Ziaja, Sopot, Tonik relaksujący

Ziaja, Sopot, Tonik relaksujący

Bezalkoholowy tonik do pielęgnacji twarzy i szyi. Zawiera bogaty w mikroelementy wyciąg z bursztynu i prowitaminę B5 (D-Panthenol). Intensywnie nawilża skórę oraz łagodzi podrażnienia. Zmiękcza, wygładza oraz zapewnia uczucie świeżości. Ożywia koloryt i dodaje skórze blasku. Przywraca jej naturalne pH i przygotowuje do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Polecany do każdego rodzaju cery potrzebującej odprężenia.

Mój ukochany tonik

Mój najukochańszy tonik: nawilża, oczyszcza, tonizuje, sprawia wrażenie przyjemnego "dopieszczenia", pięknie pachnie, moja skóra go kocha i ze wszystkich toników firmy Ziaja to zdecydowanie mój faworyt. Koi i chłodzi, skóra wygląda bardzo ładnie, gdy stosuje się go regularnie. Dla mnie bomba.

Używam tego produktu od: 2 lat - od kiedy dostałam go na targach kosmetycznych za darmo

to jest to!

Zadko uzywam kosmetykow do pielegnacji twarzy poniewaz chodze na solarium a twarz mi sie ciezko opala. zalezy mi tez na utrzymaniu tej opalenizny. ten tonik mi w tym pomaga! ladnie wygladza, fajnie, swierzo pachnie i opala buzke. polecam!

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:duzo

przyjaciel

bardzo lubię ten tonik.Jest tani i dobry.Doskonale nawilża,wygładza i odpręża skórę na twarzy.Stosuję go z przyjemnością.Nigdy mnie nie zawiódł.Nie mam potrzeby szukac innego.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Hel, BoraBora, Sopot, spontan czy eurotrip. Czyli jak i gdzie gwiazdy spędzają wakacje.

calkiem calkiem

Dostalam go w prezencie. Calkiem fajnie oczyszcza (chociaz na noc wole ogorkowy). Jakby troche brazowil. Nie podraznia oczu. Nie releksuje jednak (nie wiem jakby mial to robic). Wieksze ukojenie skorze przynosi ogorek i na pewno lepiej ja oczyszcza. Nie jest zly, ale chyba specjalnie nic nie robi.

Używam tego produktu od: pare tygodni

Mile zaskoczenie

Kupilam ten tonik z ciekawosci i mile mnie zaskoczyl!
Przedtem nigdy nie uzywalam tonikow, starczyla mi woda i mydlo. Postanowilam jednak cos dobrego zrobic dla mojej cery i kupilam "tonik relaksujacy" (jak to ladnie brzmi) :)
Umylam wiec buzke i przetarlam nasaczyonym wacikiem...naprawde mile, relaksujace uczucie. Buzia mieciutka i mila w dotyku. Te uczucie przez caly dzien utrzymywalo sie. Koloryt dopiero po paru tygodniach sie poprawil, nabral zdrowego blasku, ale nie brazu. Nie podraznil mi skory.
Uzywam go rano i wieczorem.

Cena jak na moja kieszen bardzo dobra ;)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:nadal 1

Dobry produkt za niską cenę

Jak to kosmetyki Ziai:nigdy nie szkodą ani nie wywołują podrażnień!
Zwyczajny tonik,ale bardzo dobry..Jego zaletą jest to,że nie wysusza.
Bardzo dobrze odświeża i skórę i rzeczywiscie odzyskuje ona koloryt,wygląda na zrelaksowaną.
W sumie nie ma wad:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo fajny

