Janda, Siła Czystego Retinolu, Maseczka na dobranoc `Głęboka regeneracja`

Janda, Siła Czystego Retinolu, Maseczka na dobranoc `Głęboka regeneracja`

Janda Siła Czystego Retinolu Maseczka na dobranoc `Głęboka regeneracja`, to bogata maska dopasowana do potrzeb skóry dojrzałej, suchej i normalnej. Z czystym retinolem, o kremowej konsystencji, silnym działaniu odbudowującym, regenerującym i przeciwstarzeniowym. Naprawcza baza farmaceutyczna doskonale wzmacnia i regeneruje naskórek, a retinol działa na odnowę głębokich struktur skóry i stymuluje produkcję kolagenu.
Składniki aktywne:
- czysty retinol - aktywna forma wit. A. Jedna z najsilniejszych substancji przeciwstarzeniowych dopuszczona do stosowania w kosmetykach. Wpływa na stymulacje produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, reguluje procesu odnowy komórkowej naskórka
- ekstrakt z czarnej róży - otrzymywany z hybrydowej odmiany róży hodowanej we Francji o niezwykle głębokiej i ciemnej barwie płatków. Skutecznie chroni skórę przed wolnymi rodnikami, przyspieszonym starzeniem, zapobiega uszkadzaniu naturalnej bariery ochronnej skóry, koi, łagodzi podrażnienia i wygładza.
Testy kliniczne wykazały, że maska poprawia ogólny stan skóry, wpływa na redukcję zmarszczek, silnie odżywia i regeneruje naskórek, nawilża go i zmiękcza.
Stosować 2-3 razy w tygodniu. Nie wymaga spłukiwania, Lekkie, przejściowe zaczerwienienie i łuszczenie skóry może być objawem silnego działania retinolu i ustępuje w krótkim czasie.

Bubel

Maseczka po nałożeniu jest tłusta , ciężka.
Wyczuwalny jest bardzo chemiczny zapach , aż wali sztucznością .
Skóra po nocy jest pełna wyprysków , tłusta i ani trochę wypoczęta , wygląda na przeciążoną .
Cena do jakości to śmiech na sali.

Świetna!

Ta maseczka okazała się strzałem w dziesiątkę. Nie uczuliła, nie podrażniła, a po przebudzeniu moja skóra była idealnie gładka, miękka i ukojona. Polecam bardzo! Jedną saszetka wykorzystuję na raz, ale to raczej ze względu, że nie lubię zostawiać otwartych opakowań.

Świetna!

Mam wrażliwą skórę, przy niesprzyjających warunkach atopową. Bałam się, że maska będzie drażniąca, ale idealnie wygładza cerę bez efektu podrażnienia. Stosuję 3 dni w tygodniu. Jestem bardzo zadowolona i na pewno regularnie będę kupowała ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania