Ziaja, Ziajka, Krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt juz od 1. dnia życia (nowa wersja)

Krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt Ziaja ziajka:
- doskonale nawilża, chroni przed utratą wody oraz delikatnie natłuszcza skórę
- wzmacnia funkcje ochronne naskórka
- wpływa kojąco na podrażnienia, szczególnie w miejscach narażonych na otarcia
- łatwo się rozprowadza i dobrze wchłania
Bez barwników i alkoholu.

Krem Teofil

To produkt któremu zaufałam od pierwszych dni życia moich dzieci. Dosłownie. Wzięłam w wyprawce dla noworodka do szpitala. I nie zawiodłam się. Krem jest bardzo delikatny. Może być stosowany już u maleńkich dzieci.
Opakowanie bardzo proste, jak większość kremów od Ziaji. Pojemność to 50ml. Niby niedużo ale stosowany do maleńkiej buzi postarczy na długo.
Konsystencja kremowa, trochę gęsta, ale fajnie się rozprowadza i szybko wchłania. Kolor biały.
Zapach przyjemny ale jak dla mnie trochę zbyt intensywny, chociaż trzeba przyznać że jest to zapaszek stricte dla dzidziusiów. Wolałabym jednak żeby był delikatniejszy albo najlepiej jakby w ogóle nie miał żadnego zapachu.
Skład to na pierwszym miejscu woda, potem mieszanka olejów mineralnych... Ja osobiście nie jestem zaciekłym wrogiem parafiny. Wiem, że to w zasadzie jedyne rozwiązanie przy różnego rodzaju silnych dermatozach i czasem te naturalne oleje roślinne też mogą uczulić i nie zawsze są cudowne. Każdy ma inną skórę tak naprawdę i przez to inne potrzeby, ale zdaję sobie sprawę, że wiele osób unika kremów z parafiną i innymi olejami mineralnymi, dlatego uważam że trzeba czytać składy i mieć na uwadze to co dobre dla nas.
Krem fajnie nawilża i lekko natłuszcza skórę. Zawsze używałam go z umiarem. Lepiej mniej niż zbyt dużo. Skóra moich dzieci wyglądała ładnie i była odpowiednio nawilżona na kilka godzin po aplikacji.
O ile synek używa nadal tego kremu od kilku lat regularnie, to dla młodszego dziecka okazał się zbyt słaby, bo mamy większe problemy z pielęgnacją skóry i obecnie stosujemy krem specjalny Emolium na twarz. Jak zatem widać dla normalnej skóry krem Ziajka "Teofil" jest jak najbardziej trafiony, ale dla skóry mocno problematycznej już nie daje rady, musiałam szukać innego produktu.
Krem jest bardzo tani. Kosztuje niecałe 5 zł. Dostępność duża, bo chyba w każdej drogerii i aptece można go dostać. W marketach też nieraz kupowałam.
Ja jestem z niego zadowolona i zużyłam już wiele opakowań dla moich dzieci. Pewnie jeszcze nie raz go w przyszłości kupię.
Wg mnie zasługuje na cztery i pół gwiazdki ponieważ to fajny, bezpieczny krem dla maleńkich dzieci w świetnej cenie, ale z racji tego że nie mogę dać mu 4,5 to dostaje takie słabe pięć gwiazdek.

do zapomnienia

Kupiłam kiedyś ten kremik dla córeczki. Jest małym atopikiem, ale wtedy jej skórka była w dobrej formie, więc postanowiłam zaryzykować.
Kremik ma gęstą konsystencję i ładny, dzieciaczkowy, aczkolwiek bardzo intensywny zapach.
Niestety już po pierwszej aplikacji córkę uczulił. Pojawiły się czerwone placki, jakby poparzenie.
Opakowanie zużyłam na dłonie, ale też bez fajerwerków. Był to był, dobrze że się skończył. Mimo niskiej ceny nie kupię go ponownie, nie ma dla mnie zastosowań.