+ ma delikatny, przyjemny zapach
+ działa b. delikatnie ale skutecznie: dobrze oczyszcza, nie podrażnia
+ likwiduje napięcie skóry i faktycznie ją "relaksuje"
+ ujednolica koloryt skóry i ułatwia wchłonięcie kremu (który zazwyczaj bezpośrednio nakładam)
+ bardzo tani i wydajny

dobry , dobry :-)

po zastosowaniu toniku cera lekko się lepi , jest odświeżona i obudzona :D opakowanie świetne cena również ! :) jest to dobry tonik ale znam lepsze w sumie jak zabraknie grosza to .. czemu nie :) oczywiście na mojej półce są zawsze 2 toniki jakiś antybakteryjny i taki tam zwyczajny ;-) POLECAM

Używam tego produktu od:używałam rok temu

Średni

Nie ma sie nad czym zachwycać, wg mnie. Tonik całkiem przeciętny. Zapach dosyć ładny. Jakiegos spektakularnego efektu nawilżenia, czy relaksacji po użyciu nie zaobserwowałam niestety. Szkody nie wyrządził mojej cerze, ale skoro nic pozytywnego też nie wniósł, to przerzuciłam sie na inny.
Ogólnie tak na 2-3 *. Dostaje jednak 2*

Używam tego produktu od: jakis czas
Ilość zużytych opakowań: może 1/2 ?

OK, ale bez zachwytów

Całkiem przyzwoity tonik, ale nie powalil mnie na kolana.
Wydajny, zapach dosc charakterystyczny i nie przypadl mi do gustu.
Balam sie, ze podrazni mnie, tak jak tonik ogorkowy, ale na szczescie nic takiego nie mialo miejsca.
Dosc szybko sie wchlania, moglby lepiej odswiezac.
Ocena tak na 3 z malym plusikiem.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Przyjemny

Przyjemny to odpowiednie słowo na określenie tego toniku.Ładnie pachnie,nie podrażnia nie zostawia na twarzy nieprzyjemnego filmu ani innych paskudztw.Oczyszcza i odświeża.Podoba mi się prosta butelka typowa dla toników Ziai.Gdy do tego dodać jego rewelacyjną cenę(5zł z groszami za 200ml)mamy produkt naprawdę porządny i przyjemny w użytku a do tego ekonomiczny.Polecam:)

Bomba

Czytajac opinie wizazanek, to ja sie zaczelam wkoncu zastanawiac to jaka jest dla was funkcja toniku?? Do zmywania makijazu jest mleczko, a tonik ma za zadanie tylko odswiezyc buzie! Wiec jezeli ktos go stosuje do usuniecia makijazu to sie niestety rozczaruje..
Posrod wielu uzywanych tonikow, uwazam ze ten -za kilka zlotych i Ziaja, firma ktorej nie lubie bo kojarzy mi sie z marnota- wypada rewelacyjnie.
Efekt oczyszczajaco-odswiezajacy mnie wrecz zachwycil, i naprawde to dzialanie 'relaksujace' ktora tak naprawde nie wiedzialam co oznacza na opakowaniu ale teraz juz wiem.
Uzywam wieczorem po mleczku, i rano na odswiezenie buzi przed nalozeniem kremu. Dzialania brazujacego to to nie ma, ale o dziwo- pieknie ujednolica koloryt mojej skory i koi wrazliwe zaczerwienione policzki, az bylam zdziwiona, bo wczesniej po uzyciu nawte drogich tonikow nigdy mi sie to nie zdazalo, wiecznie buzia byla podrazniona.
Za ta cene - bomba.

Update: szukalam sobie innego toniku, ktory mialby wlasnie to dzialanie, co ten: odswiezal, oczyszczal resztki makijazu, pobudzal buzie, ujednolical koloryt i jednoczesnie dodawal blasku, a nie uczulal, nie sciagal skory, nie wysuszal jej i byl pw przystepnej cenie, no bo to w koncu tylko tonik nic wiecej, a jednak podstawa pielegnacji. No i nie zanalazlam!! Po wielu nieudanych probach wciaz wracam do mojego starego dobrego toniczku, i dodaje mu jedna *, bo jest po prostu the best. Smieszne, krem za 300 zl a tonik za 5zl :) no ale coz, nie sugeruje sie firma, wybieram to, co najlepsze :)