Ziaja, Mintperfekt Sensitiv, Przeciwpróchnicza pasta do zębów

Ziaja, Mintperfekt Sensitiv, Przeciwpróchnicza pasta do zębów

Pasta do zębów do codziennego stosowania z xylitolem i glukonianem wapnia. Xyliol zastosowany zamiast fluoru zapewnia ochronę przeciwpróchniczą, popartą specjalistycznymi badaniami. Jest substancją występującą naturalnie w ślinie dlatego rozpoznawalną i bezpieczną. Działa antybakteryjnie, wzmacnia szkliwo. Produkt stosowany w higienie jamy ustnej i zębów, nie zawiera fluoru. Polecany dla osób z terenów o podwyższonym poziomie fluoru w wodzie.
aktywność pasty w trakcie stosowania
- Xylitol działa antybakteryjnie, hamuje atak kwasów poprzez utrzymywanie zasadowego pH śliny.
- Glukonian wapnia wspomaga mineralizację wrażliwych części zębów.
- Krzemionka dokładnie oczyszcza płytkę nazębną i przywraca naturalną biel.
- Delikatny, miętowy aromat zapewnia łagodne , przyjemne orzeźwienie.

Nie polecam

Jedyna zaleta tej pasty to jest to że jest tania. No i coś tam myje ale zapach ma za słaby i taki specyficzny, ze az bylo mi niedobrze po umyciu i musialam zawsze i tak uzyc zwyklej pasty. Mialam wrazenie ze wogole nie mylam zebow. Fajnie, ze powtaja pasty tej firmy ale mam nadzieje ze zmienia formułę bo mojej tubki nawet nie użyłam..

Ulga dla podrażnionych dziąseł.

Pastę otrzymałam gratis do złożonego zamówienia.
Opakowanie w porządku - z tubki łatwo wyciska się odpowiednią ilość pasty, opakowanie odpowiedniej grubości, elastyczne.
Pasta jest odpowiedniej konsystencji - nic nie spływa, kolor biały. Pasta ma bardzo delikatny miętowy smak, średnio się pieni, ale mimo to dobrze oczyszcza zęby.
Dużym plusem jest dla mnie to, że pasta świetnie sprawdza się przy podrażnionych dziąsłach, ze skłonnością do krwawień. Niemal od razu odczułam ulgę.
Pasta ma naprawdę delikatny, miętowy smak przez co sprawia, że nie daje super odczucia odświeżenia, ale moim zdaniem odświeżenie jest wystarczające.
Dość dobrze też oczyszcza zęby.

Taka sobie

Nie podoba mi się w tej paście zapach, według mnie jest zbyt delikatny. Nie czuję żadnego odświeżenia po umyciu zębów. Jeśli chodzi o działanie to pasta delikatnie oczyszcza zęby co w zupełności mi odpowiada. Używam ją zwykle na wieczór, z rana wolę czuć mocą świeżość. Nie wiem czy kupię ją ponownie, jestem przekonana, że na rynku można znaleźć o wiele lepsze produkty w podobnej cenie.

Idealna dla całej rodziny

Od kiedy zagłębiłam wiedzę nt fluoru, już więcej go do ust nie wezmę!!! Pasta idealna dla całej rodziny- dla małych i dużych. Jest bardzo delikatna ale niezwykle skuteczna. Ma lekko miętowy zapach/smak, dobrze się pieni. Idealnie oczyszcza i na prawdę działa. W połaczeniu z płynem do płukania ust z tej sanej serii, sprawia, że moje zęby od dawna nie widziały borowania. Polecam!!#

Strasznie jałowa...

Pastę kupiłam w ciąży ze względu na brak fluoru w składzie.
Brałam pierwszą lepszą, więc trafiłam na tę.

Plusy:
*cena

Minusy:
*mam wrażenie, że niedokładnie oczyszcza zęby
*wogóle nie odświeża oddechu
*ma słodki "niepastowy" smak
*nie pieni się praktycznie wogóle

Nie kupię jej ponownie.

nie lubię jej

Nie przepadam za pastami od Ziaji i ta nie stanowi wyjątku.
Pasta jest rzadka, biała. Ma smak mdłej mięty. Pieni się słabo, słabo też oczyszcza.
Nie pozostawia uczucia odświeżenie. Od razu po umyciu zębów mam ochotę użyć "normalnej" pasty.
Tubka jest mięciutka i teoretycznie wygodna, ale dwa razy zdarzyło mi się, że pękła z boku na "szwie".
Cena niska, więc nie czepiam się szczególnie, ale nie wrócę więcej do past z tej firmy. Przetestowałam już chyba wszystkie i tylko wersja do zębów nadwrażliwych wywołała we mnie pozytywne emocje, ale później również jakby przestała działać.
Nie polecam.

Słaba

Pasta nie odświeża oddechu, to pierwsze co można zauważyć po zastosowaniu jej. Mimo mycia zębów 2-3 razy dziennie, co zawsze mi wystarczało, zauważyłam pogorszenie kolorytu moich zębów. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Nieprzyjemny zapach, średnio wydajna. Nie widzę większych plusów, cena całkiem ok. Nie polecam.

Mydło do zębów

Pasta ta w moim mniemaniu jest zła. Nie cierpie słodkich w smaku past, którymi mozna myć zeby trzy razy a i tak wydają sie byc brudne ( lub takie tez pozostają). Pasta dosc rzadka w konsystencji. Nie odświeża oddechu nawet na 5 minut. Dobrze ze nie pieni sie podczas mycia, to byłby dopiero hit

Idealna

Spróbowałam od kogoś i od razu przypadła mi do gustu. Zużyłam właśnie całą tubkę. Lubię pasty delikatne, które nie wypalają jamy ustnej.
Tubka jest wygodna, dobrze dozuje pastę, nie ma problemu z odkręcaniem zakrętki.
Dobrze czyści, nie pozostawia osadów. W ciągu dnia nie ma mowy, żeby osad na nowo powstał. Jest delikatna dla dziąseł. Bardzo polubiłam i będę sięgać po polskie produkty.
Jeśli ktoś szuka mega wypalacza to się zawiedzie. Natomiast polecam tym, którzy nie lubią wysuszonych śluzówek i wręcz wypalonych warg.

Delikatna pasta

Delikatna pasta, dobrze się pieni, wydajna. Nie podrażnia.
Zalety to
Skład bez fluoru
Delikatna
Cena
Dostępność
Łagodny miętowy zapach
Minusów brak
Polecam dla osób, które szukają bardzo delikatnej pasty.

Dobra pasta do zębów

Plusy:
- wygodna tubka,
- cena,
- zapach,
- dobrze się pieni,
- wydajna,
- nie podrażnia,
- dostępność.

Minusy:
- na razie nie zauważyłam żadnych minusów tej pasty.

nie pasuje mi

Miałam 4 próbki tej pasty. Jakoś mnie nie przekonała. Jak się nią myje zęby miałam wrażenie jakby była z drobinkami, jakby z piaskiem. Trochę mi to przeszkadzało.
Od pasty do zębów oprócz czyszczenia i zapobiegania próchnicy oczekuję odświeżenia oddechu ale w tej paście tego nie znalazłam.

Ilość zużytych opakowań: 4 próbki