Dla małego i dużego

Krem świetnie nawilża , ma typowy dla dziecięcych kosmetyków zapach.
Świetnie poradził sobie z podrażnieniami niemowlęcej buzi już w pierwszych dniach życia.
Ma gęstą konsystencje , sprawnie się rozsmarowuje i dość szybko wchłania.
Opakowanie malutkie ale krem jest bardzo wydajny.
Osobiście używam go do rąk , przynosi niesamowitą ulgę suchej popękanej skórze dłoni.

Skuteczny

Dobrze nawilza nawet najbardziej przesuszone miejsca .Chroni przed utrata wody.
Wygladza buzke i nadaje jej miekkosci. Lagodzi podraznienia. Ladnie pachnie. Jest wydajny. Dobra jakosc za niska cene

Ukochany od lat.

Pamiętam jeszcze jego starą wersję jaką recenzowałam na KWC. Kupowałam ją zawsze w Hebe za 4 zł. Teraz kupuję go w sklepie Ziaji za około 4 zł z groszami. Jest to jeden z moich ukochanych kremów z działu na ratunek zawierający parafinę w dużej ilości. Używam go do wszystkiego, na podrażnienia po goleniu miejsc intymnych, na otarcia, na suche dłonie na noc, na stopy, a nawet na twarz. Oczywiście nie za często bo zawiera dużą ilość parafiny a ja mam otwarte pory i mogło by to się skończyć bardzo źle, ale mimo to gdy użyję go od czasu do czasu to skóra nie zapycha się zaś na następny dzień rano (używam go wyłącznie na noc) jest złagodzona, miękka i naprawiona. Jest świetny na podrażnienia po peelingu. Używa go też mój mężczyzna po goleniu na noc i jest tak samo zadowolony. Ten kremik zastępuje mi kultowy krem Nivea, który mnie uczula.

Świetny krem

Krem jest doskonałym produktem do pielęgnacji niemowląt i dzieci.Oprócz nawilżania i natłuszczania skóry,wpływa kojąco na podrażnienia i otarcia.Łatwo się rozprowadza,pozostawiając warstwę ochronną.Po użyciu kremu skóra jest przyjemnie pachnąca i zadbana.Jest tani,wydajny i łatwo dostępny.Polecam wszystkim mamom do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka.

Świetny krem za niską cenę

Krem jest naprawdę dobry, żałuję, że wcześniej na niego nie trafiłam. Nie dość, że tani, to jeszcze pięknie pachnie. Głównie używam go na noc do twarzy i na dłonie i sprawdza się tutaj idealnie.

Zawsze się przydaje w domu

Krem kupiłam do zaleczenia paskudnej pokrzywki na łydkach od mocnych leków, wysuszona i złuszczająca się skóra swędziała, uznałam że na początek nie muszę kupować drogich aptecznych specyfików tylko kupię zwykły krem dla niemowląt. Idealnie zalecza wszelkie tego typu wypadki – podrażnienia, wysuszenia, otarcia, odparzenia. Idealny do zimowych przesuszów i do słonecznych oparzeń. Do rąk, stóp, kolan, łokci. Tłusty, ładnie się wchłania, neutralny „niemowlęcy” zapach, kremową konsystencję, bezpieczny skład. Skończyłam opakowanie i zamierzam kupić następne (kosztuje grosze) – pomimo niezłej wydajności szybko go wykańczam, bo mam dla niego tysiące zastosowań dla całej rodziny. Polecam bardzo.

super kremik

Używałam go w zimie na przesuszoną skórę dłoni i twarzy i sprawdził się znakomicie. Ma delikatny, przyjemny zapach :) Jest tłusty i trochę ciężko się rozsmarowuje ale ważne, że działa!

Dobry nie tylko dla maluchów

Kupiłam ten krem ze wzgledu na przesuszenia na dloniach i rekach. Krem doskonale sprawdza sie w tych miejscach i lagodzi skore. Skora jest nawilzona, odzywiona i gladka. Krem jest dosc tlusty, ma zbita konsystencje, wchlania sie zostawiajac tlusta warstewke na skorze. Ma typowy dla dzieciecych produktow zapach. Krem jest bardzo tani, wydajny. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni