Lovely, Oh Oh Blusher (Róż do policzków o kremowej konsystencji)

Lovely, Oh Oh Blusher (Róż do policzków o kremowej konsystencji)

Lovely róż do policzków Oh Oh Blusher o kremowej konsystencji. Nadaje subtelny, delikatny kolor różu, którego holograficzna złota perła mieni, nadając policzkom spektakularny brzoskwiniowy kolor.

Dobra pigmentacja

Róż znajduje się w małym, porecznym opakowaniu. Zaskoczyła mnie bardzo dobra pigmentacja produktu. Ładnie rozświetla cerę i trzyma się min 8 h. Używam go zarówno do kości policzkowych oraz na powieki.

Nie dla mnie...

Nie jestem zadowolona z tego produktu, opakowanie już nie wróży niczego dobrego jest bardzo słabej jakości, niestety wizualnie też jest tandetne. Róż mocno się pyli, ciężko się rozciera i bardzo łatwo zrobić plamy na policzkach, jego konsystencja na minus. Kolor fajny niestety tylko w pudełku, na żywo plamy różu plus złota nieelegancka poświata.

Daje ładny efekt

Róż ma dosyć uniwersalny kolor, dlatego będzie dobrze się prezentować u osób z różną karnacją/typem urody. Drobinki są niezbyt duże i pięknie ożywiają makijaż. Róż nie jest mocno napigmentowany, ale lepiej nakładać go lekką ręką. Czasem używam go w makijażu oczu- na powiekach przypomina nieco cień Kobo (odcień Golden Rose), ale pozostawia nieco słabszy efekt duochrome.

Świetny produkt za grosze

Bardzo dobry produkt, szkoda że trudno go już dostać. Odcień z kategorii kolorów golden rose - niby różowy ale ze złoto-brzoskwiniową poświatą. Na twarzy wygląda dość naturalnie i subtelnie. Trudno z nim przesadzić. jest właściwie transparentny więc nie nadaje płaskiego koloru tylko delikatna mgiełkę. Pięknie komponuje się z brązerem i dla mnie śmiało może konkurować z wysokopółkowymi różami znanych marek. Nadaje buzi świeżości i tworzy efekt glow. Śmiało można nałożyć cieniutką warstwę na kości policzkowe i darować już sobie rozświetlacz.

Rewelacja

Super. Bardzo dobry róż o ładnym kolorku z efektem rozświetlenia. Złote drobinki dodawały makijażowi uroku. Opakowanie poręczne, ani za duże ani za małe.Bardzo lubię okrągłe opakowania także super.Całkiem wydajny. Satynowa, delikatna struktura. Dobrze się rozprowadza po twarzy. Nie powoduje podrażnień. Bardzo ładny kolorek. Spełnił moje oczekiwania. Wydajny i trwały o dobrej pigmentacji. Dodatkowo plus za cenę. Polecam

Ulubieniec

Lubię ten produkt za wielozadaniowość, jak trzeba to może posłużyć za cień do oczu, gdy nie mam czasu wspaniale się sprawdza jako róż i rozświetlacz w jednym. Jedyny minus za plastikowe wieczko, lubi pękać i wtedy produkt sypie się i pyli w całej kosmetyczce. Duży plus za wydajność - posiadam prawie od 2 lat jedno opakowanie. Trzeba uważać przy aplikacji, jeśli przesadzimy będziemy wyglądać karykaturalnie.

Fajny!

Dla mnie jest to produkt 2w1, używam go jako różu i rozświetlacza. Nakładam go puchatym ale rzadkim pędzlem na kości policzkowe, aby wydobyć blask, a kolistymi ruchami na policzki dla koloru. Pięknie wygląda na ciepłej, opalonej cerze. Ma bardzo ładne połączenie różu i złota. Jednak podczas aplikacji trzeba uważać, ponieważ kolor jest bardzo intensywny. Długo utrzymuje się na skórze.

Uwielbiam ten róż

Odkąd go kupiłam, wszystkie pozostałe róże poszły na bok. Lubię ten róż za wszystko - cena 5 zł na promocji w rossmanie. Ma piękny różowo-brzoskwiniowy kolor ze złotymi dorbinkami, dzięki czemu nadaje naszym policzkom zdrowy rumieniec z dodatkowym błyskiem i rozpromienieniem. Bardzo dobrze się go nakłada, nie zrobimy sobie nim krzywdy, a efekt można stopniować dodając kolejną ilość produktu. Bardzo dobrze się zachowuje ze wszystkimi podkładami, które posiadam. Utrzymuje się na twarzy cały dzień.

