Fix` Mascara Waterproofing Seal (Tusz wodoodporny transparentny)

Fix` Mascara Waterproofing Seal (Tusz wodoodporny transparentny)

Pogrubiający, wydłużający i podkręcający tusz do rzęs. Doskonale pokrywa i pogrubia rzęsy już od pierwszych pociągnięć szczoteczki. Przezroczysty żel składający się z wosków i kryształków glinki, które pokrywając Twoją ulubioną maskarę czynią ją wodoodporną. Utrwala maskarę, ożywia jej kolor. Mascara Fix może być stosowana do nabłyszczania i utrwalania brwi i samych rzęs bez użycia tuszu. Polecana także dla wrażliwych oczu.

oczekiwany wynalazek

Zgłosiłam, teraz ocieniam z perspektywy kilkurazowego już użycia. Produkt jest świetny. Faktycznie, miałam problemy ze zmyciem maskary mydłem i wodą. Potrzeba było czegoś stosowniejszego. A sama maskara powleczona Fixem zachowywała się świetnie przez cały dzień, zniosła nawet rzewne łzy i prysznic. Warunkiem skuteczności tego "żelu" jest dokładne nałożenie go na tusz do rzęs. Bardzo precyzyjne! W innym wypadku miejsca niepokryte mogą zaweść. Polecam i tymczasem oddaję sie dalszemu testowaniu :-) I cieszę się ogromnie, że już nie muszę się martwić zarówno zakupem, jak i wyborem maskary wodoopornej. Po prostu używam swojej ulubionej Definicils, Flextencils lub YSL EFC.