w srebrnej plastikowej butelce z zamknięciem typu klik. Szampon dobrze się nakłada i pieni, ale najlepiej używać do tego rękawiczek gdyż szampon może barwić ręce.Szamponu nie wolno stosować codziennie bo włosy robią się sine.

WŁOSY ROZJAŚNIANE

Jak dla mnie szampon działa prawidłowo. Oczywiście nie mozna go często stosować gdyż wysusza włosy ale niweluje żółtawe odcienie . Trzeba uważać na barwienie rąk ale taka informacja jest zawarta na opakowaniu . Jestem zadowolona z efektów po dłuższym stosowaniu

Raczej nie

Szampon zakupiłam w celu zniwelowania żółtego koloru po "wypraniu się" farby z włosów farbowanych na blond.
Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Z jednej strony włosy zyskują po nim rzeczywiście chłodny odcien ale wymaga to sporej ilości powtórzeń użycia szamponu ( i nie codziennie!). Z drugiej jednak strony łatwo uzyskać niestety odcień fioletowo- siny. Poza tym szampon koszmarnie przesusza wlosy. Bez odzywki sa jak skrzypiąca trawa. Mam wrażenie że niestety ten produkt nie sprzyja kondycji włosów. Dlatego chyba poszukam czegoś innego.

Dobry ale wysusza włosy.

Szampon zakupiłam jakiś czas temu w drogerii Naturą.
Miałam rozjaśniane włosy i chciałam utrzymać ich chłodny odcień.
Pojemność butelki wynosi 200ml
Szampon mieści się w srebrnej plastikowej butelce z zamknięciem typu klik.
Etykieta w kolorze srebra z napisami I elementami w kolorach niebieskich .
Napisy na butelce czytelne w języku polskim.
Szampon o bardzo intensywnym kolorze niebiesko fioletowym.
O przyjemnym zapachu.
Konsystencja delikatna nie za rzadka.
Szampon dobrze się nakłada i pieni .
Niestety trzeba uważać na dłonie moje dłonie są dość przesuszone i wchłonął trochę barwnia ale potem byłam już mądrzejsza i myłam głowę w rękawiczkach.
Hmm szampon dobrze się spłukuje ale niestety włosy po umyciu są strasznie przesuszone i poplątane miałam problem aby je rozczesać.
Musiałam stosować odżywkę bo inaczej bym sobie z nimi nie poradziła.
Szampon przy regularnym stosowaniu utrzymywał włosy w swojej kolorystyce .Jednak nie wolno go stosować codziennie bo włosy robią się sine ;).
Czy kupię go ponownie naprwno nie .
Natrafiłam na produkt z innej firmy który jest rewelacyjny.

Szału nie ma

Raczej nie polecam. Ja nie kupię ponownie. Szampon nie usuwa żółtych odcieni, nie rozjaśnia. Moim zdaniem zachowuje sie jak zwykły szampon do włosów. Jesli chodzi o włosy blond to uzywałam wiele lepszych szamponów. Z plusów można wypisac to, że produkt jest wydajny i łatwo się pieni.

spełnia swoją rolę

Produkt stosuję co około 3-4 mycia ( średnio co 8-10 dni). Neutralizuje żółte i pomarańczowe tony zarówno na włosach farbowanych jak i naturalnych. Stosowałam go również na włosach farbowanych henną - efekt neutralizacji był mniej wyraźny, ale nie doszło do żadnych niepożądanych reakcji.
Jest to jednak produkt dość agresywny dla włosów - może się nie sprawdzić na suchych, rozjaśnianych włosach. Dla mnie jest jednocześnie silnym "oczyszczaczem" , zawsze nakładam po nim odżywkę.
Zapach delikatny, neutralny. Opakowanie wygodne w użytku, choć mogłoby się dokładniej zamykać.

Rozczarowanie

Mam wlosy wysokoporowate, naturalny kolor blond ale dodakowo jeszcze delikatnie rozjaśniane. Niestety włosy po 2-3 tygodniach od farbowania nabierają zbyt ciepłego odcienia, wiec muszę je trochę ochładzać szamponami i odżywkami. Kupiłam ten szampon na szybko, była za grosze w promocji.
Szampon jest dosyć rzadki ale dobrze się pieni. Włosy po wysuszeniu faktycznie troszkę zmieniły odcień ale mimo zastosowanej odżywki nie mogłam ich rozczesać! Po wysuszeniu były suche i sianowate. Szamponu użyłam 3 razy i poszedł do śmieci... szkoda moich włosów po prostu :(
Nie polecam do włosów wysokoporowatych.

Perfekcyjny i niezbędny w mojej łazience

Nie będę dodawać nic wiecej poza tym, że jest tak samo świetny jak ten różowy.
I jest dużo lepszy od L'Oreal bo nie łapie na niebiesko tak jak to robi L'Oreal często.
Dodaje zdj na którym widać dokładnie jak wyglądają włosy bo użyciu tego cuda.

Przeciętny

Blondynką jestem od niedawna, więc to pierwszy produkt tego typu, który używałam. Działa, na szczęście raczej delikatnie i nie zostaje z siwymi włosami, a jedynie odrobinę ochłodzonymi. Ważne, że działa, ale jednak… okropnie wysusza. Włosy są suche, splątane i bardzo spuszone. Znalazłam sposób na to, by trochę zminimalizować ten efekt i nakładam produkt pomieszany z odżywką lub maską na kilka minut. Bez szału, ale jest minimalnie lepiej. Myślę, że nie wrócę do tego produktu i następnym razem kupię maskę z Only Bio lub Anwen.

Mój niezbędnik od lat!

Jestem posiadaczką włosów w kolorze jasnego/popielatego blondu (oczywiście farbowanego ????), więc szukam produktów, które pomogą mi jak najdłużej zachować ten odcień. Na początku przetestowałam wiele różnych szamponów i płukankę, i tych tańszych i tych droższych, ale… odkąd jakieś 5 lat temu odkryłam fioletowy szampon Joanna, uznałam że nie zamienię go na żaden inny. Jest rewelacyjny porównując pojemność i jakość względem ceny, idealnie ochładza blond a po każdym użyciu znajomi pytają czy znów byłam u fryzjera ???? jednym słowem, WARTO!