Całkiem ok

Kosztuje grosze, jest dostępny w każdym Rossmanie.
Kupiłam go na październikowej promocji -55%.
Nie miałam wcześniej takiego typu różu tzn. holograficznego.
Opakowanie ma takie sobie, identyczne jak rozswietlacze Gold i Silver. Ale nie oceniam książki po okładce, bo w środku mamy całkiem udany produkt.
Fajnie się nabiera na pędzel, nie robi plam na policzku. Rozcieranie nie sprawia żadnego problemu, ładnie go można zblendowac z bronzerem.
Kolor jest ciepły, lekko brzoskwiniowy że złotą poświatą. Jak używam tego różu to już daję sobie spokój z rozswietlaczem, bo efekt choinki jest nie dla mnie :-)
Twarz wygląda z nim zdrowo i świeżo. Trwałość też jest całkiem spoko, chociaż zauważyłam, że po całym dniu bardziej widać ten złoty glow niż sam kolor bazowy różu.
Nie jest to może produkt najlepszej jakości, ale do codziennego makijażu sprawdza się znakomicie.
Wydajność jest ok. Nie trzeba go dużo nakładać, żeby był widoczny.
Nakładam go klasycznym ściętym pędzlem do różu.
Polecam.

ładny efekt!

Całkiem udany róż, o delikatnie holograficznym efekcie (opalizuje na perłowo - złoto, ma lekką nutę brzoskwini). Odcień bardziej skłaniający się w ciepłą stronę różu, choć nie do końca. Uniwersalny.
Lubię od czasu do czasu nałożyć coś innego od większości róży, jakie posiadam - ten właśnie taki jest. Daje ciekawe wykończenie, połyskliwe, bardzo twarzowe. Świetnie zgrywa się z rozświetlaczem, którego przy tym różu nie trzeba już nakładać dużo.
Odcień jest chyba tylko jeden, w każdym razie jeden tylko znalazłam - właśnie taki róż ze złocistą poświatą.

Konsystencja nie jest w żadnym razie zbita czy twarda - z łatwością nabiera się na pędzel.
Formuła łatwa do rozcierania, nie tworzy plam, płynnie łączy się z pudrem i innymi kosmetykami, nie tworzy widocznych granic. Na twarzy daje ładne wykończenie, lekko opalizujące (ale w żaden rzucający się w oczy sposób).
Pigmentacja jest tak w sam raz: ani za mocna, ani zbyt lekka. Daje idealne, równe krycie bez plam i odznaczającego się rumieńca, a efekt można stopniować. Bardzo wygodnie się z nim pracuje.
Nakładam go zazwyczaj dość dużym, miękkim pędzlem typu jajko.

Trwałość: nie narzekam, trzyma się w miarę ok. Nie jest to może trwałość produktu z najwyższej półki w Sephorze - ale nie mam takich oczekiwań, to róż za parę złotych. Nawet jak trochę zblednie w ciągu dnia, wybaczam ;)
Opakowanie: co prawda wolę róże w prostokątnych opakowaniach, nie w okrągłych i zakręcanych - ale to w sumie niewielki mankament, a z zawartości jestem zadowolona, więc nie czepiam się. Póki co spisuje się dobrze i nie pęka.

Całkiem dobry róż o ciekawym wykończeniu, za niewielką cenę. Myślę że warto wypróbować. Czemu nie? Uniwersalny odcień - będzie pasował większości karnacji. Na twarzy prezentuje się super, daje świeży efekt, z tym właśnie urozmaicającym cały makijaż złotym odblaskiem, ma przyjemną kremową w dotyku formułę, nie kosztuje dużo - warto dać mu szansę. Miałam droższe róże, które niczym wyjątkowym się nie wyróżniały, ten na pewno jest inny niż większość w standardowej drogeryjnej ofercie, nie jest to po prostu zwykły, różowy róż.

Super!

Róż kupiłam na promocji w rossmanie, czytałam opinie ze jest to kopia produktu Nars, większość osób zgadza się z ta opinia, ja niestety nie miałam produktu z Nars wiec tego określić nie mogę. Produkt się pięknie mieni ma śliczny brzoskwiniowy kolor, myśle ze będzie pasował do wielu typów urody przez mieniące się złote drobinki, produkt super się nakłada, nie robi plam ale trzeba dobrać odpowiedni pędzel żeby złota poświata została a nie był to sam róż :) jedyna wada to opakowanie które się powiela w tej firmie i po tygodniu już jest pęknięte :(

Jedyny róż który zdenkowałam

Używałam tego różu z przyjemnością, ma bardzo subtelne połaczenie bladoróżowego i brzoskwiniowego z odrobiną złotego naprawdę bardzo odświeżajaco działa na cerę. Nie mam za dużego szczęścia, ani zbyt wiele sympatii do róży ponieważ długo nie mogłam utrafić w taki który nie robiłby mi krzywdy a ładnie modelował twarz. Zdecydowanie na plus jest możliwość stopniowania efektu, oraz fakt że na większosci cer będzie wyglądał korzystnie. Nie robi plam, raczej się nie ściera jeśli mu nie pomożecie i zdecydowanie "rozwesela" makijaż dodaje mu świeżości i dziewczęcości:) Polecam