Lovely, Lovely, Trend Edition, Lakier do paznokci

Lovely, Lovely, Trend Edition, Lakier do paznokci

Lakier z nowoczesną formułą imitującą fakturę skóry. Łączy w sobie nowoczesność z klasyką tradycyjnego lakieru. Długo utrzymuje się na płytce paznokcia, nie odpryskuje i nie ściera się.

Nie tego occzekiwałam

Jak wspomniała poprzednia recenzentka lakier miał imitować efekt skóry, a jest to raczej lakier piaskowy. Lakier nie jest zły. Lubię go za jego pędzelek umożliwiający łatwą aplikację. Nie rozdwaja się i jest dość szeroki. Lakier dobrze kryje, jedna warstwa daje zadowalające efekty, ale dla przedłużenia trwałości zawsze stosuję 2. Wytrzymuje ok. 5 dni bez poprawek, potem konieczne są drobne udoskonalenia. Lakier dość szybko zasycha, nie tworzy grudek na paznokciach. Do wyboru mamy dużo kolorów.Lakier jest bardzo wydajny i często w promocji możemy kupić go taniej. Raczej do niego jeszcze wrócę mimo tego, że nie daje mi takiego efektu jak pisze producent.

DROBNE nieporozumienie

Skusił mnie przepiękny kolor, którego poszukiwałam od dawna (ciemny, brudny róż) oraz cena - na promocji kupiłam go za mniej niż 4 zł.

Zacznę od plusów:

Ma bardzo dobre krycie, wystarczy jedna warstwa (ale nie za cienka), aby paznokcie miały ładny kolor.

Schnięcie - podejrzewam, że wysycha jak każdy przeciętny lakier z niższej półki. Ja po 1-2 minutach smaruję wysuszaczem Sally Hansen i po kilku minutach miałam już wszystko gotowe.

Dostępność, cudowny kolor bez błyszczących drobinek, cena na promocji - plusiki, jednak mniej istotne.

Minus - jeden, za to największy.

W opisie napisane jest, że lakier tworzy imitację skóry. Może skóry, ale jakiejś pokrytej drobną wysypką... Niestety nie uzyskałam gładkiej tafli koloru, a coś chropowatego, jakbyśmy zatopili w lakierze drobnoziarnistą kaszkę. W każdym razie nie tak wyobrażałam sobie efekt po pomalowaniu.

Co do trwałości - jak wspominałam wcześniej, używam preparatu Sally Hansen Insta Dri, który wydłuża trwałość lakieru, poza tym mam go ochotę zmyć od chwili pomalowania paznokci, więc moja recenzja może nie być do końca pełna. Posiadam inne lakiery marki Wibo i Lovely, mają one przeciętną trwałość, która nie powala, dlatego również w tym przypadku nie oczekiwałam wiele.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze